Bursa Hastaneleri - Yüksek İhtisas Hastanesi Nilüfer


Bursa Hastaneleri / NİLÜFER

Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nilüfer Ek Binası
0 / 0 Oy / 7.332 

Fethiye Mah. Dr. Mehmet Oktay Sk. No.8 16140 Nilüfer / Bursa
  0224 249 7700

Yol tarifi almak için tıklayınız.

Bursa Hastaneleri

Bursa Hastaneleri arasında bulunan Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nilüfer Ek Binası 2002 yılında SSK bünyesinde hastalarımıza hizmet vermeye başlayan hastanemiz, 2005 Yılında SSK Hastanelerinin Sağlık Bakanlığına bağlanması ile Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi, 30 Aralık 2009 tarihinden itibaren ise Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak tescillenmiştir.

Hastanemiz, bünyesinde Eğitim Kliniklerinin de kurulması ile sağlık hizmetlerinin yanında öğrenci yetiştirme misyonunu da üstlenmiştir. 03.06.2010 tarihinde Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası kadın doğum ve çocuk hastalıkları üzerine, 31.07.2014 tarihi itibariyle de Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ek hizmet binamız Nilüfer ilçesi göçmen konutlarında Ruh sağlığı ve hastalıkları üzerine hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Ayrıca göçmen konutlarında faaliyet göstermekte olan Ek Hizmet Binamızla aynı yerleşke içerisinde yer alan ve ilimizin önemli bir ihtiyacını karşılayan ÇEMATEM (Çocuk Ergen Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi) 15 yatak kapasitesiyle halkımıza hizmet vermektedir. Hastanemiz, Ana Hizmet Binası, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası, KVC Ek Hizmet Binası, Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ek hizmet binası ve ÇEMATEM  olmak üzere toplam 1220 yatak kapasitelidir.  Gürsu ve Kestel Semt Polikliniklerinde de hastalara poliklinik hizmeti verilmektedir. Hastanemizin en üst yöneticisi Hastane Yöneticisidir. Hastane Yöneticisine bağlı diğer yöneticiler Başhekim, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ile Hasta Hizmetleri ve Sağlık Otelciliği Müdürü’dür. Hizmetlerimiz Tıbbi Birimlerimiz Acil Servis Ağız ve Diş Sağlığı Anestezi ve Reanimasyon Beslenme ve Diyetetik Beyin ve Sinir Hast. Cerrahisi Bilgisayarlı Tomografi Biyokimya Laboratuvarı Cerrahi Yoğun Bakım Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dahili Yoğun Bakım DahiliyeDermatoloji (Cildiye) Endoskopi Ünitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Gastroskopi Genel Cerrahi Göğüs Hastalıkları Göz Sağlığı ve Hastalıkları Güzellik Ünitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kolonoskopi Kulak Burun ve Boğaz Mammografi Mikrobiyoloji Laboratuvarı MRNöroloji Ortopedi ve Travmatoloj Psikiyatri Psikolog Radyoloji Ünitesi Röntgen Ultrasonografi Üroloji Yeni Doğan Yoğun Bakım Yoğun Bakım Ünitesi
 
0
Bu firma hakkındaki görüşlerini paylaşabilirsin
Memnuniyet
0.0%