bursapanorama

Dörtler Restaurant

Kültürpark İçi, Osmangazi 0224 322 2613

DÖRTLER RESTAURANT MENÜ

ANA YEMEKLER

KUZU ÇEVİRME
Whole Lamb Spit on Sharcoal
ÇOBAN KAVURMA
Shepherd’s Roasted Meat
ET SOTE
Sauteed Meat
KUZU TANDIR
Lamb Tandoori
KAVURMALAR
Roasted Meats

IZGARALAR

KARIŞIK IZGARA (ÖZEL)
Mixed Grill (Special)
KARIŞIK KÖFTE
Mixed Meatballs
ŞİŞ KEBAP
Skeewer Kebab
DANA ŞİNİTZEL
Veal Schnitzel
KAŞARLI PİLİÇ
Chicken with Cheddar

MEZELER

ÇERKEZ TAVUK
Circassian Chicken
BİBER BORANİ
Pepper with Yoghurt
MUHAMMARA
Red Pepper and Wlnut Dip
PATLICAN HERSE
Eggplant Salad
GİRİT EZME
Crete Dip

KÜLTÜRPARK DÖRTLER RESTAURANT FASIL

Kültürpark Dörtler Restaurant'ta farklı fasıl anlayışı QUZU her cuma ve cumartesi sizlerle

ORGANİZASYON ALANLARI

Özel Gün Organizasyonları

Doğum günleri, nikah gibi küçük organizasyonlarınıza tanıklık ediyoruz.

Restaurant Hizmetleri

Fasıl Eğlence Geceleri

Dörtler Restaurant

Dörtler Restaurant Kültürpark, nerede nasıl gidilir. Tarihi muhteşem Bursa Kültürpark’ın yeşilin her tonunu barındıran ve asırlık çınar ağaçları arasında yer alan canlı müzik fasıl restaurant mekanı.. Bursa ve Türk mutfağının leziz tatlarını buluşturan bir menü, elit bir servis sunan Kültürpark Dörtler Restaurant, Bursa’nın “İyi ki yaşıyorum” dedirten ve hayatı yaşanır kılan gurme restaurantlarının başına gelmektedir.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı :

Mekan Özellikleri :

 • Manzara : Şehir manzaralı, şehir merkezinde, park manzaralı,
 • Mekan Alanı: Kapalı ve açık alan

Kapasite :

 • Kapalı alan kapasite : 160 kişi
 • Açık alan kapasitesi : 300 kişi
 • Otopark Araç Kapasitesi : 100

Mekan Hizmetleri

 • Çocuklara Özel Menü
 • Fotoğrafçı Getirme
 • Güvenlik Kamerası
 • Kartı Ödeme
 • Klima, Jeneratör
 • Wifi İnternet
 • Yemek Servisi
 • Yüksek Tavan

Hizmet verilen organizasyon türleri : Gala Yemekleri, Şirket Yemekleri

Bölge – Ulaşım : Osmangazi – Bursa

Yetkili Kişi :

Dörtler Restaurant

Bursa’da lezzet yolculuğuna 1981 yılında Osmangazi ilçe sınırları içerisinde yer alan Kültürpark’ta başlayan Dörtler Restaurant;
kalitesini günümüze taşıyan ender restaurantlardan biri olarak konuklarının gönlünde yer almayı daima bir ilke edinmiştir.
Bursa’ya has lezzetlerin özenle servis edildiği Kültürpark Dörtler Restaurant; Bursa’da Restaurant denilince akla ilk gelen marka değerlerinden biridir.

2015 yılında kendini tümüyle yenileyen Kültürpark Dörtler Restaurant; açık ve kapalı alanlarında değerli konukları ile geleneksel Bursa lezzetlerini buluşturmaktadır. Konuklarını kaliteli servisi ile rahat ettirmeyi her zaman ilk hedef olarak ilke edinen Kültürpark Dörtler Restaurant; hijyen unsurunu da daima göz önünde bulundurarak bu konuda da Bursa Restaurantlarının en seçkin markaları arasında yer edinmeyi başarmıştır. Sizi; Kültürpark’ın kestane ağaçları arasında Bursa lezzetlerini tatmaya davet ediyoruz.

DAMAĞINIZDA İZ BIRAKACAK BİR LEZZET YOLCULUĞU…
Kültürpark Dörtler Restaurant; tarihi muhteşem Bursa Kültürpark’ın yeşilin her tonunu barındıran korusunda ve asırlık çınar ağaçları arasında yer almaktadır. Bursa ve Türk mutfağının leziz tatlarını buluşturan bir menü, elit bir servis sunan Kültürpark Dörtler Restaurant, Bursa’nın “İyi ki yaşıyorum” dedirten ve hayatı yaşanır kılan gurme restaurantlarının başına gelmektedir.

Kültürpark Dörtler Restaurant yılın tüm aylarında açık. Yaz döneminde, bahar aylarının ilk günlerinden itibaren, yeşilin her tonunun kaynaşıp buluştuğu geniş bahçesi emrinize amade. Hafif esen rüzgar eşliğinde yenilecek bir öğle yemeği en zorlu günlerde bile kolaylıkla üstesinden gelebileceğiniz pozitif bir enerji veriyor insana. Akşam yemeğinden önce özenle hazırlanmış kokteylinizi yudumlarken, muhteşem Kültürpark korusunun renk armonisini izlemek bir başka keyif.

Romantik atmosferi ile sevgililer için de bulunmaz bir seçenek olan Kültürpark Dörtler Restaurant, konuklarını lezzet aşkıyla ağırlıyor.

Klasik ve modern tarzın kaynaştığı muhteşem kapalı salon; dinlendirici atmosferi eşliğinde 160 kişiyi ağırlayabiliyor. 300 kişi kapasiteli bahçesi ise konuklarına tarihi Kültürpark korusunun renk cümbüşünde apayrı bir keyif yaşatıyor.

Güler yüzlü, genç ve dinamik salon ekibi misafirlerine keyifli ve huzur dolu anlar yaşatabilmek için kaliteli hizmet anlayışının altına imzasını atmaktadır.
Böylesine güzel bir manzara eşliğinde neler yiyebilirsiniz? Sağlıklı, lezzetli Bursa ve Türk mutfağından en nadide lezzetlerini sunan Kültürpark Dörtler Restaurant; sizi unutamayacağınız bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Türk mutfağının yanı sıra, klasikleşen tatları değiştirmeden, her sezon farklı lezzet ve sunumlar hazırlıyor. Dört mevsim yeşili, dört mevsim Bursa’yı yaşatan Kültürpark Dörtler Restaurant menüsüne ek olarak, yeni lezzetler, farklı tatlar arayan misafirleri için yapımında özel ürünlere ve ihtisas çalışmasına gereksinim duyulan menüler de hazırlıyor. Sebzelerin dayanılmaz hafifliği, et ürünleriyle birleştiğinde damakta lezzetler kanatlanıyor adeta.

Kültürpark Dörtler Restaurant’ta ambiyansı, usta müzisyenlerden oluşan fasıl saz ekibi; Türk Sanat Musikisinden seçtiği muhteşem fasıl şarkılarına yer vererek çarşamba gecelerinize rüya gibi bir anlam katıyor.

Kültürpark Dörtler Restauran’ta özel günlere dair davet ve organizasyonlar da düzenleniyor. Yılbaşı partilerinde “eller havaya” diyerek coşabilir, sevgililer gününde romantizmin doruklarına muhteşem atmosferimizde ulaşabilirsiniz. Bu hizmetten yararlandığınızda Kültürpark Dörtler Restaurant’ın kendine özgü lezzetleri ve güler yüzlü servis elemanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla konuklarınızı gönül rahatlığıyla ağırlayabilirsiniz.

En başında da söylediğimiz gibi. Bursa’da lezzet yolculuğunuza bizimle çıkın ve ‘’damağınızda lezzet izi‘’ bırakalım.

Konuğumuz olmanız dileğiyle.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir