İpekyolu Butik Otel

İpekyolu Butik Otel

Kayhan mh. Yeni Cumhuriyet cd. Batpazarı sk. No:A-12 (Eskişehirhan) Osmangazi / Bursa 0224 322 2264

Bize Yol Tarifi Al

İpekyolu Butik Otel Düğün Salonu

İpekyolu Butik Otel düğün salonu Bursa, nerede nasıl gidilir. Oda sayısını arttırmak için tarihi mimariyi tahrif etmek yerine, büyük ve ferah odalar, otantik ama konforlu tezyinat ile ‘butik’ olarak hizmet vermek üzere yeni bin yıla taşınan yapı, çok yakın bir gelecekte yapılışının 500. yılını tamamlayacaktır.

Odalar :

 • French Bed Room
 • Single Bed Room
 • Twin Bed Room
 • French Bed Room

Düğün Organizasyon Salonları:

 • Gardenia Restaurant : Otelimizin 500 m2’lik ‘hayat alanı’ Gardenia, müşterilerimize açık havada kahvaltı ve yemek keyfi sunarken, ‘açıkhava düğünü’ yapmak isteyenlere 400 kişiye kadar davet olanakları da sunmaktadır. Özel günlerine kalite katmak ve davetlilerine unutulmaz anlar yaşatmak isteyen Bursalılar, şimdi İpekyolu Gardenia’da buluşuyor…
 • Salon ve Toplantı Salonları : Sosyal aktiviteleriniz, sevdiklerinizle paylaşacağınız özel günler ve kutlamalar için tasarlanmış, kaliteli ve şık eşyalarla düzenlenmiş salonumuz ve modern teknik ekipmanlarla donatılmış ve toplantılarınız için dinamik bir ortam sunan Toplantı Odamız’la kişi ve kurumlara ‘proservis’ hizmeti de veriyoruz.
 • İpekyolu Propack Servisi : Otelimiz Butik hizmet verdiğinden, 30 kişiye kadar ‘yatılı konaklama’ ve 150 kişiye kadar da konferans, toplantı ve düğün organizasyonları uygulamasında propack hizmeti de sunmaktadır.
 • Günlük, haftalık veya süreli kiralama hizmeti ile tüm olanakların kişi ve kuruluşlara tahsis edildiği bu süreçte, otelimiz personeli de kurumsal yapınızın bir parçası olarak hizmet sunmakta; bu süreçte dışarıdan müşteri kabul edilmemektedir.

Kapasite :

 • Yemekli kapasite : 400 kişi
 • Açık hava kapasite : 400 kişi
 • Kapalı alan kapasitesi : 400 kişi
 • Kokteyl kapasitesi : 400 kişi

Hizmet verilen organizasyon türleri :

 • Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Balo-Parti, Açılışlar, Bayi Toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Doğum Günü

Bölge – Ulaşım :
Osmangazi – Bursa

Yetkili Kişi :
Tuğba Yıldırım

ipekYolu Butik Otel

ipekyolu Butik Otel, Bursa Butik Otelleri, İpekyolu’nun anısını canlı tutmak ve binlerce yıllık tarihi günümüzde de yaşatmak için, Eskişehir Hanı’nın özeliiklerini bozmadan günümüzde taşıyan otelimiz 16 odalı butik oteldir. Odasayısını arttırmak için tarihi mimariyi tahrif etmek yerine, büyük ve ferah odalar, otantik ama konforlu tezyinat ile ‘butik’ olarak hitmet vermek üzere yeni binyıla taiınan yapı, çok yakın bir gelecekte yapılışının 500. yılını tamamlayacaktır.

Otelimizde tek kişilik, 2 kişilik ve aile odalarımız bulunmaktadır.

10 adet French Bed
3 adet Twin Bed
1 adet Family Room
2 adet Single Bed yataklıdır.
Bütün odalarımızda; bireysel split klima, mini bar, telefon, tv, internet bağlantısı vardır.

Bursa Butik Otelleri Ayrıca Fuayemizde antika meraklılarına özel, dünyanın ender koleksiyonları sergilenmektedir.

Otel Düğünü,

 

Otantik Club Otel Bursa,

Otantik Club Otel Adresi Harita Yol Tarifi,

Otantik Club Otel Nerede? Nasıl Gidilir?,

Otantik Club Otel Düğün Fiyatı,

Otantik Club Otel Düğün Yemek Menüleri,

Otantik Club Otel Düğün Fırsatları İndirimleri Kampanyaları,

Zevkli eşyalar, güzel tablolar ve ferah kullanım alanı sağlayacak bir iç mimari sizin rahatlığınız için tasarlandı.
Girişten lavabolara her ayrıntıda tarihsel dokulara modern çizgiler uygulandı; günümüzün konforu 500 yıllık geçmişle birleşti.

1 Yorum

 1. Yeni evlenecek bütün çiftlere kesinlikle tavsiye edeceğim bir mekan. 400 kişilik yemekli olan organizasyonumuz oldu. masa düzeni süslemeler görsellik gayet güzeldi. lokasyon olarak da oldukça kolay bulunabilen bir yer. güzel bir deneyimdi.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir