Çekirge Manzara Kafe

Manzara Cafe

Çekirge Mah. 1. Murat Cad. No:6 Osmangazi / Bursa 0224 322 2141

Kahvaltı Fiyat Aralığı : 20 - 45 TL

Kahvaltı Fiyat Aralığı :
  • Kahvaltı Menü : 20 - 45 TL'den başlayan fiyatlar
Kahvaltı Türü ve Kahvaltı Menü İçeriği : Gurme Kahvaltı - 45 TL (Kişi başı verilir. En az 2 kişilik)
  • Sahanda tereyağlı yumurta, kızarmış parmak patates, kızarmış kabak, kızarmış yeşil biber, sucuk, yağ biberi, sosis, sigara böreği, hellim peyniri, eski ve taze kaşar, ezine peyniri, izmir tulumu, sepet peyniri, süt damlası peyniri, akdeniz yeşillikleri, marul, maydanoz, domates, yeşil biber, salatalık, çikolata, 2 çeşit reçel, bal, kaymak, siyah yeşil zeytin, tereyağ, mevsim meyveleri, kuru üzüm, ceviz, kuru kayısı, tahin pekmez, zeytinyağı, salam, dana jambon, lutenitsa sos.
Kahvaltı Türü ve Kahvaltı Menü İçeriği : Serpme Kahvaltı - 30 TL (Kişi başı verilir. En az 2 kişilik)
  • Köy peyniri, süt damlası peyniri, ezine peyniri, taze kaşar, bal, siyah yeşil zeytin, salam, domates, biber, salatalık, çörek otlu domates, tereyağ, zeytinyağında kavrulmuş kekikli salça sos, 2 çeşit reçel, tahin pekmez, sahanda yumurta, sigara böreği.
Kahvaltı Türü ve Kahvaltı Menü İçeriği : Saçta Sıcak Kahvaltı - 22,5 TL (Kişi başı)
  • Tereyağında yumurta, börek, patates kızartması, kabak kızartması, biber kızartması, sucuk, kızarmış hellim, sosis.
Kahvaltı Türü ve Kahvaltı Menü İçeriği : Kahvaltı Tabağı - 20 TL (Kişi başı)
  • 3 çeşit peynir, siyah ve yeşil zeytin, 2 çeşit reçel, bal, haşlanmış yumurta, domates, salatalık, Akdeniz yeşillikleri ve 2 çay ikramımız.

Manzara Cafe

Manzara Cafe Bursa, nerede nasıl gidilir. Çekirge MANZARA mutfağında her öğün olduğu gibi kahvaltı kültürünün de ayrı bir yeri vardır. Özellikle haftasonu açık büfe kahvaltıları manzara eşliğinde neşeli muhabbetlerle dolu bir ortamda geçmektedir.

Mekan Detayları

  • Manzara : Kır manzarlı, Bahçe manzaralı, Dağ manzaralı, Şehir manzaralı
  • Mekan Alanı: Açık ve Kapalı Alan, Bahçe, çim alan, şehir merkezinde,

Kapasite :

  • Kapalı alan kapasite : 100
  • Açık alan kapasite : 100
  • Otopark Araç Kapasitesi : 50

Hizmet verilen organizasyon türleri : Gala Yemekleri, Açık Büfe Kahvaltı, Kokteyl, Şirket Yemekleri, Brunch, Lansmanlar, Temalı davetler,

Bölge – Ulaşım : Osmangazi – Bursa

Yetkili Kişi : Serter Bey

Çekirge Manzara Cafe & Kahvaltı

Çekirge Kahvaltı Mekanı Kahvaltı Kültürü : Çekirge MANZARA Mutfağında her öğün olduğu gibi Kahvaltı Kültürünün de ayrı bir yeri vardır. Özellikle Haftasonu Açıkı Büfe Kahvaltıları Manzara eşliğinde  neşeli muhabbetlerle dolu bir ortamda geçmektedir. Zengin Izgara Menüsü : Şirketimiz hammadde ihtiyacını, Türkiye’nin et kalitesi ve lezzeti en yüksek bölgeleri arasında olan Balıkesir, Bursa çevresinden karşılamaktadır… Aperatif ve Hızlı Yemekler : En önemli önceliğimiz olan  müşteri memnuniyeti ile Çekirge Manzara olarak farkımızı ortaya koymaktayız, kendimizi sürekli yenileyerek Menümüze her geçen gün çok özel, lezzetli ve harika ürünler eklemekteyiz.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir