bursapanorama

Ahmet Feyzi

0224 322 2776

Bize Yol Tarifi Al

Tanıtım Videoları

Ahmet Feyzi
Ahmet Feyzi
Ahmet Feyzi

Mekan Hizmetleri

Ahmet Feyzi

AHMET FEYZİ İLAHİ VE SEMAZEN GRUBU BURSA Düğün-Nişan-Sünnet cemiyetleri Konser özel gün ve gecelerde Semazenlerimiz eşliğinde sizlerleyiz…

Fiyat Aralığı :

  • Hizmet fiyat aralığı :  TL

Hizmet Verilen Organizasyon Türleri :

  • Tasavvuf İlahi Grubu
  • Semazen Gösterimi
  • Düğün – Nişan Organizasyonu
  • Sünnet Düğünü Organizasyonu
  • Kur’an Ziyafeti

Bölge – Ulaşım : Osmangazi – Bursa

Yetkili Kişi : Ahmet Feyzi

Ahmet Feyzi

Sanatçı 10.11.1980 Sivas ta doğdu.Evli ve iki çoçuk babasıdır. İlk Orta ve Lise yılları Sivasta geçmiştir. Ayrıca Sivas Ulu Cami kuran kursunda 1 yıl kuran eğitimi almıştır.Ardından Sivas’ta o yıllarda kurulan yerel bir radyoda 5 yıl kadar radyo programcılığı yapmaya başlamıştır.

Dinleyenlerinin ve sevenlerinin yoğun isteği üzerine bu programlarının yanında ilk ilahi albümü olan EFENDİME GÖTÜRÜN isimli albümünü 2000 yılının ocak ayında Beyhan Müzikten çıkartmıştır.Sanatçı sonrasında vatani görevini yapıp 2002 de AŞIK OLSAM üçüncü albümünü 2003 de NUR YÜZLÜM olarak çıkartmıştır.

Aldığı şan ve müzik derslerinin yanında dergah eğitimi ve sufizm üzerine manevi terbiye ile yoğrulmuş bunu albümlerine ve eserlerine yansıtmıştır.
Ve yıl 2004 ü gösterdiğinde AŞKINLA YANDIM isimli albümü yaparak devam ettirmiştir.

Sonra Türkiye’nin dört bir yanından gelen konser tekliflerine karşılık  yoğun  konserler vermiş hemen hemen her yerde çalışmaları albümleri ve kişiliğiyle adından söz ettirmiştir.Sanatçı 2004 yılı itibariyle bundan sonraki
hayatına ve çalışmalarına Bursa’ya yerleşerek devam eden sanatçı 2005 de KAVUŞABİLSEM albümünü 2006 da altıncı albümü NUR SULTAN ı 2007 de  yedinci albümü TUTKUNUM SANA 2008 de sekizinci albümü HASRETNAME albümünü yapmıştır.

Ayrıca GÖNLÜMÜZDEKİ NAĞMELER isimli ortak bir çalışmada yer almış 2010 da SİZİN SEÇTİKLERİNİZ   isimli isimli klasikler albümünü hazırlamış 2014  de AŞKI NEBİ isimli albümünü yapmıştır.Sanatçı yine bursada 5 yıl bir radyoda program yapmış sayısız ulusal ve yerel tv programlarına konuk olmuştur. Kendisi de bir tv de 1 yıl kadar program hazırlayıp sunmuştur. Şimdilerde ise bursa’da radyo programlarına devam etmektedir.

Yoğun konser ve yeni albüm çalışmaları hızla sürmektedir.Ayrıca sanatçının kendi orkestrası ve semazen grubuda olup
AHMET FEYZİ İLAHİ VE TASAVVUF GRUBU olarak konser ve düğün proğramlarına SEMAZENLERİ  ve canlı ekibiyle katılmaktadır.
Ahmet feyzi diyor ki :Tasavvuf erdemli yaşamaktır bu yaşam şiire yansıdığında tasavvuf şiiri oluşur.

Erenlerin mısraya döktüğü bu sözler duygusal ve manevi atmosferlerde belli makam ve usullerde bestelenince İlahiler ve Tasavvuf Musikisi ortaya çıkar Sema ise : Bestelerde duyulan gönül çoskusunu bedeni zikre çevirerek aşkla dönmektir.

Dini kültürümüze  sanatımıza ve tarihimize maal olmuş bu eserleri ayakta tutmak ve yaşatmak adına  bende bana düşen bu görevi yüreğimin sesiyle eserlerim ve yorumlarımla ayakta tutup yaşatmaya çalışıyorum.

Umarım sizlerle birlikte bu güzellikleri uzun yıllar paylaşırız…

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir