Bursa Kahvaltı Mekanları, Fiyatları ve Menüleri

Hatçe’nin Yeri

Yıldırım - Cumalıkızık
4.5
20 - 50 TL Menü Fiyatı / 150 Kişilik

Gönül Sofrası

Nilüfer - Gölyazı
4.8
15 - 50 TL Menü Fiyatı / 50 Kişilik

Çamaltı Et Mangal ve Kahvaltı

Yıldırım - Cumalıkızık

Vitamin Cafe Restaurant

Nilüfer - Endülüs Park
5.0
25 TL Menü Fiyatı / 400 Kişilik

Sori Cafe Restaurant

Osmangazi - Heykel
4.8

Bey Konağı

Osmangazi - Botanik Park
50 - 80 TL Menü Fiyatı / 750 Kişilik

Fıstıkzade Gaziantep Kahvaltısı

Nilüfer - Fsm Bulvarı
25 - 35 TL Menü Fiyatı / 80 Kişilik

Misi Kalesi

Nilüfer - Misi
4.5
25 TL Menü Fiyatı / 100 Kişilik

Şelale Çam Restaurant

Kestel - Saitabat
5.0
350 Kişilik

Altınpark Tesisleri

Nilüfer - Orhaneli Yolu
4.6
25 - 30 TL Menü Fiyatı / 700 Kişilik

Köşebaşı Restaurant

Nilüfer - Podyum Park
35 - 80 TL Menü Fiyatı / 450 Kişilik

Şelale Dere Restaurant

Kestel - Saitabat
4.4

Sukaypark

Osmangazi - Çukurca
4.8
300 Kişilik

Bood Eat & Meet

Nilüfer - Podyum Park
4.6
15 - 72 TL Menü Fiyatı / 450 Kişilik

Retrosfer Restaurant

Osmangazi - Zafer Plaza
9 - 40 TL Menü Fiyatı / 200 Kişilik

Bulanlar Konak

Yıldırım - Cumalıkızık
4.8
20 - 50 TL Menü Fiyatı / 150 Kişilik

Abaklı Ocakbaşı Restaurant

Nilüfer - Göynüklü
4.5
45 - 55 TL Menü Fiyatı / 300 Kişilik

Simit Sarayı Mahalle

Nilüfer - Özlüce
4.2
25 TL Menü Fiyatı / 200 Kişilik

Hacı Arif Osmanlı Sofrası

Yıldırım - Cumalıkızık
4.8
20 TL Menü Fiyatı / 100 Kişilik

Esma Sultan Restaurant

Yıldırım - Cumalıkızık
4.5
20 - 50 TL Menü Fiyatı / 150 Kişilik

Bursa’da kahvaltı denince akla gelen mekanlar kahvaltı çeşitliliği ve yöresel lezzetleriyle sizleri bekliyor. Hafta sonu ve hafta içi kahvaltı keyfi yapmak isteyenleri lezzetli açık büfe kahvaltı, serpme kahvaltı, brunch ve köy kahvaltı keyifleriyle sofralarda buluşturan mekanlar menü ve fiyat seçenekleriyle sizleri bekliyor.

Bursa Kahvaltı

Bursa Kahvaltı; kahvaltı mekanları, kahvaltı fiyatları, kahvaltı menüleriyle zengin çeşit ve lezzetli kahvaltılar sunan mekanları sizler için listeledik. Bursa’daki kahvaltı mekanları, menüleri ve kahvaltı fiyatlarıyla işte karşınızda.

Bursa Kahvaltı Mekanları

Bursa’da yemyeşil bir doğada, kuş cıvıltıları eşliğinde, ya da bir dere kenarında hafta sonu kahvaltı keyfini yaşayabileceğiniz Bursa kahvaltı mekanları listesini sizler için oluşturduk. Hangi mekan açık büfe kahvaltı, hangi mekan serpme kahvaltı veriyor. Hangi mekan dere kenarında, hangi mekan doğanın bütün güzelliklerini sizlere sunuyor, incele fiyat teklifi iste.

Bursa Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

Bursa’da kuş cıvıltıları eşliğinde, dere kenarında, yeşil ve mavinin yoğun olduğu mekanlarda hafta sonu kahvaltı keyfini yaşayabileceğiniz Bursa kahvaltı mekanları ve fiyatları tam burada. Hangi mekanda açık büfe kahvaltı, hangi mekanda serpme kahvaltı var öğren. Ya da kahvaltı fiyatları arasından en uygununu seç.

Bursa Kahvaltı Yerleri

Bursa’da yemyeşil bir doğada, kuş cıvıltıları eşliğinde, ya da bir dere kenarında hatta köyde köy kahvaltısı yapabileceğiniz Bursa kahvaltı yerleri nerede? Kategoride Bursa kahvaltı yerlerini sizler için gezdik. Hangi mekan açık havada kahvaltı, hangi mekan kapalı mekanda kahvaltı veriyor tıkla öğren.

Bursa’da Kahvaltı Yapılacak Yerler

Bursa’da keyifli bir hafta sonu kahvaltı tadlarıyla tanışabileceğiniz Bursa’da kahvaltı yapılacak yerler bursapanorama.com’da

Bursa’da Kahvaltı Nerede Yapılır? Bursa’da Kahvaltı Nereye Gidilir?

Bursa’da nerede kahvaltı edilir yada edebilirim diye merak ediyorsan bursapanorama.com’daki sizler için listelediğimiz mekanları incele, fiyatlarına bak, menülerini detaylandır, karar verdiğin mekana fiyat teklifi at.

Bursa Kahvaltı Fırsatları

Bursa’da bulunan kahvaltı mekanlarının birbirinden lezzetleri kahvaltı menülerine yapmış oldukları kahvaltı kampanyaları, kahvaltı fırsatlarını takip et. Hem kazan hem birbirinden güzel tatlarla tanış.

Bursa Kahvaltı Menüleri

Bursa’da bulunan kahvaltı mekanlarının sizler için sundukları birbirinden güzel kahvaltı menüleri ve fiyatlarını takip et. Açık büfe kahvaltı menüleri mi, yoksa serpme kahvaltı menüleri mi daha güzel karar ver.

Kahvaltı Mekanları, Kahvaltı Fiyatları, Kahvaltı Menüleri

Bursada Kahvaltı, Serpme Kahvaltı, Açık Büfe, Köy Kahvaltısı. Bursa kahvaltı dört dörtlük hizmet veren müşterisine ağız tadıyla bir kahvaltı keyfini yaşattıran kahvaltı sayesinde artık kahvaltı yapmak harika olmuştur.

Bursa Kahvaltı Fırsatları, İndirimleri ve Kampanyaları

Kahvaltı Fırsatları ve indirimleri için hemen tıkla. Bursa’ya özel kahvaltı fırsatlarını kaçırmayın! Kampanyalardan yararlan! Hemen telefon et, fiyat iste.

Bursa Kahvaltı Fiyatları

Kahvaltı fiyatları  arıyorsun? Bursa’da kahvaltı fiyatları, kahvaltı mekanlarında açık büfe kahvaltı, serpme kahvaltı ve brunch fiyatları kaçırma! Kahvaltı fiyatları bursapanorama.com’da.

Bursada Kahvaltı Yerleri

Bursada kahvaltı yerleri arıyorsanız en popüler kahvaltı mekanları bursapanorama.com’da. Mekanlardan fiyat teklifi iste, telefon et.

Köy Kahvaltı Mekanları, Fiyatları ve Menüleri

Bursa’da hangi mekanlarda köy kahvaltısı keyfi yaşayabilirsin biliyor musun? Köy kahvaltı veren mekanlar ilginizi daha çok çekiyor olabilir.