Hacı Dayı Kebap - Bursa Kebapçılar


RESTAURANTLAR / OSMANGAZİ

Hacı Dayı
0 / 0 Oy / 353 

Tophane Bahçe içi No.25 Osmangazi - Bursa
  0850 532 4560

Yol tarifi almak için tıklayınız.

Çocuklara Özel Menü
Fotoğrafçı Getirme
Organizasyon Firması Getirme
Organizasyon Sorumlusu
Vale Hizmeti
Yemek Servisi
'

Hacı Dayı Kebap

Hacı Dayı Kebap Menüleri, Tophane Kebapçıları, HACI DAYI firma sahibi Ahmet Erkan ÖZLER yönetimindeki deneyimli kadrosu ile yaklaşık 400 müşteriye temiz ve güvenilir mutfaklarında pişirdikleri ADANA – URFA  lezzetlerinden BURSA Kebabına kadar geniş bir yelpazede sunmaktadır. Fiyat Aralığı :  Kebap Menü : TL Mekan Özellikleri :
  • Manzara : Bahçe manzaralı, Dağ manzaralı, Şehir manzaralı
  • Mekan Alanı: Açık ve Kapalı Alan, Bahçe, şehir merkezinde,
Kapasite :
  • Kapalı alan kapasite : 200
  • Açık alan kapasite : 60
  • Otopark Araç Kapasitesi : 20
Hizmet verilen organizasyon türleri : Gala Yemekleri, Açık Büfe Kahvaltı, Kokteyl, Şirket Yemekleri, Brunch, Lansmanlar, Temalı davetler, Bölge – Ulaşım : Osmangazi - Bursa

Hacı Dayı

Yakında 37. yılını kutlamaya hazırlanan müessesemizde Doğudan Batıya geleneksel Türk kebapları ve spesiyaller sunulmaktadır. TÜRKİYE‘nin en iyi kebap restoranları arasında olan HACI DAYI, BURSA’daki en eski tarihi bölge olan Tophane Bahçesinde dokuya uygun olarak hizmet vermektedir. Hacı Dayı Kebap Menüleri, Tophane Kebapçıları, BURSA ‘nın tarihi mekânlarından OSMANGAZİ ve ORHANGAZİ türbelerinin bulunduğu Tophane Bahçesinde bulunan kebapçı, 1979 yılında Çatalfırın semtindeki ilk şubesinden sonra, 1990’da markalaşma ve yenilenme sürecine girerek Tophane Bahçesindeki restoranında 37 yılı aşkın deneyimi ile BURSA halkına ve yerli yabancı turistlere eşsiz BURSA manzarası eşliğinde hizmet vermektedir. Firma sahibi Ahmet Erkan ÖZLER yönetimindeki deneyimli kadrosu ile yaklaşık 400 müşteriye temiz ve güvenilir mutfaklarında pişirdikleri ADANA – URFA  lezzetlerinden BURSA Kebabına kadar geniş bir yelpazede sunmaktadır. Geleneksel lezzetlerin ve Türk misafir perverliğinin en üst düzeyde olduğu restoranımız, Bursa'ya URFA mutfağını getiren ilk kebapçıdır. Tarihle iç içe, Tophane bahçesindeki restoranımızda şehri seyrederek alışılmışın dışında lezzetleri tadabileceğiniz, sakin huzurlu ve farklı bir atmosferde sizlere hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin bizlere verdiği değer ve destek ile önemli bir lezzet durağı haline geldik. Sektörde her zaman lider olmayı amaçlayarak hizmet kalitesinin en üst düzeyde olduğunu ispatlayarak “BEYAZ TABAK” ödülüne 2007 yılında layık görüldük. Her zaman en iyisini ve en kalitelisini üretme çabalarımız siz müşterilerimizden karşılığını görmekte, bu ilginiz bizleri daha çok çalışmaya ve araştırmaya itmektedir. Amacımız sizlere HACI DAYI lezzetlerinin farkını yaşatmaktır.
 
0
Bu firma hakkındaki görüşlerini paylaşabilirsin
Memnuniyet
0.0%