bursapanorama

Anadolu Evi Fasıl Restaurant

Kavaklı Mah. Kavaklı Sok. Kavaklı Çıkmazı No.13/A Tophane 0850 532 4623

Bize Yol Tarifi Al

Her Cumartesi Eğlence

Serdar Dokuzkardeşler

Birbirinden güzel şarkıları, özel programlarıyla her Çarşamba, Cuma, Cumartesi Anadolu Evi'nde.

Tanıtım Videoları

Anadolu Evi
Anadolu Evi Eğlence
Fasıl Keyfi

Hizmet Alanları

Canlı Müzik

Serdar Dokuzkardeşler birbirinden güzel şarkılarıyla her çarşamba, cuma, cumartesi Anadolu Evi'ndeSerdar Dokuzkardeşler'in seslendireceği şarkılarla eşlik ederek eğlencenin doruğuna çıkacaksınız.

Fasıl Mekanı ve Meyhane

Anadolu Evi Fasıl Restaurant'ta her hafta fasıl eğlence programları sizleri bekliyor.Anadolu Evi Fasıl Restaurant alkollü mekanlar arasında fasıl ve eğlencenin doğru adresi.

Fix Menü

Anadolu Evi grup ve toplantılarınız için ideal mekanlardan biridir.Menü 1Ordövr Tabağı (10 çeşit), Ara Sıcak (sigara böreği), Ana Yemek (Izgara Piliç Bonfile), Salata, Meyve, İçecekler (2 yerli içki)Menü 2Ordövr Tabağı (10 çeşit), Ara Sıcak (paçanga böreği), Ana Yemek (köfte ızgara), Salata, Meyve, İçecekler (2 yerli içki)Menü 3Ordövr Tabağı (10 çeşit), Ara Sıcak (karider yada kalamar), Ana Yemek (karışık ızgara), Salata, Meyve, İçecekler (2 yerli içki)Menü 4Ordövr Tabağı (10 çeşit), Ara Sıcak (paçanga böreği), Ana Yemek (çipura veya levrek), Salata, Meyve, İçecekler (4 kişiye 70 cc rakı)

Anadolu Evi Fasıl Restaurant

Anadolu Evi Fasıl Restaurant Bursa, nerede nasıl gidilir. Her akşam sahne alan canlı müzik programımızla, konuklarımızın da zaman zaman eşlik ettikleri samimi bir eğlence ortamı sunmaktayız. Ayrıca müzik programımız özel gün ve toplantılarınız için size özel organize edilebilmektedir. Hafta sonu eğlencesinde müzik ziyafetine doymak istiyorsanız Anadolu Evi sizleri ıhlamurlu bahçeye bekliyor. Nilay Argun’un seslendirdiği şarkılara eşlik ederek eğlenceye doyacaksınız.

Mekan Detayları

Kapasite :

  • Kapalı alan kapasite : 80 kişi
  • Açık alan kapasite : 60 kişi
  • Otopark Araç Kapasitesi :

Mekan, Çevre Özellikleri :

  • Manzara : Şehir manzaralı, Şehir merkezinde, Dağ manzaralı,
  • Mekan Alanı: Açık ve Kapalı Alan, Şehir merkezinde

Hizmet verilen organizasyon türleri : Gala yemekleri, Kokteyl, canlı müzik eğlence, şirket yemekleri, brunch, lansmanlar, temalı davetler,

Bölge – Ulaşım : Osmangazi – Bursa

Yetkili Kişi : 

Anadolu Evi Fasıl Restaurant

300 yıllık tarihi dokusu ile Bursa’nın kalbinde Tophane surlarında, Mülkiyeliler Birliği’nin Bursa Şubesi Lokali olarak 60 kişilik avlu ve 80 kişilik salon oturma kapasitesi ile 21 yıldır hizmet vermekteyiz. Mülkiye mezunlarının yanı sıra Bursa Sanayi ve Ticaret Odası mensuplarının da müdavimi olduğu restoranımızda aile ve arkadaş toplantılarınız için şık ve nezih bir ortam sunuyoruz.

Alakart yada fiks olarak tercih edebileceğiniz menümüz Osmanlı – Türk mutfağının geleneksel mezeleri ve yemeklerinden oluşmaktadır. Öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra kapalı gruplar için kokteyl organizasyonları için de tercih edebileceğiniz bir mekan olan Anadolu Evi’nde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Her akşam sahne alan canlı müzik programımızla, konuklarımızın da zaman zaman eşlik ettikleri samimi bir eğlence ortamı sunmaktayız. Ayrıca müzik programımız özel gün ve toplantılarınız için size özel organize edilebilmektedir.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir