Haneden Kır Düğünü

Haneden Kır Düğünü / Restaurant

Odunluk Mh. Lefkoşe Cd. No:113 (Orhaneli Yolu 3.km - Tunçsiper Lisesi hizasında, 250 m ileride, solda) 16110 Nilüfer - Bursa 0224 322 2291

Gruplara Özel Kahvaltı Hizmeti

Haneden'in tazelik ve lezzete önem veren profesyonel mutfak ekibi, deneyimli organizasyon koordinatörlüğü ile brunch keyfiniz çok özel geçecek. Size sadece anın tadını çıkarmak kalıyor.

MEKAN VİDEOLARI

ORGANİZASYON ALANLARI

Doğum Günü Partiniz Doğanın Kalbinde

Sevdiklerinizle ve çocuklarla güzel bir buluşmadır doğum günleri. Ortak kutlamak en güzeli.

Evlilik Teklifi İçin VIP Bir Organizasyon

Haneden'de dilerseniz çatı katında eşsiz doğa manzarası eşliğinde, dilerseniz de kır bahçesinde kamelyada veya terasta sevgilinize hayatınızın en anlamlı sorusunu sorun...

Haneden Okul Organizasyonları

Size özel atmosferde, deneyimli organizasyon koordinatörlüğü ile okul organizasyonlarınızda hem çocuklar hem de siz çok eğleneceksiniz.

Şirket Yemeği ve Organizasyonları

Şirket yemekleri, yıl sonu yemekleri, kurumsal organizasyonlarınızda kaliteli hizmet anlayışıyla Haneden farkını yaşayın. Bursa'da eşi benzeri olmayan bir bahçe ve doğanın güzelliği içine gömülü bir ortam olan Haneden'de organizasyonlarınız için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor. Dilerseniz şirket organizasyonlarınızda canlı müzik keyfi de yapabilirsiniz.

Haneden Restaurant

Haneden’in tazelik ve lezzete önem veren profesyonel mutfak ekibi, deneyimli organizasyon koordinatörlüğü ile brunch keyfiniz çok özel geçecek. Size sadece anın tadını çıkarmak kalıyor.

MEKAN DETAYLARI

  • Bölge – Ulaşım : Misi Yolu – Nilüfer – Bursa
  • Yetkili Kişi : Derya Sevinç, Hakan Özen

Kapasite:

  • Kapalı alan kapasite : 200 kişi
  • Açık alan kapasite : 150 kişi
  • Kokteyl kapasitesi :  300 kişi
  • Yemekli kapasitesi : 200 kişi
  • Otopark araç kapasitesi: 75 araç

Mekan, Konum Özellikleri :

  • Manzara : Kır manzarlı, bahçe manzaralı, panoramik şehir manzaralı, dağ manzaralı, deniz manzaralı,
  • Davet Alanı: Açık ve kapalı alan, Açılır kapanır tavan, bahçe, çim alan, havuzbaşı, şehir merkezinde

Hizmet verilen organizasyon türleri :

  • Düğün, kına, nişan, sünnet organizasyonları, baby shower, doğum günü ve özel parti organizasyonları, kongre, seminer, sempozyum, bayii toplantısı, kuruluş yıldönümü ve gala yemeği, personel moral gecesi, mezuniyet töreni, iftar yemekleri, kültürel organizasyonlar, dernek ve vakıf organizasyonları, tanıtım ve lansman toplantıları, yılbaşı organizasyonları

Haneden Restaurant

Haneden Kır Düğünü, 2012’de başlayan, iki yıl süren özenli ve titiz bir çalışma sonucunda 2014 Haziran ayı başında Bursa’nın sosyal hayatının her geçen gün gözdesi haline gelen, şehir atmosferi ile kır atmosferinin kaynaştığı Orhaneli Yolu’nda konuklarına kapılarını açtı.

Haneden Kır Düğünü, Et konusunda uzman, deneyimli şefleri ve özenle seçilmiş personeliyle Haneden Restaurant, dünya mutfaklarından seçkin tatları, et çeşitlerinin en lezzetli örneklerini, “açık mutfak” ilkesi ile konuklarına sunmaktadır.