Sukaypark Kahvaltı - Bursa Kahvaltı Yerleri


Kahvaltı Mekanları / OSMANGAZİ

Sukaypark
0 / 0 Oy / 803 

Osmangazi Sukayağı Tesisleri Çukurca -
Osmangazi - Bursa
  0850 532 4563

Yol tarifi almak için tıklayınız.

Aynı Anda Birkaç Düğün
Çocuklara Özel Menü
Engelli Girişi
Fotoğrafçı Getirme
Organizasyon Firması Getirme
Organizasyon Sorumlusu
Vale Hizmeti
Yemek Servisi
'

Sukaypark Kahvaltı

Sukaypark Kahvaltı  Kapalı alanı ve açık alanı olan Cafe Sukay, konumu itibari ile, Sukaypark Sporcularını keyifle izleme olanağı sunuyor. Dünya üzerinde yer alan 150 tesisin en özeli Sukaypark, her yıl yerli ve yabancı bir çok organizasyona da ev sahipliği yapıyor.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı :
  • Kahvaltı Menü :
Kahvaltı Türü : Serpme Mekan Özellikleri :
  • Manzara : Kır manzarlı, Bahçe manzaralı, Dağ manzaralı, Göl manzaralı, Şehir manzaralı
  • Mekan Alanı: Açık ve Kapalı Alan, Bahçe, çim alan, havuzbaşı, şehir merkezinde
Kapasite :
  • Kapalı alan kapasite : 300
  • Açık alan kapasite : 300
  • Otopark Araç Kapasitesi : 150
Hizmet verilen organizasyon türleri : Gala Yemekleri, Açık Büfe Kahvaltı, Kokteyl, Şirket Yemekleri, Brunch, Lansmanlar, Temalı davetler, Bölge – Ulaşım : Osmangazi - Bursa Yetkili Kişi :

Sukaypark

Suyla dansın en keyifli hali Bursa'da iftar Osmangazi Belediyesi tarafından yaptırılan, Türkiye’nin İlk Kablolu Su kayağı Tesisi, Bursa’da 365 gün kayak yapma hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Kışın Uludağ’ın beyaz yamaçlarında kayak yapmanın keyfini yaşayanlar, yazın da bu keyfi Sukay Park’ta yaşıyor. Bir spor ve yaşam merkezi olan Sukaypark, Bursa’nın görülmesi gereken mekanları en güzel mekanları arasında yer alıyor. 100 dönüm arazi üzerine kurulu olan Sukaypark, ada, gölet, çocuk oyun parkı, yürüyüş ve koşu yolları, restaurant, cafe, spor kıyafeti satış ve kiralama mağazası, su kayağı okulu ile komple bir spor tesisi olarak hizmet veriyor. Sukaypark’ta yer alan göletin ortasında bulunan ada, tören ve çeşitli organizasyonlar için farklı bir alternatif oluşturuyor. Kapalı alanı ve açık alanı olan Cafe Sukay, konumu itibari ile,  Sporcularını keyifle izleme olanağı sunuyor. Dünya üzerinde yer alan 150 tesisin en özeli, her yıl yerli ve yabancı bir çok organizasyona da ev sahipliği yapıyor. Her yaşta insanın yapacağı en eğlenceli spor dalı olan su kayağı, vücudun tüm kaslarını çalıştırarak aynı zamanda formda kalmanıza da yardımcı oluyor. Bu spor dalını Bursa’ya kazandıran uzman eğitmenleri ile yaz boyunca Bursa’nın hizmetinde.
 
0
Bu firma hakkındaki görüşlerini paylaşabilirsin
Memnuniyet
0.0%