Bursa Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları - Bursa'da Kahvaltı Menüleri

Bursa kahvaltı mekanları, yöresel farklı lezzetleri kahvaltı sofralarında sizlerle buluşturuyor. Tercihinize bağlı olarak kahvaltı fiyatları ve kahvaltı menüleri birbirinden farklı manzaraya sahip mekanlarda kahvaltı menüsü listesinden beğendiğinizi seçin. En güzel hizmet veren Bursa kahvaltı yerlerini sizler için listeledik.  Bursa kahvaltı mekanları tavsiye, Bursada kahvaltılık yerler denince akla gelen mekanlar brunch çeşitliliği ve yöresel lezzetleriyle sizleri bekliyor. Bursada kahvaltı nereye gidilir?, Bursada kahvaltı için gidilebilecek yerler? Bursa at binme ve kahvaltı, Bursa kahvaltı yapılacak yerler?,  bursada kahvaltı nerede yapılır için sorulan bütün soruların yanıtları grupanya bursa ve yakalaco indirimli kahvaltı fırsatlarından yararlan. 

Seraser Restaurant

Osmangazi - Çekirge
50 - 80 TL Menü Fiyatı / 280 Kişilik

Minty Cafe & Restaurant

Osmangazi - Çekirge
22.5 TL Menü / 200 Kişilik

Meşe Kahvaltı Et Mangal

Nilüfer - Dağyenice

Misi Kalesi

Nilüfer - Misi
3.8
25 TL Menü Fiyatı / 100 Kişilik

Gönül Sofrası

Nilüfer - Gölyazı
4.8
15 - 50 TL Menü Fiyatı / 50 Kişilik

Amaç Et Mangal

Osmangazi - Uludağ Yolu
25 TL Menü / 250 Kişilik

Şelale Çam Restaurant

Kestel - Saitabat
5.0
350 Kişilik

Bood Eat & Meet

Nilüfer - Podyum Park
4.6
15 - 72 TL Menü Fiyatı / 450 Kişilik

Bey Konağı

Osmangazi - Botanik Park
50 - 80 TL Menü Fiyatı / 750 Kişilik

Şelale Dere Restaurant

Kestel - Saitabat
4.4

Tirilye Bağ Evi

Mudanya - Tirilye
10 - 30 TL Menü Fiyatı / 150 Kişilik

En iyi kahvaltı ile güne iyi başlayın. Bursa’daki kahvaltı mekanları, menüleri ve kahvaltı fiyatlarıyla işte karşınızda. Hangi mekan dere kenarında, hangi mekan doğanın bütün güzelliklerini sizlere sunuyor, incele fiyat teklifi iste. Bursa’da yemyeşil bir doğada, kuş cıvıltıları eşliğinde, ya da bir dere kenarında hafta sonu kahvaltı keyfini yaşayabileceğiniz mekanlara bak.

Bursa kahvaltı mekanlarını sizler için gezdik. Hangi mekan açık havada kahvaltı, hangi mekan kapalı mekanda kahvaltı veriyor tıkla öğren. Bursa FSM kahvaltı mekanları, ayanoğlu kahvaltı,  derebahçe bursa kahvaltı, yapabileceğiniz Bursa’da kahvaltı yapılacak yerler.

Bursa’da kahvaltı nerede yapılır? Nereye gidilir? Bursa’da nerede kahvaltı edilir yada edebilirim diye merak ediyorsan bursapanorama.com’daki sizler için listelediğimiz mekanları incele, fiyatlarına bak, menülerini detaylandır, karar verdiğin mekana fiyat teklifi at.