Ömürlü Ekren

Gökdere Hamam SPA

Elmasbahçeler Mah. Ali Ferruh Yücel Cad. No:18 Osmangazi / Bursa

Bize Yol Tarifi Al

Mekan Hizmetleri

Hizmet Alanları

Fitness Salonu

2000 m2 alana kurulu olan tesisimizde sizler için fitness merkezimizde bulunmaktadır. Tesisimizi ziyaret ederek alanında profesyonelce hizmet vermiş olan işinde uzman hocalarımız ile spor yapabilirsiniz. Dilerseniz sporunuzun hemen ardından hamam, sauna, buhar odası ve yüzme havuzumuzu da kullanabilirsiniz.

Türk Hamamı

Gökdere Hamam & Spa tesisinde sizler için bir çok hizmet bulunmaktadır. Hamama giderek beyninizdeki stresi azaltabilirsiniz. Yoğun iş temposundan kendinize zaman ayırarak en iyi dinlenmeyi hamam ve spa merkezlerinde yapabilirsiniz. Bizlerde Bursa´da yeni bir soluk olacak olan tesisimizi yakın zamanda hayata geçirdik. Sizleri tesisimizde ağırlayarak stresinizi gidermenize, rahatlamanıza, zihninizi dinginleştirmeyi amaçlamaktayız. Hamamlara girdiğiniz andan itibaren kan akışınızdaki farklılığı hissedeceksiniz.

SPA Merkezi

Sizde spa dinlenme alanlarımızda dinlenebilir ve en iyi şekilde kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Gökdere Hamam´a gelen misafirlerin üzgün, rahatlamadan ayrılma ihtimalleri yok. Sizlerin rahatlığı için tüm detayların düşünüldüğü tesisimizde sizleri ağırlamaktan onur duyacağız.

Yarı Olimpik Havuz

Hamam sonrasında spor ve sağlık için tercih edebileceğiniz yüzme havuzumuzu tesis kullanım ücretinize dahil olarak kullanabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. En iyi fiyatlarla Gökdere Hamam & Spa´ya giriş yapabilir ve tüm alanları kullanabilirsiniz.

Kese ve Masaj

Kese ve Köpük Masajı uygulamalarımız tesis kullanımınız sonrasında ve sırasında sizlere sunulmaktadır. Bursa´da bulunan Gökdere Hamam ve Spa´da kese ve masaj alanında sizlere işinin ehli uzmanlar tarafından hizmet verilmektedir. Kese hizmetinde misafirlerimizi baştan ayaga dek komple tellaklarımız tarafından keselenmektedir. Aynı zamanda vücudunuza köpük işlemi de uygulanmaktadır. Vücut derinizin yenilenmesi ve kirli deriden arınmak amacı ile kese yaptırmak size oldukça yarar sağlayacaktır.

Gökdere Hamam SPA

Gökdere Hamam SPA Bursa´da bulunan tesisimizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı bildirmek isteriz. Gelin hamamı, sünnet hamamı arayışlarınıza cevap verebilecek, şifa ile eğlencenin önemli bir geleneği olan modern türk hamamı kültürü Gökdere markası ile sizlere sunulmaktadır. Gökdere Hamam´da suyun muhteşem gücü ve tesisin modern mimarisini de girdiğiniz andan itibaren misafirlerinize sunulacaktır.

Mekan Detayları

  • Hizmet Saati : 06:30 – 00:30
  • Yetkili Kişi :
  • Bölge : Gökdere – Osmangazi  – Bursa

Hizmetler:

Gelin hamamı, Hamam, Spa, Yarı Olimpik Havuz, Kar Çeşmesi, Buhar Odası, Sauna, Macera Duşu, Kese & Masaj, Refleksoloji Masajı, Şok Kovası, Kafeterya & Vitamin Bar, Şifreli Dolaplar

Kapasite :

  • Kapalı alan kapasite :  100 kişi
  • Otopark Araç Kapasitesi : 30 araç

Toplu Ulaşım : Osmangazi’deki yerlerden Gökdere Hamam Spa konumuna toplu taşıma ile aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Gökdere Hamam Spa yakınından geçen güzergahları var

Otobüs : 1/C, 18/B, 31/A, 43/D

Metro : 1, 2

Gökdere Hamam SPA

Fitness Salonu

2000 m2 alana kurulu olan tesisimizde sizler için fitness merkezimizde bulunmaktadır. Tesisimizi ziyaret ederek alanında profesyonelce hizmet vermiş olan işinde uzman hocalarımız ile spor yapabilirsiniz. Dilerseniz sporunuzun hemen ardından hamam, sauna, buhar odası ve yüzme havuzumuzu da kullanabilirsiniz.

Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Bilgileri

Tesisimiz Bursa´da bulunmaktadır. Gökdere Hamam & Spa merkezinde sizlere hizmet veren muhteşem bir Yarı Olimpik Yüzme havuzumuz da bulunmaktadır.
Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Standartları
Boy: 25 metre
En: 12,5 metre
Su Sıcaklığı: 25 °C
Yarı olimpik yüzme havuzu ölçüleri 25 metre boy ve 12,5 metre en şeklindedir. Yarı olimpik yüzme havuzu derinliği en az 2 metredir. Tesisimizin havuzunun derinliği minimum 1,5 metredir.

Sauna Soba Taşı Ne İşe Yarar?

Sauna odalarında ısıtma görevini üstlenen sauna sobalarının bu fonksiyonunu yerine getirebilmesi için sauna taşlarına ihtiyacı vardır. Kaliteli ve yüksek sıcaklıklara dayanıklı uzun süre kullanılabilirliğini koruyan sauna soba taşlarıdır.Sobanızın mangal ile ısıtıcı bölümleri arasına yerleştireceğiniz sauna taşlarını pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sauna kısaca geleneksel Fin hamamı olup içi ahşap malzeme ile döşenen, oturma ve yatma yerleri olan, içine 3 – 5 kişinin sığabileceği genişlikte, havası sıcak, nemli ve buharlı olan ve sobayla ısıtılan bir çeşit terleme kabinidir.

Kar Çeşmesi Nedir?

Sauna seansı sonrası, buz parçacıkları ile vücudu serinletmek için tasarlanmıştır. Kullanıcılar parçalanmış buzu çanaktan alıp vücutlarına uygularlar. Bu uygulama, cildin gerilmesini, kan dolaşımının hızlanmasını ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. Bu eşsiz rahatlama terapisi aynı zamanda cildi sıkılaştırır,tüm bedeni canlandırır ve istenilen sıklıkta tekrar edilebilir. Kar çeşmesi değişik modellerde isteğe göre uygulanabilir. Tamamen doğal hazırlanan buz çeşmesi hiçbir kimyasal madde içermez.

Sıcak Taş Yataklar

Isıtmalı taş yataklar – ya da diğer bir ismi ile sıcak taş yataklar-, spa hizmetlerinde dinlenme alanlarında kullanıcılara sunulan özel hizmetlerden biridir. Isıtmalı taş yataklar -sıcak yataklar- kan dolaşımını hızlandırır, kas ağrılarını azaltır ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Mermer veya cam mozaik uygulamaları mevcuttur.  Isıtmalı taş yataklar için cam mozaik uygulamalar çok sayıda renk alternatifi sunarken mermer taş yataklar ise doğallık açısından ön plandadır.

Modern Türk Hamamı

Modern Türk Hamamı konseptine uygun tesisimiz Bursa´da bulunmaktadır. Gökdere Hamam & Spa ve Fitness merkezi olarak sizleri tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Ortada büyük bir göbek taşının, etrafında yıkanacağınız kurnaların ve halvetlerin olduğu bu bölümü “Sıcaklık” denir. Göbek taşının üzerine uzanarak veya oturarak bir süre terlemenizi öneririz.

Buhar Odasının Faydaları Nelerdir?

İnsanların gevşemeleri ve bazı sağlık sorunlarını hafifletmesi amacı ile kullandıkları ısıtmalı oda olan buhar odalarıdır. Bursa´da bulunan tesisimizde de size muhteşem yararlar sağlayacak buhar odamız bulunmaktadır. Tesisimizde bulunan buhar odasına ait görüntüleri sitemizde inceleyebilirsiniz. Bu odalarda su dolu jeneratörler bulunmaktadır. Bu alanlarda jeneratör buharı kapalı alana pompalar ve buhar odası oluşur. İnsanların içeride oturması ile odada nem oluşmaktadır. Buhar odalarındaki genel sıcaklık 110 ° F ile 114 ° F arasında ve nem seviyesi yüzde 100´dür .

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir