Erol Ala Balık Restaurant - Bursa Balık Restaurant


RESTAURANTLAR / MUDANYA

Erol Ala Balık
0 / 0 Oy / 53 

Mudanya Yat Limanı Karşısı, Mudanya/BURSA
  0850 532 4528

Yol tarifi almak için tıklayınız.

Erol Ala Balık

Erol Ala Balık Restaurant, EROL BALIK uzun yılların getirdiği deneyim ve işine gösterdiği özen ile emsalleri arasında fark yaratmış bir restauranttır.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı :  Yemek Menü Fiyat Aralığı : Yemek Menüleri : Mekan Özellikleri :
  • Manzara : Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Dağ manzaralı, Dere manzaralı, Şehir manzaralı
  • Mekan Alanı: Açık ve Kapalı Alan, Bahçe
Kapasite :
  • Kapalı alan kapasite :
  • Açık alan kapasite :
  • Otopark Araç Kapasitesi :
Hizmet verilen organizasyon türleri : Gala Yemekleri, Açık Büfe Kahvaltı, Kokteyl, Şirket Yemekleri, Brunch, Lansmanlar, Temalı davetler, Bölge – Ulaşım : Mudanya - Bursa

 Erol Ala Balık Restaurant

1996'dan beri EROL BALIK birbirinden özel balık çeşitleri, deniz ürünü mezeler, ara sıcaklar ve tatlılar ile sizleri bekliyor. Yeni damak tatları keşfedip, özel anlar yaşayacağınız, nostaljik ve nezih bir mekanda bir mekanda hizmetinizdeyiz. EROL BALIK uzun yılların getirdiği deneyim ve işine gösterdiği özen ile emsalleri arasında fark yaratmış bir restauranttır. Sunduğu birbirinden lezzetli taze balık çeşitleri, her mevsim aradığınızı bulabileceğiniz zengin menüsü, enfes sunumlu deniz ürünleri ve klasikleşmiş helva tatlısı ile sizleren beğenilerine sunulmuştur. Personelimiz yılların hizmeti ile tanıdık simalar oluşturmuş, güleryüzü ve misafir perverliği ile müşterilerimizin taktirini kazanmıştır. Beraber yaşayacağımız huzurlu, mutlu ve eşsiz bir keyif için sizleri Mudanya'da EROL BALIK'ta denize nazır bir mekanda eşsiz lezzetleri ile bekliyoruz..
 
0
Bu firma hakkındaki görüşlerini paylaşabilirsin
Memnuniyet
0.0%