Altınpark Tesisleri

Orhaneli Yolu 6.km. Altın Park Tesisleri Nilüfer - BURSA 0850 532 4538

Mekana nasıl gidilir- Yol tarifi

Altınpark En Özel Gününüze Hazır

Bursa kır düğünü & organizasyon alanında kendine has bahçeleriyle Altınpark, nikah, kına, nişan, sünnet organizasyonlarınız için hizmetinizde. Mutlu günlerinizi unutulmaz anılara çevirin.

Organizasyon Merkezi

Bursa Evlilik Teklifi Mekanı

Bursa Evlilik Teklifi alanında kendine has bahçeleriyle Altınpark, romantik evlilik teklifi için ideal ortamı sunuyor. Mutlu günlerinizi unutulmaz anılara çevirin.

Bursa Yılsonu Balosu

Bursa Yılsonu Balosu alanında kendine has bahçeleriyle Altınpark, tüm organizasyonlarınız için hizmetinizde. Mutlu günlerinizi unutulmaz anılara çevirin.

Bursa Doğum Günü

Bursa Doğum Günü Organizasyonu alanında kendine has bahçeleriyle Altınpark, tüm organizasyonlarınız için hizmetinizde. Mutlu günlerinizi unutulmaz anılara çevirin.

Bursa Okul Etkinliği

Bursa Okul Etkinliği alanında kendine has bahçeleriyle Altınpark, tüm organizasyonlarınız için hizmetinizde. Mutlu günlerinizi unutulmaz anılara çevirin.

Bursa Piknik Etkinliği

Bursa Piknik Etkinliği alanında kendine has bahçeleriyle Altınpark, tüm piknik organizasyonlarınız için hizmetinizde. Mutlu günlerinizi unutulmaz anılara çevirin.

Bursa Kahvaltı Organizasyonu

Bursa Kahvaltı Organizasyonu alanında kendine has bahçeleriyle Altınpark, tüm organizasyonlarınız için hizmetinizde. Mutlu günlerinizi unutulmaz anılara çevirin.

Bursa Outdoor Etkinlikler

Bursa Outdoor Etkinlikler alanında kendine has hizmetleriyle Altınpark, tüm organizasyonlarınız için hizmetinizde. Mutlu günlerinizi unutulmaz anılara çevirin.

Tanıtım Videoları

Havuzlu Bahçe
Gizemli Bahçe

Mekan Hizmetleri

Hizmet Alanları

Gizemli Bahçe

Havuzlu Bahçe

Şelale Bahçe

Altınpark Tesisleri

Altınpark Tesisleri Kır Bahçeleri, doğal güzelliğin yanına kaliteli hizmet anlayışının eklendiği profesyonel bir organizasyon işletmesidir.

Düğün, davet ve çeşitli etkinlikleriniz unutulmaz olsun istiyorsanız Altınpark harika kır düğünü bahçeleriyle hizmetinizde.

MEKAN DETAYLARI

  • Bölge : Orhaneli Yolu – Nilüfer – Bursa
  • Yetkili Kişi : Mahmut Kahraman

Fiyat Aralığı:

  • Yemekli Kır Organizasyonu Hafta sonu : 50 – 80 TL
  • Yemekli Kır Organizasyonu Hafta içi : 30 – 50 TL

Kapasite:

  • Açık alan kapasite : 1000 – 2000 kişi
  • Otopark araç kapasitesi: 300 araç

Hizmet verilen organizasyon türleri :

  • Düğün, kına, nişan, sünnet organizasyonları, baby shower, doğum günü ve özel parti organizasyonları, mezuniyet töreni, kültürel organizasyonlar, dernek ve vakıf organizasyonları, tanıtım ve lansman toplantıları

ALTINPARK KIR DÜĞÜNÜ

Konu mükemmel bir etkinlik olduğunda en ufak detay bile önemlidir. Altınpark sizin için o unutulmaz günü planlıyor, dekore ediyor ve sorunsuz bir güne dönüştürüyor.

Altınpark, kendi içinde de farklı konsept ve alanlara sahiptir. Çeşitli bütçe ve tipteki etkinlikler için üç farklı bahçemizden birini tercih edebilirsiniz.

Osmangazi Düğün Salonları  |  Nilüfer Düğün Salonları  |  Yıldırım Kır Düğünü
İnstagram Bursa Panorama  |  Facebook Bursa Panorama

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir