Bursa Davet Mekanları

Bursa’da tüm davet mekanları bursapanorama.com’da! Yemyeşil kır düğünü mekanları, görkemli balo salonları, kır düğünleri, şık ve ekonomik sosyal tesisler... Düğününü hayaline uygun mekan bursapanorama.com’da!

Muhibbi Davet

Nilüfer - Bursa
200 - 300 Kişilik

Bulvar Park

Osmangazi - Bursa
500 - 750 Kişilik

Heybeli Otel

Bursa - Mudanya
750-1000

Altın Davet

Bursa - Nilüfer
750 - 1000 Kişilik

Bulut Gold

Yıldırım - Bursa
500 - 750 Kişilik

Tepe Cafe

Osmangazi - Bursa
500 - 750 Kişilik

Davet Mekanları Seçenekleri

Düğün mekan türlerine baktığımızda karşımıza birçok değişik düğün mekan alanlarını görebiliriz. Bu mekanlar; alanlarına, konumlarına, kapasitelerine, süslemelerine, fiyatlarına ve konseptlerine göre birbirinden ayrılıyor. Değişik konseptli mekanlar arasında:

Düğün Salonları: Evlenecek çiftler arasında en çok tercih edilen mekanlar düğün salonlarıdır. Uygun fiyatlı ve birbirinden farklı dekorlarıyla ve tüm ilçede çok sayıda bulunmasından dolayı tercihlerde zorluk yaşanmamaktadır.

Kır Düğünü Mekanları: Yaz düğünü denince akla gelen üstü açık, ferah ve samimi bir ortamın düğüne hakim olması istenir. Kır düğünü seçimi tam da size göre olabilir. Çoğunlukla yaz aylarında tercih edilen ve düğüne gelecek kişileri ferah bir ortamda ağırlamak isteyen çiftlerimize kır mekanları tavsiye ettiğimiz bir düğün türüdür.

Otel düğünü mekanları:  Otel düğün salonları sadece düğünlerde değil, sünnet düğünü, kına gecesi ve mezuniyet gibi organizasyonlarda da tercih edilir. Otel düğün salonları pek çok düğün salonuna göre daha büyüktür. Görünümleri daha moderndir. Şık döşenmiştir.

Balo ve Mezuniyet Töreni Mekanları : Balo, içeriği bakımından sürekli eğlence ve dans anlamına gelmektedir. Bu sebepten, balo salonları içerisinde kolon olması durumunda tercih edilmeyebilir. Rahat hareket etme alanının bulunması ve sahnenin rahat görülebilmesi için bu özellik aranır.

Tarihi Düğün Mekanları: Tarihi düğün mekanları düğün sahibinin isteğine göre organize edilebilir. Bunun için gün ve tarih kararlaştırılması gerekir. Düğün izni düğün organizasyon şirketi tarafından alınarak gerekli hazırlıklar yapılır. Sünnet düğünü, nişan ve kına geceleri de bu tarihi düğün mekanları binalarında yapılmaktadır.

Sosyal Tesisler: Sosyal tesis olarak adlandırılan ve bazı çalışanlar ve yakınları tarafından kullanılan imkanlar ile düğün yapmak mümkündür. Üyesi bulunduğunuz birimin kimlik kartı kullanılarak sosyal tesis düğün salonları kullanılabilir.

Havuz başı düğün mekanları : Yaz düğünü denince akla gelen üstü açık, ferah ve samimi bir ortamın düğüne hakim olması istenir. Havuzbaşı kır düğünü seçimi tam da size göre olabilir. Çoğunlukla yaz aylarında tercih edilen ve düğüne gelecek kişileri ferah bir ortamda ağırlamak isteyen çiftlerimize tavsiye ettiğimiz bir düğün türüdür.

Nikah Mekanları : Düğün çiftlerinde nikah salonları belirleme telaşı başladı. Nikah merasimi yapacak çiftlere farklı ortamlarda ve varyasyonlarda hizmet sunan kır nikahı mekânları da bulunuyor.

Söz, nişan ve Kına mekanları da düğün organizasyonlarınızda alternatif bir seçenek olduğunu da bilmenizde fayda var. Küçük organizasyonlar için mekanlarla görüşebilirsiniz.

Düğün Mekanları

Gelişmekte olan ülkeler arasında bulunan ülkemizde genç nüfus oranı oldukça fazladır. Genç nüfusun fazla olması genel olarak evlilik ve yapılan düğün organizasyonlarının da fazla olmasına ve buna bağlı olarak da düğün mekanı ihtiyacının ortaya çıkmasını sağlar. Özellikle de büyük illerde düğün mekanı ihtiyacı nüfussal orantılı olarak daha fazla olurken bursa düğün mekanları açısından da ihtiyacın en fazla olduğu iller arasında görülmektedir.

Bursa Düğün Mekanının Misafirlere Sağladığı İmkanlar

Bursa’nın en iyi merkezinde bulunan düğün mekanımızda misafirlerimiz için düğün, nişan özel günler için hizmetler vermektedir. Nitekim verilen bu hizmetlerde tatlı ve yemek imkanlarını da misafirlere sunan kurumumuzda gelen misafirlerimizin otopark ihtiyacı da karşılanmaktadır. Verilen bu hizmetler ile kusursuz hizmetler sunulan mekanımızda değerli misafirlerimizi en iyi biçimde gelişmiş imkan ve hizmetlerimiz ile ağırlamak isteriz.

İyi Bir Düğün Mekanında Olması Gerekenler

Hayatları boyunca bir defa yapılan düğün ve nikah gibi önemli günler, hayatta önemli ve manevi açıdan değerli olduğundan her birey düğün ve nikah yapacağı mekanda en iyi biçimde hizmet görmek ve en iyi yerde bu özel gününü yaşamak istemektedir. İşte bu durum doğal olarak bursa düğün mekanları kusursuz olmak zorunda bırakmaktadır. İşte kusursuzluk eksenli olarak halka hizmet veren bursa düğün mekanları her açıdan kusursuz bir hizmeti düğün yapacaklara sunmaktadır.

Fiziksel mekan olarak mekan özelliğine bakıldığı zaman geniş ve iç mimarlık açısından kusursuz bir görünüm sağlayan bursa düğün mekanları içinde her detay kusursuz olarak tasarlanmıştır. İç mimarlığı kusursuz bir biçimde tasarlanan mekanın mobilyaları da aynı şekilde en rahat mobilyalardan oluşturulmuştur. Düğün esnasında mekanımızın en önemli özelliği eğlenceyi en hat safhaya taşıyan müzisyen grup ve düğün mekanında bulunan ses sisteminin rahatsız edici bir özellik taşımadan misafirlerin rahat bir biçimde eğlenmesini sağlamaktadır.