JollyJoker Bursa

Jolly Joker Bursa

Cumhuriyet Mahallesi, Nilüfer Hatun Cd. No:114, 16140 Nilüfer/Bursa 0850 532 4612

Bize Yol Tarifi Al

Jolly Joker Bursa Yılbaşı Menüsü

Sevilen şarkılara enfes yorumlarıyla renk katan ve fenomen haline gelen; “Evet Ne Söylüyoduk” AYÇİN ASANOkuduğu Neşet Ertaş eserleri ile sevenleri tarafından büyük ustanın veliahdı olarak anılan, geniş sahne repertuarıyla; ÖZGÜR CAN ÇOBANKendine özgü tarzıyla geniş bir dinleyici kitlesi yaratan, hit şarkıları ve muhteşem sahne performansı ile; SANCAKO Ses Türkiye Şampiyonu, şimdilerde “Sevdanın Yolları” adlı single çalışması ile dikkatleri çeken; EMRE SERTKAYAYeni yıl akşamı Jolly Joker Bursa ´da dört dörtlük eğlence sizleri bekliyor !

Jolly Joker Bursa

Jolly Joker Bursa, nerede nasıl gidilir. Hem genç nüfusu, hem de dinamik gece hayatı ile dikkatleri üzerine çeken Bursa’da, eksikliği hissedilen, canlı performans mekanı açığını doldurmuştur.

Müzik ve eğlence kültürünün en hareketli, en hızlı ve en kalabalık gece hayatına sahip bu metropolde müzik tabanlı kültür ve sanat etkinliklerinin yapıldığı, yurt içi ve yurt dışındaki müzisyen, sanatçı ve kült toplulukların canlı performans göstermek isteyecekleri bir mekan olmak, Jolly Joker Bursa´un birinci hedefidir.

Jolly Joker Bursa bu özelliği ile kalıcılığını garanti altına almayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak konusunda Jolly Joker Bursa´un en büyük kozlarından ilki, benzer gibi görünenlerinden belirgin üstünlüklere sahip olan mekan kalitesi ise, diğeri de önümüzdeki sezonlara iddialı bir şekilde hazırlandığı müzikal konseptidir.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı :

  • Bar Menü Fiyat Aralığı :

Yemek Menüleri :

  • Kokteyl Çeşitleri, Alkollü & Alkolsüz İçecekler,

Mekan Özellikleri :

Kapasite :

  • Kapalı alan kapasite :
  • Açık alan kapasite :
  • Otopark Araç Kapasitesi :

Hizmet verilen organizasyon türleri :


Bölge – Ulaşım :
Nilüfer – Bursa

Yetkili Kişi :

Jolly Joker Bursa

Jolly Joker Bursa için genel olarak öne çıkan iki misyondan söz etmek mümkün.

Biri ses ve ışık sisteminin sağladığı hizmet farklılığı ile beş duyusunun kıymetini bilen izleyicinin bir numaralı ismi olmak.

Diğeri ise yapısal ve mekansal kalifikasyonuna yakışan bir müzikal konsept çizerek, eğlenceyi seven kitlenin ve eğlence gruplarının merkezindeki mekan olmak.

Eğlenceyi görsellik ve teknoloji ile birleştiren Jolly Joker Bursa, 18-50 yaş aralığında (bay-bayan), enerjiyi taşıyıp diğerlerine aktarabilen, müzik-mekan-insan ilişkisinde ne istediğini bilen, yeniliklere ve öğrenmeye açık, gece yaşamının tüm tüketicilerini hedefler.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir