Baia Otel

Baia Otel

Yeni Yalova Yolu, 9.km Asmerkez yanı Osmangazi-BURSA 0224 322 2268

Baia Otel Düğün Salonları

Baia Otel düğün salonları Bursa, nerede nasıl gidilir. Üstün hizmet anlayışı ve yüksek oda standartları ile kaliteli bir şehir otelinden beklenecek her şeyi misafirlerine sunmaktadır. Baia Otelleri Sönmez Holding’in bir kuruluşu olup; Baia Bodrum, Monte Baia Uludağ, Baia Lara ve en son açılan Baia Bursa ile misafirlerinin tüm konaklama ihtiyaçlarına cevap verebilen markalaşmış zincir otel grubudur.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı :
Yemekli Menü Fiyat Aralığı : 50-80 TL.

Mekan Özellikleri :

 • Manzara : Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa Manzaralı, Şehir manzaralı,
 • Davet Alanı: Açık ve Kapalı Alan, Havuzbaşı, Açılır kapanır tavan, Bahçe, Çim Alan, Şehir Merkezinde, Orman içinde,

Kapasite :

 • Yemekli kapasite : 400 – 500 kişi
 • Açık hava kapasite : 400 – 500 kişi
 • Kapalı alan kapasitesi : 300 – 400 kişi
 • Konaklama Kapasitesi : 100 – 150 kişi
 • Kokteyl kapasitesi : 500 – 750 kişi
 • Otopark Araç Kapasitesi : 250 – 500 araç

Hizmet verilen organizasyon türleri :
Açılışlar, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Bayi Toplantısı, Doğum Günü, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına, Piknik

Bölge – Ulaşım : Osmangazi – Bursa

Yetkili Kişi : Derya KOCAMIŞ SEVİNÇ

Hizmetler

Yeni yaşantınıza Bursa’nın en yeni mekanında merhaba deyin. Baia Bursa Hotel’de düğün, nişan, kına organizasyonlarınızda da farklı hissedeceksiniz. Seçkin hizmet anlayışının profesyonellikle bütünleştiği 500 kişi kapasiteli SCALİNİ GARDEN, 200 kişi kapasiteli SCALİNİ LOBY değerli misafirlerinizin unutamayacakları bir organizasyona ev sahipliği yapmayı biliyor.

 • Düğün Salonu
 • Nişan Organizasyonu
 • Kına Organizasyonu
 • Sünnet Düğünü
 • Konaklama Merkezi

Baia Otel

Baia Otel Düğün Salonları, Otellerde Düğün, Şehir merkezine 9 km., sanayi bölgesine 1 km, İstanbul feribota 22 km, Gemlik’e 11 km ve Uludağ’a 30 km. mesafede, konum olarak kompleksindeki alışveriş kültür ve yaşam merkezi bulunmaktadır.

Baia Otel Düğün Salonları, Otellerde Düğün, Yeni yaşantınıza Bursa’nın en yeni mekanında merhaba deyin. Baia Bursa Hotel’de düğün, nişan, kına organizasyonlarınızda da farklı hissedeceksiniz. Seçkin hizmet anlayışının profesyonellikle bütünleştiği 500 kişi kapasiteli SCALİNİ GARDEN, 200 kişi kapasiteli SCALİNİ LOBY değerli misafirlerinizin unutamayacakları bir organizasyona ev sahipliği yapmayı biliyor.

 

3 yorum

 1. Beş yıldızlı bir otelin kır bahçesinde kır düğünü yaptık.400kişilik yemekli bir düğün organizasyonu oldu.Mekanda hizmetten ve servisten çok memnun kaldık.Otopark ve gelin odası mevcut fakat orkestrayı siz kendinizdışardan getiriyorsunuz.Süslemeleri için renk seçenekleri mevcut.Yemek menüsünde de isterseniz değişiklik yapabiliyorsunuz.Herşey sizin isteğinize göre gerçekleşiyor.

 2. Kesinlikle mekandan memnun kaldım. Tanıdık vasıtasıyla gittik otele. Beklentilerimin üstündeydi. Yemek ve alkol servisi vardı. Sınırlı anlaşmamıza rağmen sınırsız verildi alkol ve ekstra ücret talep edilmedi. 150 kişilik bir düğün yaptık. Mekanın bahçeside vardı ama yağmurdan dolayı kapalı terasa geçtik. Havalandırmada sorun olmadı. Sigara için misafirler için ayrı bir balkonu vardı mekanın.

 3. Nişanımız için seçtiğimiz bu otelde, gösterdikleri ilgi ve alakaları için görev alan personele çok teşekkür ederiz. Son ana kadar yanınızda desteğini esirgemeyip her türlü talebinize nezaketle ve güler yüzle karşılayan personelin varlığı mekanı seçmemize neden olan bir diğer artı yönü. Kış bahçesinde gerçekleştirilen nişanda geceye katılan herkes gerek yemek gerek konseptten çok memnun kaldılar. Gecenin başından sonuna kadar geçen süre zarfında herkesin mutlu ve keyifli olduğunu görmek sizinde özel gününüzü rahat ve keyifli geçirmenize neden oluyor. . Fiyatlandırma konusunda da yardımcı olmakta gayret gösterip yardımcı oldular. Gerçekleştirmeyi düşündükleri organizasyonlar için tüm çiftlere bu mekanı kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir