Dj Echo

Dj Echo

0850 532 4614

Bize Yol Tarifi Al

Tanıtım Videoları

İntro 2017
Club Sapphire Bodrum
Presentation

Erkan Özayvaz a.k.a Dj Echo

Eğlenceyi sunmak bir sanattır ve ben bu sanatı sunmayı çok iyi biliyorum…
1999 yılından bu yana Türkiye’deki ve Avrupa’da bir çok organizasyon , konsept partileri , açılış ve davetlerde sahne aldım.
Bunun yanısıra bir çok ünlü ve değerli sanatçı ile de aynı sahnede performans sergiledim.
Düğün, nişan , kına , sünnet organizasyonlarının yanısıra açılış & kokteyl, lansman geceleri , mezuniyet eğlencesi, after party, şirket toplantıları, doğum günleri ve özel defileleriniz için de istenilen tarz müzik ile hizmet vermekteyim.
Ben size hayalinizdeki geceyi vaat ediyorum…
DJ’li partilerin bir hayli popüler olduğu günümüzde, doğru tarz ve doğru DJ. seçimi, gecenizin beğenilmesi için büyük önem taşımaktadır.
! UNUTMAYIN !
ÖZEL GECELERİNİZİN TELAFİSİ YOK …

Fiyat Aralığı :  300 – 2.000 TL.

Performans Tecrübesi :  18 yıl

Hizmet Şekli :  Şehir içi, Şehir dışı (seyahat mesafesi 10.000 km)

İcra Ettiği Müzik Tarzları

Türkçe Pop remix,45’Lik,90’lar Türkçe Pop, Türk Sanat Müziği , Latin , Chillout , Lounge , Deep House, House, Tribal House, Techno , Trance , Oldies , Yabancı Pop olarak her daim güncel en geniş müzik arşivine sahibim.

Katılabileceği Etkinlikler :

Club Etkinliği, Düğün Seremonisi, Doğum Günü, Düğün, Dans Geceleri, Defile, Davet, Festival, Fuar Etkinliği, Gala Gecesi, Kongre, Konser, Kültür Merkezi Etkinliği, Karnaval, Kokteyl, Lansman, Mezuniyet Balosu, Mekan Etkinlikleri, Mezuniyet Töreni, Mezuniyet, Nikah, Otel Etkinliği, Ödül Gecesi, Parti, Resital, Sergi, Sürpriz, Sanat Galerisi Etkinliği, Şirket Gecesi, Yaza Merhaba Partisi, Yeni Yıl | Yılbaşı , Albüm Kaydı, Alışveriş Merkezi Etkinlikleri, Açılış, Belediye Etkinlikleri, Balo, Cumhuriyet Bayramı, Cumhuriyet Balosu

2 yorum

  1. Kaliteli müzik

    Çok Başarılı…

  2. Best DJ all over the world

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir