Akay Gelinlik

Akay Gelinlik

Nalbantoğlu Taşkapı Cad. Sabuniş Apt. No:8/2 Osmangazi 0224 322 2541

TANITIM VİDEOLARI

Duygu dolu dokunuşlar!
Akay ...Evet demeden önce
Akay Gelinlik

DİJİTAL MENÜ - KATALOG

Akay Gelinlik

Akay Gelinlik Bursa, Türkiye’nin en büyük terzihanesi Akay Gelinlik; 1976 yılından bu yana gelinlerini mutlu etmek için çalışır, deneyimlerini günümüz trendleriyle sentezleyerek, gelinlerin hayallerini gerçeğe dönüştürür.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı : 2.000 TL den başlayan fiyatlar

Teslim Süresi : 1 hafta.

Hizmet Özellikleri :

 • Özel dikim
 • Hazır model
 • Hafta sonu hizmet
 • Gelinlik, Aksesuar

Çalışma Şekli :

 • Gelinlik prova sayısı : 1
 • Sağlanan aksesurlar : Duvak, eldiven, gelin kesesi, jüpon (iç etek)
 • Tasarlanan gelinlik modelleri : Dantel, A kesim, Kabarık Tül Etek, Balık, Klasik, Vintage, Bohem

Bölge – Ulaşım : Osmangazi – Bursa

Yetkili Kişi : Yeşim Eker

Akay Gelinlik

Akay Gelinlik’ten Size Özel Size Değer Tasarımlar…

Akay gelini olmak bir ayrıcalıktır, çünkü burada size özel değer verilir. İlgiyi her çizgisinde, duyguyu her dokunuşta hissedersiniz. El emeğimiz göz nurumuzla hayalleriniz şekillenir. Tıpkı yüzlerce gelin gibi siz de Akay gelini olarak mutluluğa uğurlanırsınız…

Türkiye’nin en büyük terzihanesi Akay Gelinlik; 1976 yılından bu yana gelinlerini mutlu etmek için çalışır, deneyimlerini günümüz trendleriyle sentezleyerek, gelinlerin hayallerini gerçeğe dönüştürür. Bursa ‘da 12 yıldır hizmet vermekteyiz.

Gelin adaylarına daha kaliteli hizmet vermek için randevu sistemiyle çalışan Akay Gelinlik, geleneksel el işçiliği ile vücut tiplerine göre özel dikim yaparak, sınırsız modeller yaratır. Ve her adım gelin adayını rüyalarına yaklaştırır. Akay Gelinlik, duygu dolu dokunuşlarla hayatınızın en mutlu anını taçlandırır…

Türkiye’de gelinlik denilince akla ilk gelen firma olan Akay Gelinlik, 1970’li yılların başında kurulmuş olan bir aile şirketinin devamıdır. Akay kardeşlerin hem aldıkları eğitim, hem dünya görüşleri hem de modaya olan tutkuları ile büyüyen Akay Gelinlik, 1990 sonrası tamamıyla gelinlik tasarım, üretim ve satışına odaklanarak uzmanlık alanını belirlemiştir.

Gelinlik ve abiye giyimde lider marka olan Akay Gelinlik, bu başarısını bir aile şirketi olmasına borçludur. Güler yüzleri ile fark yaratan tecrübeli Akay Gelinlik çalışanları, her misafirine gösterdiği ilgi ile hizmet kalitesini kanıtlamıştır.

Akay ekibi olarak, bir gelinin en önemli gününü hayalini kurduğu gibi geçirmesi için sürekli çalışıyoruz ama aynı zamanda düğüne katılacak diğer kişileri de unutmuyoruz. Aileler ve arkadaşlar için de özel tasarım abiye kıyafetler sunuyoruz. Bu seneye kadar özel tasarım abiye çalışmalarımızı hep yapıyorduk ancak koleksiyon sunmamıştık. 2010 yılı başında “Akay Abiye İle Bambaşka” sloganı ile çıkardığımız Abiye 2010 koleksiyonumuz büyük beğeni topluyor.

Türkiye genelinde, İstanbul’da üç şubemiz, Ankara, Bursa, Balıkesir, Eskişehir, Samsun, Azerbaycan ve Yunanistan’da da bayilerimiz bulunmaktadır. Newyork’taki özel butiklerin yanı sıra Avrupa’da; Almanya, İsviçre,Çek Cumhuriyeti’ndeki özel butiklerde Akay gelinlikleri satılmaktadır.

Her zaman olduğu gibi en kaliteli ve en iyi hizmet anlayışımız çerçevesinde son moda ve benzersiz ürünleri sergilediğimiz bu yeni mağazamızda özel tasarım gelinlik, abiye, aksesuar ve ayakkabılardan oluşan yüzlerce çeşit ürünü sergiliyoruz.

Akay Gelinlik olarak amacımız, arkada bırakılan başarı dolu yılların ardından Türkiye’den sonra Avrupa ve Dünya’da daha da büyümek, bir Türk markasını Dünya markası haline getirmek ve böylece Türk tekstilin adını dünyada daha da duyurmaktır.

Düğününüzde fark yaratmak, gelinliğinizin her aşamasının tecrübe ile yapıldığından emin olmak ve hayalinize eksiksiz sahip olmak istiyorsanız sizi mağazalarımıza davet ediyoruz.

En önemli günlerinizde size güven vermemizi sağladığınız ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Akay “Evet” demeden önce…

5 yorum

 1. Hayalinizdeki gelinligi buldugunuz yer:)calisanlari super..

 2. Amaç prenses gibi hissetmekse kesinlikle dogru yer…ilgi oldukça güzel.

 3. Ilgi model zamanlama her acidan asla pisman olmayacaginiz super bir firma derimm:)

 4. Mükemmel bir gelinlikçi. Güler yüz ve ilgi insanın evlenesi yoksa bile evlendirir.

 5. Heyecan,hayaller ve duygularin birarada yasandigi yer…ilgi ve guleryuz super..

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir