bursapanorama

Jimer Hastanesi

Orhaneli Yolu Beşevler Kavşağı 16130 Nilüfer/BURSA 0224 470 2222

Bize Yol Tarifi Al

Jimer Hastanesi

Jimer Hastanesi kendi bünyesinde bulunan laboratuvar hizmetleriyle hastalarına hem hızlı hem de kaliteli hizmeti uzman personeli ile sunmaktadır. Hastalarımıza ait tüm test sonuçları arşivlenmekte ve gerektiğinde ulaşılabilmektedir.

Jimer Hastanesi

Firma Hakkında
Kadın sağlığına dair her şey sloganı ile yola çıkan Özel Jimer Hastanesi kendi alanında uzman hekimleri ve 100’ü aşkın çalışanı ile hizmet vermeye başladı.” Son teknolojinin hakim olduğu, mimari yapısı ve dekorasyonu ile dikkati çeken Özel Jimer Hastanesi 9100 m2 alana sahip 5 katlı bir binaya sahiptir. 4 suit, 4 köşe, 3 çift kişilik olmak üzere toplam 36 odası bulunmaktadır. 2 yoğun bakım yatağı, 2 sancı odası, 2 doğumhanesi, 3 ameliyathanesi, tüp bebek ünitesi, doğum yapmak için özel hazırlanmış 2 LDR odası, yenidoğan yoğun bakım ünitesi, bebek kot odası bulunmaktadır. Türkiye de tek olan açık yatağa dönüşebilen küvöze sahiptir. Ayrıca, diyetisyen, psikolog, radyoloji (mamografi, osteodansitometri, ultrason, röntgen) ve laboratuvar tüm hastalarımıza hızlı ve kaliteli hizmet vermek amacıyla hastanemiz bünyesinde yer almaktadır.

Bursa özel Hastaneleri Hasta katlarında yer alan bekleme salonları hasta yakınlarının tüm konforu bulabileceği ve istedikleri zaman televizyon izleyebilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Hastanemizde acil durumlar göz önüne alınarak 7/24 hazır bekleyen ambulansımız bulunmaktadır. “Haziran ayında hizmete giren Bursa’nın Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında faaliyet gösteren ilk ve tek özel hastanesi JİMER, son teknolojinin hakim olduğu bir merkez. JİMER’in mimari yapısı ile ‘kadını anlatan, mor rengin ve tonlarının hakim olduğu dekorasyonu dikkat çekiyor…” Özel JİMER Hastanesi, ‘Kadın sağlığına dair her şey’ sloganının ışığında, son teknoloji ürünü ekipmanlar ve dikkat çeken mimari ve dekorasyona önem verdi. Yaklaşık bir yıl süren ve mimari projesine Acıbadem Proje Grubu’nun imza attığı JİMER, inşaat aşamasının ardından titizlikle gerçekleştirilen dekorasyonla rahatlık, konfor ve estetiği de buluşturan bir merkez olarak adından söz ettirmeye başladı. ASR Mimarlık’tan İç mimar Seçil Bulcan’ın detaylara şekil verdiği JİMER, mor ve tonlarından oluşan renk yelpazesiyle modern ve huzurlu bir alan içeriyor.

Bursa özel Hastaneleri JİMER’in mühendislik danışma hizmeti de Rıza Bulcan tarafından sunuldu. 9100 metrekare alana sahip Özel JİMER Hastanesi 5 katlı olup; 4 suit, 4 köşe, 3 çift kişilik olmak üzere toplam 36 odaya sahip. Odalardan ikisi engelli hastalar için özel tasarlandı. 2 yoğun bakım yatağı, 2 sancı odası, 2 doğumhane, 3 ameliyathane, tüp bebek ünitesi, odada doğum için özel hazırlanmış 2 LDR odası, yenidoğan yoğun bakım ünitesi, bebek kot odası kompleks dahilinde bulunuyor. JİMER’in otomasyonu Nokta Mühendislik, güvenlik sistemleri Protek tarafından gerçekleştirildi. Yer döşemesi ve parkeler, özellikle steril alanlarda Alkent imzasını hissettiriyor. Asansörler Kone, hasta yatakları Hillroom, doğalgaz tesisatı Canertaş, mutfak İnoksan, elektrik tesisatı Çetin Elektrik, su tesisatı ve iklimlendirme Evo Mühendislik tarafından yapılan hastanenin dış cephesinde Esteknikel Kale Seramik’ten yeni bir malzeme olan sinten flex’i kullanıldı. Parlak granit yapısıyla dikkat çeken bu malzeme ön büroda da uygulandı.

Anlaşmalı kurumlar 

” Özel Sağlık Sigortaları: Ak Sigorta A.Ş. Allianz Sigorta A.Ş. Anadolu Anonim Türk Sigorta A.Ş. Axa Sigorta A.Ş. Ankara Sigorta A.Ş. Başak Groupama Sigorta A.Ş. Birlik Sigorta A.Ş. Eureko Sigorta A.Ş. Fiba Sigorta A.Ş. Güven Hayat Sigorta A.Ş. Güneş Sigorta A.Ş. Genel Yaşam Sigorta A.Ş. HDI Sigorta A.Ş. Işık Sigorta A.Ş. Ray Sigorta A.Ş. Yapı Kredi Sigorta A.Ş. Ergo İsviçre Sigorta A.Ş. Resmi Kurumlar: -SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) -SSK -Bağ-Kur -Emekli Sandığı -Yurtdışı SSK -Devlet Memurları Bankalar: Fortis T.C. Merkez Bankası Türkiye İş Bankası A.Ş. Assistance Firmalar: İnter Partner Asisstance Doğum ünitesi “Özel Jimer Hastanesi doğum bölümünde gebelik öncesi ve sonrası destek, 4 boyutlu ultrasonografi ile anomali taraması, yüksek riskli gebeliklerde uygulanan doppler ultrasonografi ile gebelik takibi mümkün olmaktadır.” Modern Doğum Ünitemizde, 2 yoğun bakım yatağı, 2 sancı odası, 2 doğumhanesi, odada doğum yapmak için özel hazırlanmış 2 LDR odası, yenidoğan yoğun bakım ünitesi, bebek kot odası bulunmaktadır. Türkiye’ de tek olan açık yatağa dönüşebilen kuvöze sahiptir. Yeni Doğan Yoğun Bakım En son teknoloji ile donatılmış yoğun bakım ünitemizde görüntüleme ve laboratuvar desteğinde 7/24 hizmet verilmektedir. Yenidoğan yoğun bakım ünitemiz, yenidoğan bebek ile ilgili her türlü hastalığın teşhis ve tedavisinin yapılabileceği uzman kadro ve donanıma sahiptir. Yenidoğan yoğun bakımımızda; * Prematüre ve yenidoğan bakımı için kullanılan kuvöz, * Yenidoğan takip ve tedavisinde kullanılan radyant ısıtıcılı yatak, * Yenidoğan bebek naklinde kullanılan transport kuvöz bulunmaktadır. Laboratuar hizmetleri “Tüm hastalarımıza hızlı ve kaliteli hizmet vermek amacıyla Özel Jimer Hastanesi bünyesinde, radyoloji (mamografi, osteodansitometri, ultrason, röntgen) ve laboratuvar yer almaktadır…” Radyoloji Hastalarımıza teşhis ve tanı koymak için kullanılan cihazlarımız yüksek teknolojiye sahiptir. Alanlarında uzman teknisyenlerimizle görüntüleme yaptığımız cihazlarımız; * Mamografi * Osteodansitometri * Ultrason * Röntgen

Laboratuvar Hizmet kalitesini ön planda tutan Özel Jimer Hastanesi kendi bünyesinde bulunan laboratuvar hizmetleriyle hastalarına hem hızlı hem de kaliteli hizmeti uzman personeli ile sunmaktadır. Hastalarımıza ait tüm test sonuçları arşivlenmekte ve gerektiğinde ulaşılabilmektedir. Laboratuvarımız biyokimya ve mikrobiyoloji biriminden oluşmaktadır.

Hizmetler

 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Üreme Sağlığı ve Tüp Bebek
 • Ağız ve Diş Sağlığı
 • Cildiye
 • Estetik Plastik Cerrahi
 • Dahiliye
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Beslenme ve Diyetetik
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • Yenidoğan Yoğun Bakım
 • Laboratuvar
 • Radyoloji
 • Anestezi ve Reanimasyon

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir