Atlı Spor Kulübü Garden Life

Atlı Spor Kulübü Garden Life

Atıcılar Mah. 1. Zafer Bulvarı No: 23 Osmangazi - Bursa 0224 322 2269

Bize Yol Tarifi Al

3.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla Kır Düğünü

Kış Kampanyası

  • Kış Kampanyası
  • Hafta sonu Herşey Dahil 3.900 TL fiyatlarla

Tanıtım Videoları

Mekan Hizmetleri

Mekan Özellikleri

Atlı Spor Kulübü Garden Life Kır Düğünü

Atlı Spor Kulübü Garden Life Kır Düğünü Bursa, Şıklığın doğa ile buluştuğu, Atlı Spor Kulübü Garden Life’ta tecrübeli personellerimizin hazırladıkları görkemli düğünler, Türk damak tadına uygun muhteşem menülerle bir ziyafete dönüşüyor.

Mekan Detayları

  • Bölge – Ulaşım :Osmangazi – Bursa
  • Yetkili Kişi : İsmail YILMAZ

Fiyat Aralığı : 

Düğün Organizasyon Fiyat Aralığı : 3.000 TL’den başlayan fiyatlar

Kapasite :

  • Kapalı alan kapasite : 350
  • Açık alan kapasite : 1.100 kişi
  • Otopark Araç Kapasitesi : 100 araç

Atlı Spor Kulübü Garden Life

Atlı Spor Kulübü Garden Life – Kır Düğünü Organizasyonları, Bursa’nın yepyeni kır bahçesi Atlı Spor Kulübü Garden Life ile unutulmaz kır düğünlerine ve doğayla içiçe davetlere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Şehrin merkezinde doğayla içiçe beyaz atlı prenslerin, prensesleriyle mutlu sona ulaştıkları nokta.
Doğaya Fantastik dokunuşlar…
Şıklığın doğa ile buluştuğu, Atlı Spor Kulübü Garden Life’ta deneyimli personelinin hazırladıkları görkemli düğünler, Türk damak tadına uygun muhteşem menülerle bir ziyafete dönüşüyor.
Oturmalı yemek düzeninde 1.000 kişi, kokteyl düzeninde 2000 kişilik kır düğünlerinin gerçekleşeceği alanda, ayrıca ses, ışık, DJ müziği, standart süsleme gibi detaylar davet mönülerine dahil. Düğün organizasyonlarının yanısıra nişan, kına gecesi, gündüz nikah seramonileri, piknik ve şirket yemekleri gibi kurumsal davetler için de tasarlanan Atlı Spor Kulübü Garden Life benzersiz atmosferi, kaliteli hizmeti, lükste sınır tanımayan yaklaşımı ile çok kısa sürede davetlerin en çok tercih edilen mekanları arasında yer alacak.
Atlı Spor Kulübü Garden Life – Kır Düğünü Organizasyonları, Ayrıca kapalı bölümümüzde 250 kişilik oturma kapasitesi ile kına, nişan, davet, şirket yemekleri gibi organizasyonlarımızla da hizmetinizdeyiz.
Sıcak yaz günlerinde doğayla içice açık büfe kahvaltılarımızla da çok yakında hizmetinizdeyiz.

BursaDugun.com.tr  |  Düğün Mekanları  |  Bursa Kır Düğün Salonları  |  Yemekli Kır Düğünü  |  Havuzbaşı Kır Düğünü  |  İnstagram Düğün Salonları

1 Yorum

  1. Biz açık alanda bir kır düğünü organizasyonu gerçekleştirmek istemiştik ve bu açıdan bu mekanı tercih ettim mekanda 500 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik 1000 2000 kişilik bir kapasitesi vardı mekanın ve kalabalık düğün organizasyonları içinde oldukça uygun bir alandı ve mekanda ikramlı bir organizasyon gerçekleştirdik ikram içerisinde pastada bulunuyordu ve pastayı mekan kendisi ayarlamıştı çok güzeldi pastası.
    Mekandaki fotoğraf çekimlerimiz çok güzeldi mekan kendisi ayarlamıştı bazı parçaları, bazı parçaları biz belirlemiştik. pist alanı zeminden taşlıydı ve kır alanı içerisinde olduğumuz için etrafımız yeşillikler ağaçlarla çevriliydi ve ışıklandırma sistemleri çok iyiydi sandalye masa düzenlemesi çok iyiydi ve ulaşım olarakta zaten mekan rahat bir konumda toplu taşımayla ulaşım sağlanacak bir konumda otopark alanı vardı ve girişte bulunuyordu açık alan ve kır düğünü olduğu için süslemler mekandaki hizmetler personellerin yetkililerin bize sıcak davranışlrı beni çok memnun bıraktılar.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir