Et Mangal Yerleri - Kendin Pişir Kendin Ye Mekanları

Et mangal restoranları, et mangal mekanları, kendin pişir kendin ye, et mangal fiyatları takip et. İndirimli et mangal yerleri nerede. Et mangal nerede yenir? Et mangal geniş bir bahçe üzerine kurulu yemyeşil doğası ve ferah mangallı masaları ile sizlere daima en kaliteli hizmeti vermeye gayret eden et mangal mekanları burada. Et mangal mekanlarına nasıl gidilir tıkla yol tarifini al. Mekanlara telefon et fiyat teklifi iste. 

Abaklı Restaurant

Nilüfer - Göynüklü
4.5
45 - 55 TL Menü Fiyatı / 300 Kişilik

Çamaltı Et Mangal

Yıldırım - Cumalıkızık

Altınpark Tesisleri

Nilüfer - Orhaneli Yolu
4.6
25 - 30 TL Menü Fiyatı / 700 Kişilik

Balet Kasap Pide Izgara

Nilüfer - Balat
100 Kişilik

Gümüş Vadi Restaurant

Nilüfer - Misi
200 Kişilik

Last Point Lounge Bar

Nilüfer - Odunluk
1.0
250 TL Yılbaşı Menü / 300 Kişilik

Şelale Çam Restaurant

Kestel - Saitabat
5.0
350 Kişilik

Metis Et Mangal

Osmangazi - Nilüferköy
1.000 Kişilik

Haneden Restaurant

Nilüfer - Odunluk
25 - 80 TL / 350 Kişilik

Cevizz Et Balık Restaurant

Nilüfer - Misi
5.0
30 - 50 TL Menü Fiyatı / 200 Kişilik

Amaç Et Mangal

Osmangazi - Uludağ Yolu
25 TL Menü / 250 Kişilik

Et mangal restaurant fiyatları, geniş bir bahçe üzerine kurulu yemyeşil doğası ve ferah mangallı masaları ile sizlere daima en kaliteli hizmeti vermeye gayret eden kendin pişir kendin ye et mangal mekanları alanında hizmet vermektedir. Et mangal fiyatları, keyifli bir akşam yemeği ve lig tv maç keyfinde akşam yemeği için uygun mekanlar listesine gözat.

İndirimli et mangal restoranlarında yemek istiyorsanız en güzel et mangal yerlerini bursapanorama.com farkıyla keşfet. Et mangal nerede yenir merak edenlere cevap olarak en iyi et mangal mekanlarını inceleyin. Hafta sonu mangal keyfi için gidilebilecek mekanların listesi ve lezziz et ürünleriyle mangal keyfini yaşayın.

Et mangal mekanları hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz, mekanları panoramik gezebileceğiniz ve en lezzetli etlerin tadını çıkarabileceğiniz mekanlar listesi. Kendin pişir kendin ye mekanları, yemyeşil doğası, yeşil ve mavinin buluştuğu, dere kenarında su sesi ve kuş cıvıltıları eşliğinde huzur veren ortamı ile bu mekalara davet ediyoruz. Et mangal ve kendin pişir kendin ye mekanları ile ilgili tüm merak ettiklerinizi bursapanorama.com’da bulabilirsiniz.