kocamanlar balık

Kocamanlar Balık Bademli

Bademli Mahallesi Eski Mudanya Caddesi MUDANYA / BURSA 0224 322 2287

Mekana nasıl gidilir - Yol tarifi al

Tüm Balık Çeşitleri Kocamanlar Balık Restaurant'ta

Günlük olarak hazırlanan taze mezeler balık ziyafetinizin yanına çok iyi gidecek.Buğulama, tuzda levrek, ala balık güveç, deniz balıklarından karides güveç, karides sote, karides söğüş, tereyağında karides, kalamar tava, kaşarlı güveç, karides fener balığından güveç ve dil kavurması Kocamanlar Balık Bademli'nin favori lezzetleri arasında.Sunulan lezzetler arasında, mevsimine uygun tava ve ızgara balıkları en taze haliyle pişiriliyor.

Kocamanlar Yiyecek ve İçecek Menüsü

Mekan Hizmetleri

Mekan Özellikleri

Hizmet Alanları

Kocamanlar Balık Meze Çeşitleri

Kocamanlar Balık Bademli

Kocamanlar Balık Bademli Bursa’nın Bademli semtinde deniz kokulu bir mekan olarak hizmet vermekteyiz. Bursa Kocamanlar Balık Restoran Bademli şubemizde lezzete doyamayacaksınız. Bursa’nın en gözde mekanları arasında yer alan Bursa Kocamanlar Balık’ta damak zevkinize uygun lezzetler eşliğinde davet, iş toplantıları ve tüm özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

MEKAN DETAYLARI

  • Açılış – Kapanış Saati :
  • Bölge : Bademli – Mudanya – Bursa
  • Yetkili Kişi :

Kapasite:

  • Kapalı alan kapasite : 200 kişi
  • Otopark araç kapasitesi: 50 araç

Hizmet verilen organizasyon türleri :

  • Doğum günü ve özel parti organizasyonları, personel moral gecesi, mezuniyet töreni, iftar yemekleri, kültürel organizasyonlar, dernek ve vakıf organizasyonları, tanıtım ve lansman toplantıları, yılbaşı organizasyonları

Kocamanlar balık restaurant

Bursa Kocamanlar Balık Restaurant menüsünde her çeşit deniz ürünü yer alıyor, Sunulan lezzetler arasında, tava ve ızgara balıkların yanı sıra buğulama,tuzda levrek,ala balık ve güveç,deniz balıklarından karides güveç,karides sote,karides söğüş,terayağında karides,kalamar tava,kaşarlı güveç,karides fener balığından güveç ve dil kavurması çeşitlerinin yanısıra balık çorbası ve kremalı buğulama gibi özgün lezzetler de sunuluyor.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir