Mavi Yıldız Lezzet Diyarı

Mavi Yıldız Lezzet Diyarı

Cumalıkızık Köyü 2.Hamam Sok. No: 9 Yıldırım 0224 322 2783

Serpme Kahvaltı Fiyatı 25 TL

Kahvaltı İçeriği: Sigara böreği, su böreği, patates köftesi, çemen, 3 çeşit zeytin (yeşil-siyah-turşulu), tereyağ, bal, kaymak, 4 çeşit reçel, 4 çeşit peynir (çeçil-beyaz-kaşar-ezine), yaprak sarma, omlet, söğüş, sınırsız çay, tombul ekmek. Ekstralar: Gözleme Çeşitleri 7-10 TL Mantı 20 TL Menemen 10 TL Kuymak 10 TL Salata 5 TL Künefe 10 TL Pide Çeşitleri 10 TL'den başlayan fiyatlar Köfte 20 TL Pirzola 30 TL Çöp Şiş 30 TL Special Kebap 40 tL Kuzu Sarma 30 TL Saç Tava 30 TL Alabalık 25 TL'den başlayan fiyatlar

Izgara Et Çeşitleri, Gözleme, Mantı, Kiremitte Balık Sucuk, Pide Çeşitleri

Karışık Izgara

Damaklarınızda hoş bir lezzet bırakacak kıvama gelince ızgaradan alınıp damaklarınızda bir lezzet cümbüşü oluşturan ızgara, pirzola, kuzu pirzola, ızgara köfte için sofranıza Cumalıkızık manzarası eşliğinde gelir.

Gözleme ve Mantı

Kahvaltı masalarında ve mantı lezzeti denemelerinde tadını unutamayacağınız bir lezzetle tanışacaksınız.

Kiremitte Balık ve Sucuk

Balık farklı bir lezzetle kiremitte. Sucuk ta öyle.

Pide Çeşitleri

Peynirli, Kıymalı, Kuşbaşılı, Kaşarlı, Kuşbaşılı Kaşarlı, Kaşarlı Sucuklu çeşitleriyle.

MEKAN VİDEOLARI

Kahvaltı

ORGANİZASYON ALANLARI

Grup Kahvaltıları ve Yemekleri

Her gün yurt içi ve yurt dışından yüzlerce misafirimizi ağırladığımız tesisimizde sizleri de ağırlamaktan onur duyarız. Tanımadığımız Siz Değerli Konuklarımıza Bir gün Tanışmak Ümidi ile

Tarih, Doğa, Temiz Hava... Mavi Yıldız Lezzet Diyarı

700 yıllık bir Osmanlı Köyü. Muhteşem Uludağ’ın eteklerinde yemyeşil bir doğa ve bu koca dağın ovaya saldığı tertemiz hava. Ve sizler için 17 yıllık deneyimle; CUMALIKIZIK MAVİ YILDIZ YÖRESEL LEZZETLER DURAĞI” 3500 metre kare alana kurulu 400 metre kare teras katı 600 metre kare bahçe katı 150 metre kare çoçuk oyun alanı mescid ve diğer yeşil alanları Otopark sorunu olmadan çocuk bahçesi kümes hayvanları bahçesi çok amaçlı yemek ve toplantı salonu, otantik yemek ve sohbet salonu, dinlenme ve çay salonu, yöresel organik ürünler satış reyonu, restoran hizmetleri ve yine yeniden hep birlikte Cumalıkızık’ta Türk turizmine hizmet vermek için yeni yerinde hizmete açılmıştır.

Mavi Yıldız Lezzet Diyarı'nda Kahvaltılar Otopark ve Çocuk Oyun Alanıyla Daha Keyifli

Cumalıkızık'ta otopark bulabilir miyim diye düşünmenize gerek yok. Endişe etmeyin otoparkımız hizmetinizde.

Mavi Yıldız Lezzet Diyarı

Mavi Yıldız Lezzet Diyarı Bursa, Müthiş lezzetler, muhteşem manzarası ve yeşilliğiyle birlikte hizmetinizdeyiz. Gözleme, Mantı, Erişte, Sac Kavurma, Köy Kahvaltısı.

Mekan Özellİkleri

  • Açılış Saati : 08:00 – Kapanış : 00:00
  • Bölge – Ulaşım : Yıldırım – Cumalıkızık
  • Yetkili Kişi : Hüseyin Çolak

Kapasite:

  • Kapalı alan kapasite : 250 kişi
  • Açık alan kapasite : 400 kişi

Mekan, Çevre Özellikleri :

  • Manzara : Bahçe manzaralı, Köy Manzaralı
  • Mekan Alanı: Açık ve Kapalı Alan

Mavi Yıldız Lezzet Dİyarı

Kadim’de Osmanlı’ya hizmet vermiş ve varlığını günümüze kadar sürdürmüş olan Cumalı Kızık köyümüzün turizmde varlık göstermesiyle birlikte Turizm ve Konaklama faaliyeti göstermektedir.

2018 yılında Mavi Yıldız Restoran olarak adım attığımız turizm hizmet sektörü, önce güven sloganı ile güler yüzlü hizmeti ve koşulsuz müşteri memnuniyetini amaçlamıştır.

Tesisimizde leziz doğal yiyeceklerimizi tatmak için geldiğiniz anlarda 700 yıllık bir Osmanlı köyünde nefes aldığını hissedecek, bu mistik atmosferi doyasıya yaşayacak ve geldiğiniz yere hoş anılarla döneceksiniz. Her gün yurt içi ve yurt dışından yüzlerce misafirimizi ağırladığımız tesisimizde sizleri de ağırlamaktan onur duyarız.

Tanımadığımız Siz Değerli Konuklarımıza Bir gün Tanışmak Ümidi ile; ŞİMDİDEN MERHABA

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir