Bursa Panorama
Mekan ara
GİRİŞ / ÜYELİK FİYAT AL
Düğün Salonları
360 Sanal Tur
  • Görüntüleme - 14
  • Değerlendirme - 0

Fotoğraf Galerisi

Hakkında

Bursa Favori Düğün Sarayı, üstün kalite ve hizmet anlayışı, zengin menüleri, şık organizasyon seçenekleri ile deneyimli, yaratıcı ve sorumluluğunun bilincinde kurumsal ve profesyonel ekipten oluşan işletmemiz kalitenin, mutlu müşteri ile eş anlamlı olduğu gerçeğiyle; özel günlerinizi yaşam boyu hatırlayacağınız güzel anılara dönüştürmek için, detaylar üzerinde titizlikle çalışmayı, kullanılan malzeme ve hizmet kalitesini maksimum düzeye taşımayı firmanın temel prensibi olarak benimsemiştir.

Bir çok kişinin tercihi olan Favori Düğün Sarayi, güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşmalarını ve araçlarını park edebilmeleri için özel otopark alanı sağlamaktadır.

300 ve 650 kişilik düğün, nişan, kına, sünnet, iftar yemekleri, mevlüt, balo, kokteyl doğum günleri ve konferans gibi tüm organizasyonlarda, yemekli ve yemeksiz seçenekleri ile konusunda uzman personel ile birlikte hizmet vermekteyiz. Sizleri ve misafirlerinizi ağırlamaktan mutluluk ve onur duyarız.

  • Detaylı bilgi bulunmamaktadır.

Değerlendirme

Konfor
Servis
Fiyat
Lokasyon
Kalite
Temizlik
Puanınız

Yorumunuz

Yorumlar - 0

Değerlendirme - 0 Kişi

nan
Konfor
nan
Servis
nan
Fiyat
nan
Lokasyon
nan
Kalite
nan
Temizlik
nan