Bursa Et Mangal Yerleri - En Güzel Et Mangal Restoranları

Bursa et mangal restoranları, Bursa et mangal mekanları ve Bursa et mangal fiyatları takip et. İndirimli Bursa et mangal yerleri nerede. Bursa'da et mangal nerede yenir? Bursa et mangal geniş bir bahçe üzerine kurulu yemyeşil doğası ve ferah mangallı masaları ile sizlere daima en kaliteli hizmeti vermeye gayret eden kendin pişir kendin ye et mangal mekanları burada. Bursa et mangal mekanlarına nasıl gidilir tıkla yol tarifini al. Mekanlara telefon et fiyat teklifi iste. 

Altınpark Tesisleri

Nilüfer - Orhaneli Yolu
4.6
25 - 30 TL Menü Fiyatı / 700 Kişilik

Çamaltı Et Mangal

Yıldırım - Cumalıkızık

Amaç Et Mangal

Osmangazi - Uludağ Yolu
25 TL Menü / 250 Kişilik

Balet Kasap Pide Izgara

Nilüfer - Balat
100 Kişilik

Metis Et Mangal

Osmangazi - Nilüferköy
1.000 Kişilik

Abaklı Restaurant

Nilüfer - Göynüklü
4.5
45 - 55 TL Menü Fiyatı / 300 Kişilik

Şelale Çam Restaurant

Kestel - Saitabat
5.0
350 Kişilik

Cevizz Et Balık Restaurant

Nilüfer - Misi
5.0
30 - 50 TL Menü Fiyatı / 200 Kişilik

Gümüş Vadi Restaurant

Nilüfer - Misi
200 Kişilik

Bursa et mangal restaurant fiyatları, geniş bir bahçe üzerine kurulu yemyeşil doğası ve ferah mangallı masaları ile sizlere daima en kaliteli hizmeti vermeye gayret eden kendin pişir kendin ye et mangal mekanları alanında hizmet vermektedir. Bursa’da et mangal fiyatları, keyifli bir akşam yemeği ve lig tv maç keyfinde akşam yemeği için uygun mekanlar listesine gözat.

İndirimli et mangal restoranlarında yemek istiyorsanız Bursa’nın en güzel et mangal yerlerini bursapanorama.com farkıyla keşfet. Bursa’da et mangal nerede yenir merak edenlere cevap olarak en iyi et mangal mekanlarını inceleyin. Hafta sonu mangal keyfi için gidilebilecek mekanların listesi ve lezziz et ürünleriyle mangal keyfini yaşayın.

Bursa et mangal mekanları hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz, mekanları panoramik gezebileceğiniz ve en lezzetli etlerin tadını çıkarabileceğiniz mekanlar listesi. Bursa kendin pişir kendin ye mekanları, yemyeşil doğası, yeşil ve mavinin buluştuğu, dere kenarında su sesi ve kuş cıvıltıları eşliğinde huzur veren ortamı ile tüm bursalıları bu mekalara davet ediyoruz. Et mangal ve kendin pişir kendin ye mekanları ile ilgili tüm merak ettiklerinizi bursapanorama.com’da bulabilirsiniz.