Duman's Cafe Restaurant

Duman’s Cafe Restaurant

Doburca Mahallesi, Kadife Sk. No:10 Osmangazi - Bursa 0224 322 2490

Duman's Serpme Kahvaltı 35 TL

Kahvaltı İçeriği : 5 çeşit Peynir, Zeytin (siyah-yeşil), Bal, Kaymak, 3 çeşit Reçel, Tereyağ, Domates, Salatalık, Yeşillik tabağı, 3 çeşit soğuk meze, Çokokrem, Haşlanmış yumurta, sigara böreği, patates kızartması, sosis, salam, patlıcan - biber kızartması, helva, sınırsız çay.

Duman’s Cafe Restaurant

Duman’s Cafe Restaurant Bursa, Şehrin klasik cafe ortamlarını değil de sıcak bir ev ortamında ağırlanmak isterseniz Duman’s Cafe Restaurant, daima tercihiniz olacaktır.

Mekan Detayları

Kahvaltı Türü ve Fiyat Aralığı : Serpme Kahvaltı Menü : 35 TL.

Kahvaltı İçeriği :

  • 5 çeşit Peynir, Zeytin (siyah-yeşil), Bal, Kaymak, 3 çeşit Reçel, Tereyağ, Domates, Salatalık, Yeşillik tabağı, 3 çeşit soğuk meze, Çokokrem, Haşlanmış yumurta, sigara böreği, patates kızartması, sosis, salam, patlıcan – biber kızartması, helva, sınırsız çay.

Mekan Çevre Özellikleri :

  • Manzara : Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Dağ manzaralı, Dere manzaralı,
  • Mekan Alanı: Açık ve Kapalı Alan, bahçe, çim alan, şehir merkezinde, dere kenarı

Kapasite :

  • Kapalı alan kapasite : 120 kişi
  • Açık alan kapasite : 750 kişi
  • Otopark Araç Kapasitesi : 50 araç

Hizmet verilen organizasyon türleri :
Gala Yemekleri, Açık Büfe, Kokteyl, Şirket Yemekleri, Brunch, Lansmanlar, Temalı davetler, İftar, Gruplara Sahur Hizmetleri

Bölge – Ulaşım : Osmangazi – Bursa

Yetkili Kişi : İhsan Duman

Duman’s Cafe Restaurant

Duman’s Cafe Restaurant, 2015 Haziran ayından bu yana Doburca’da ev ortamı rahatlığında hizmet vermektedir.

Şirin bir Yörük çadırı ve cıvıl cıvıl bir bahçeden oluşmaktadır. Özellikle yazın bahçenin keyfi bir başkadır. En sıcak günlerinde bile her daim esen bahçesi tercih sebebidir.

Kapıdan içeri girdiğinizde sanki bir eve misafirliğe gitmişsiniz güler yüzle karşılanır aynı ihtimamla da ağırlanırsınız ve usta aşçılar tarafından hazırlanan özel yemekleri tatma imkânı bulursunuz. Duman’s Cafe & Restaurant’ta çaylar her zaman ikramdır.” Her gün sabah saat 08.00’da kahvaltı servisiyle misafirlerine kapılarını açan bu özel cafe ev yemeklerinden oluşan zengin öğle menüleriyle de Doburca’da bir uğrak noktası olmuştur. Hanımların bir yorgunluk kahvesi içecekleri sıcak bir ev ortamıdır.

Şehrin klasik cafe ortamlarını değil de sıcak bir ev ortamında ağırlanmak isterseniz Duman’s Cafe & Restaurant, daima tercihiniz olacaktır.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir