bursapanorama

Fotoğraf Bulutu

Hacıilyas Mah. 2. Tezcan Sok., Arslantaş İş Mrk. No:2-4B Osmangazi 0224 888 0095

MEKAN VİDEOLARI

Düğün Klibi
Düğün Klibi
Düğün Klibi

Fotoğraf Bulutu

Fotoğraf Bulutu Bursa, Düğün Belgeseli, Stüdyo çekimi, Dış mekan çekimi, Ekip, Jimmy Jib, GoPro Kamera, Çift kamera çekim, Montajsız kopya teslimi, Düğün mekanında çekim, Şehir dışında çekim

Fiyat Aralığı :

  • Hizmet fiyat aralığı : 900 – 2.000 TL
  • Teslim süresi : 4 – 6 hafta
  • Önceden rezervasyon : 4 hafta

Hizmet Verilen Organizasyon Türleri :

  • Düğün videosu
  • Düğün belgeseli,
  • Kısa videolar,
  • Düğün hikayesi,
  • Düğün klibi,
  • Özel gün çekimleri

Bölge – Ulaşım : Osmangazi – Bursa

Yetkili Kişi : Ekrem AYDIN

Fotoğraf Bulutu

Sizin için çok değerli olan ve tekrarı olmayacak (olmamasını temenni ettiğimiz) evlilik gününüzün mutluluğunu, heyecanını, neşesini, telaşını en doğal haliyle fotoğraflamak ve o fotoğraflara her baktığınızda o anları keyifle yaşamak için daima yanınızdayız. Stüdyo fotoğrafçılığının çok gerilerde kaldığı günümüzde, dış mekan çekimleri ile sizlere hayallerinizdeki gibi masalsı fotoğraflar çekmekteyiz.

Yıllardır hem düğün fotoğrafçılığı hem de diğer her türlü fotoğraf çekimi alanında edindiğimiz tecrübelerle siz müşterilerimizin istediği her tarz fotoğrafı çekebiliyor. Ve sizi memnun ediyoruz.

Çekimi yapabildiğimiz konseptler’i sitemizin Düğün ve Fotoğraf menülerinden inceleyebilirsiniz. Yalnız bir kere daha hatırlatmamız gerekiyor ki çekebildiğimiz konseptler kesinlikel bunlarla sınırlı değildir. Siz müşterilerimizin & çiftlerimizin istekleri doğrultusunda çalışma programımızı her türlü esneterek değişik konseptte fotoğraflar ortaya çıkarabilmekteyiz.

Aklınızdaki her türlü konsept & fotoğraf çekimi fikri için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz.

Hayatınızda bir kere gerçekleşecek olan ve sizin için ne kadar önemli olduğunun farkında olduğumuz her türlü etkinlikte size hizmet etmeye, sürekli hatırlamak isteyeceğiniz anları profesyonel fotoğraf çekimlerimizle ölümsüzleştirmeye hazırız. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişim numaralarımızdan veya sitemizin iletişim kısmındaki formu doldurarak iletişime geçmek.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir