Bade Kır Düğünü - Bursa Kır Düğünü


DÜĞÜN MEKANLARI / NİLÜFER

Bade Kır Düğünü
0 / 0 Oy / 286 

Çağrışan Mh. Mudanya Yolu No: 48/2 Bursa
  0850 532 4337

Yol tarifi almak için tıklayınız.

Çocuklara Özel Menü
Engelli Girişi
Organizasyon Firması Getirme
Organizasyon Sorumlusu
Vale Hizmeti
Yemek Servisi
'

Bade Kır Düğünü - Mudanya Yolunda Kır Düğünü

Bade Kır Düğünü - Mudanya Yolunda Kır Düğünü, Siz değerli müşterilerimiz için her zaman en iyisini sunmaya özen gösteren Bade Kır Düğünü en mutlu gününüzde sizler için en iyiyi sunmakta. Yıllardır kurduğunuz hayali gerçeğe dönüştürmek için size kapılarımızı açıyoruz.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı :
 • Düğün Organizasyonu Fiyat Aralığı :
 • Yemek Menü Fiyat Aralığı : 50-80 TL.
 • Kahvaltı Menü Fiyat Aralığı :
 • Yemek Menü Fiyat Aralığı :
Mekan Özellikleri :
 • Manzara : Kır manzaralı, Bahçe manzaralı
 • Davet Alanı: Açık ve Kapalı Alan
 • Bahçe, Çim alan, Havuzbaşı, Şehir merkezinde
Kapasite :
 • Kapalı Alan Kapasite :
 • Açık Alan Kapasite : 750 kişi
 • Kokteyl Kapasitesi : 500 – 750 kişi
 • Yemekli Kapasitesi : 500 – 750 kişi
 • Otopark Araç Kapasitesi : 150 – 250 araç
Hizmet verilen organizasyon türleri : Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum Günü, Kurumsal Etkinlik, Mezuniyet Törenleri, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü, Kına,

Bölge – Ulaşım : Mudanya – Bursa

Yetkili Kişi : Mürşit PEKER

Bade Kır Düğünü

Hayatınızın en önemli anlarını en güzel gününüzü unutulmaz kılmak istemez misiniz? O halde Bursa' nın en nezih semtlerinden olan Bademli'de 6 dönüm arazi üzerine kurulmuş mekanımızda sizin hayallerinizi gerçekleştirmek, önemli anlarınızı unutulmaz kılmak için bekliyoruz.

Bade Restoran Kır Bahçesi, düğün salonlarının boğucu atmosferinden uzak şehrin merkezinde doğayla iç içe 750 kişilik kapasitesiyle kır düğünü anlayışına yeni bir soluk getirmek için tasarlanmıştır. Yıllardır kurduğunuz hayali gerçeğe dönüştürüyoruz.

Canlı Müzik :  Canlı müzik Bade Restorantta Dinlenir. Siz değerli müşterilerimiz için her şeyin en iyisini sunmaya özen gösteren firmamız her hafta 2 gün İşinin ehli Sanatçılara Sahnesinde Yer vermektedir. Özel davet ve Etkinliklerinizde de Canlı Müzik hizmetimiz vardır.

Davet ve Organizasyon : Güçlü bir iş ortağınız olarak yanınızda yer alıyoruz. Büyük ve küçük gruplara özel restoranımızla hizmetinizdeyiz. 22 yılıdır hizmet ettiğimiz kurumsal firmaların her türlü bayi, şirket, dernek toplantılarını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Profesyonel ekibimiz, lezzetli ikramlarımız, her türlü ekipmanlarımız ile organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz.

Bade Kır Düğünü

Bade Kır Düğünü - Mudanya Yolunda Kır Düğünü, Hayatınızın en önemli anlarını en güzel gününüzü unutulmaz kılmak istemez misiniz? O halde Bursa' nın en nezih semtlerinden olan Bademli'de 6 dönüm arazi üzerine kurulmuş mekanımızda sizin hayallerinizi gerçekleştirmek, önemli anlarınızı unutulmaz kılmak için bekliyoruz. Bade Kır Düğünü - Mudanya Yolunda Kır Düğünü, Bade Restaurant Kır Bahçesi, düğün salonlarının boğucu atmosferinden uzak şehrin merkezinde doğayla iç içe 750 kişilik kapasitesiyle kır düğünü anlayışına yeni bir soluk getirmek için tasarlanmıştır. Yıllardır kurduğunuz hayali gerçeğe dönüştürüyoruz.
 
0
Bu firma hakkındaki görüşlerini paylaşabilirsin
Memnuniyet
0.0%