Bursa Ocakbaşı Restaurant - Ocakbaşı Mekanları ve Fiyatları

Bursa ocakbaşı restaurant ve ocakbaşı fiyatları ile indirimli ocakbaşı mekanları listesine bak. Bursa'da ocakbaşı yerleri, ocakbaşı nerede yenir ocakbaşı mekanlarını öğren. Bursa ocakbaşı  ile Bursa’da alkollü ocakbaşı restoranlarda eşsiz et lezzetleri eşliğinde lig tv maç keyfi ve akşam yemeği için uygun mekanları keşfet. Hafta sonu et ızgara, ocakbaşı ve maç keyfi için gidilebilecek mekanlarda lezziz et ürünleriyle mangal keyfini yaşayın.

Abaklı Restaurant

Nilüfer - Göynüklü
4.5
45 - 55 TL Menü Fiyatı / 300 Kişilik

Çamaltı Et Mangal

Yıldırım - Cumalıkızık

Şelale Çam Restaurant

Kestel - Saitabat
5.0
350 Kişilik

Cevizz Et Balık Restaurant

Nilüfer - Misi
5.0
30 - 50 TL Menü Fiyatı / 200 Kişilik

Gümüş Vadi Restaurant

Nilüfer - Misi
200 Kişilik

Amaç Et Mangal

Osmangazi - Uludağ Yolu
25 TL Menü / 250 Kişilik

Metis Et Mangal

Osmangazi - Nilüferköy
1.000 Kişilik

Bursa ocakbaşı restaurant fiyatları, geniş bir bahçe üzerine kurulu yemyeşil doğası ve ferah mangallı masaları ile sizlere daima en kaliteli hizmeti vermeye gayret eden kendin pişir kendin ye ocakbaşı mekanları alanında hizmet vermektedir. Bursa’daocakbaşı fiyatları, keyifli bir akşam yemeği ve lig tv maç keyfinde akşam yemeği için uygun mekanlar listesine gözat.

Bursa ocakbaşı et mangal mekanları hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz, mekanları panoramik gezebileceğiniz ve en lezzetli etlerin tadını çıkarabileceğiniz mekanlar listesi. İndirimli ocakbaşı restoranlarında yemek istiyorsanız Bursa’nın en güzel ocakbaşı yerlerini bursapanorama.com farkıyla keşfet. Bursa’da ocakbaşı nerede yenir merak edenlere cevap olarak en iyi ocakbaşı restaurantları inceleyin. Hafta sonu mangal keyfi için gidilebilecek mekanların listesi ve lezziz et ürünleriyle mangal keyfini yaşayın.

Bursa kendin pişir kendin ye mekanları, yemyeşil doğası, yeşil ve mavinin buluştuğu, dere kenarında su sesi ve kuş cıvıltıları eşliğinde huzur veren ortamı ile tüm bursalıları bu mekalara davet ediyoruz. Ocakbaşı ve kendin pişir kendin ye mekanları ile ilgili tüm merak ettiklerinizi bursapanorama.com’da bulabilirsiniz.