Atlı Spor Kulübü Garden Life - Bursa Kır Düğünü


DÜĞÜN MEKANLARI / OSMANGAZİ

Atlı Spor Kulübü Garden Life
0 / 0 Oy / 472 

Atıcılar Mah. 1. Zafer Bulvarı No: 23 Osmangazi - Bursa
  0850 532 4350

Yol tarifi almak için tıklayınız.

Çocuklara Özel Menü
Organizasyon Firması Getirme
Organizasyon Sorumlusu
Vale Hizmeti
'

Atlı Spor Kulübü Garden Life - Kır Düğünü Organizasyonları

Atlı Spor Kulübü Garden Life - Kır Düğünü Organizasyonları, ile Şıklığın doğa ile buluştuğu, Atlı Spor Kulübü Garden Life’ta tecrübeli personellerimizin hazırladıkları görkemli düğünler, Türk damak tadına uygun muhteşem menülerle bir ziyafete dönüşüyor.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı :
  • Düğün Organizasyon Fiyat Aralığı : 3.000 TL'den başlayan fiyatlar
Mekan Özellikleri :
  • Manzara : Panoramik manzara, Park manzaralı, Şehir manzaralı, Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı
  • Davet Alanı: Açık ve Kapalı Alan, Bahçe, Çim alan, Kolonsuz salon, Orman içinde, Şehir merkezinde, Yüksek tavan
Kapasite :
  • Kapalı alan kapasite : 250
  • Açık alan kapasite : 1.100 kişi
  • Otopark Araç Kapasitesi : 100 araç
Hizmet verilen organizasyon türleri : Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum Günü, Kurumsal Etkinlik, Mezuniyet Törenleri, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü, Kına

Bölge – Ulaşım : Osmangazi – Bursa

Yetkili Kişi : İsmail YILMAZ

Atlı Spor Kulübü Garden Life

Atlı Spor Kulübü Garden Life - Kır Düğünü Organizasyonları, Bursa’nın yepyeni kır bahçesi Atlı Spor Kulübü Garden Life ile unutulmaz kır düğünlerine ve doğayla içiçe davetlere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Şehrin merkezinde doğayla içiçe beyaz atlı prenslerin, prensesleriyle mutlu sona ulaştıkları nokta. Doğaya Fantastik dokunuşlar… Şıklığın doğa ile buluştuğu, Atlı Spor Kulübü Garden Life’ta deneyimli personelinin hazırladıkları görkemli düğünler, Türk damak tadına uygun muhteşem menülerle bir ziyafete dönüşüyor. Oturmalı yemek düzeninde 1.000 kişi, kokteyl düzeninde 2000 kişilik kır düğünlerinin gerçekleşeceği alanda, ayrıca ses, ışık, DJ müziği, standart süsleme gibi detaylar davet mönülerine dahil. Düğün organizasyonlarının yanısıra nişan, kına gecesi, gündüz nikah seramonileri, piknik ve şirket yemekleri gibi kurumsal davetler için de tasarlanan Atlı Spor Kulübü Garden Life benzersiz atmosferi, kaliteli hizmeti, lükste sınır tanımayan yaklaşımı ile çok kısa sürede davetlerin en çok tercih edilen mekanları arasında yer alacak. Atlı Spor Kulübü Garden Life - Kır Düğünü Organizasyonları, Ayrıca kapalı bölümümüzde 250 kişilik oturma kapasitesi ile kına, nişan, davet, şirket yemekleri gibi organizasyonlarımızla da hizmetinizdeyiz. Sıcak yaz günlerinde doğayla içice açık büfe kahvaltılarımızla da çok yakında hizmetinizdeyiz.
 
0
Bu firma hakkındaki görüşlerini paylaşabilirsin
Memnuniyet
0.0%