bursapanorama

Haflinger Çiftliği

Çeltik Mah. Yeniyol Cad. No:29 Osmangazi 0850 532 4625

Bize Yol Tarifi Al

Tanıtım Videoları

Mekan Hizmetleri

Haflinger Çiftliği Kır Düğünü

Haflinger Çiftliği Kır Düğünü Bursa – Yemyeşil doğamız ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile muhteşem manzarada hoş vakit geçirebilmeniz ve kusursuz organizasyonlarımız için yıllardır edindiğimiz tecrübeleri ortaya koyuyoruz.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı :

  • Düğün Yemek Menü Fiyat Aralığı : 50-80 TL.

Mekan Özellikleri :

  • Manzara : Panoramik manzara, Park manzaralı, Şehir manzaralı, Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı
  • Davet Alanı: Açık Alan, Bahçe, Çim alan, Orman içinde, Şehir merkezinde

Kapasite :

  • Kapalı alan kapasite : 300-400 kişi
  • Açık alan kapasite : 300-400 kişi
  • Kokteyl kapasitesi : 300-400 kişi
  • Yemekli Kapasitesi : 300-400 kişi
  • Otopark Araç Kapasitesi : 100 – 150 araç

Hizmet verilen organizasyon türleri :
Açılışlar, Baby Shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına

Bölge – Ulaşım : Osmangazi – Bursa

Yetkili Kişi : Ahmet SARI

Haflinger Çiftliği

Haflinger Çiftliği – Osmangazide Kır Düğün Mekanı; çocuk, genç ve yaşlı olmak üzere her yaştan insanlara hitap eden Bursa ovasının tam ortasında bulunan ve Bursa merkez köylerinden Çeltik Köy sınırları dahilinde olup Bursa şehir merkezine 10 dk uzaklıktadır. Haflinger çiftliğine gelip dolu dolu bir gün yaşadığınızda hobi bahçeleri, restaurant ve at çiftliği ile şehrin içinde köy yaşamını ve köyün içinde şehir yaşamını göreceksiniz. Hobi bahçeleri; doğanın tüm güzelliklerini cömertçe sunduğu, hobi tarımının yapılabildiği müstakil bahçelerden oluşmaktadır. Kır Düğünü Fiyatları Restaurant; köy kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeklerinin sunulduğu unutamayacağınız lezzeti ile nezih bir ortamda aile ve iş yemekleriniz için hizmet vermekteyiz. Binicilik; 7’den 70’e her seviyedeki kişiler için uygun ve güvenli bir ortamda hizmet vermekteyiz.

HOBİ BAHÇELERİ: Doğanın tüm güzelliklerini cömertçe sunduğu, hobi tarımının yapılabildiği müstakil bahçelerden oluşmaktadır.

RESTAURANT: Köy kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeklerinin sunulduğu unutamayacağınız lezzeti ile nezih bir ortamda aile ve iş yemekleriniz için hizmet vermekteyiz.

BİNİCİLİK: 7’den 70’e her yaştaki kişiler için uygun ve güvenli bir ortamda hizmet vermekteyiz.

ORGANİZASYON: Organizasyonlarınızda profesyonel ekip ve profesyonel hizmet anlayışı sayesinde size sadece anın tadını çıkarmak kalıyor. Yıllardır edindiğimiz tecrübeler ile organizasyonlar tam da istediğiniz gibi kusursuz geçecek.

Haflinger Çiftliği – Osmangazide Kır Düğün Mekanı Köy kahvaltısı, sigara böreği, ızgara ve meşhur çiğ böreği ile Çeltik Köy’de güzel bir ziyafet çekebilirsiniz. Hemen ardından ise at binebilir, rüzgar ile yarışarak bu yeşil ve ferah ortamın tadını çıkarabilirsiniz. Mekanda başta doğum günü olmak üzere, grup yemekleri, nişan ve düğün organizasyonlarınızı da gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca düğün ve nişan sonrası yemeklerinizi de Haflinger Çiftliği’nin 120 kişiye varan kapalı alanında gerçekleştirebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Mekan, çok sıcak bir ortamdı, ilgilendiler. İkramlı bir düğün oldu, ikramların tadına bakadım ama beklediğimiz den daha fazlasını çıkarmışlardı. Ulaşım da sorun yaşanmadı, toplu taşıma aracıyla mekana ulaşım biraz sıkıntılı ama özel araç ile daha rahat ulaşılıyor. Görsellikte ki renk seçimi bize aitti ve beklediğimizin üzerinde oldu görselliği. Çalışanlar ve işletme sahibi konuklarımıza karşı ilgiliydi.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir