Muzaffer Mobilya

Muzaffer Mobilya

Mesudiye Mh. Yıldırım Cd. No:49 İnegöl / Bursa 0224 711 7799

Bize Yol Tarifi Al

Mekan Hizmetleri

Muzaffer Mobilya

Muzaffer Mobilya – Özgün ve yenilikçi vizyonuyla kendine yakışan ve ayrıcalıklı duruşunu Türkiye ve Dünya pazarında sürdürmeye devam ediyor. Türkiye genelinde 7 mağazası ve 100 ün üzerinde satış bayisi, yurt dışında 37 satış noktası bulunan firmamız sizlere daha yakın olmanın hedefi içerisindedir.

Bölge – Ulaşım : İnegöl – Bursa

 

Muzaffer Mobilya

Modern ve farklı tarzıyla ürettiği modelleri, beğeni seviyesi yüksek tüketici grupları ile buluşturuyor. 1999 yılında kurulan firmamız 120’nin üzerinde çalışanı ve 2 fabrika binası ile son teknoloji üretim bantlarında, hem ahşap hem de hazır malzeme kullanarak ürettiği ürünleri sizlerin beğenisine sunuyor. Özgün ve yenilikçi vizyonuyla kendine yakışan ve ayrıcalıklı duruşunu Türkiye ve Dünya pazarında sürdürmeye devam ediyor. Türkiye genelinde 7 mağazası ve 100 ün üzerinde satış bayisi, yurt dışında 37 satış noktası bulunan firmamız sizlere daha yakın olmanın hedefi içerisindedir.

1 Yorum

 1. Merhaba.

  Benim ismim Anar. Ben sizi döşemeli mobilya için rahatsiz ediyorum, daha doğrusu kanepe için ilgileniyorum (ekte bahsedilen).
  Ölçüleri, mekanizması ekte açıklandığı gibi olmalı.
  Aylık hacim sabiti – 500 adet olacak.
  Eğer sizin böyle bir imkanınız varsa aynı modeli yapabilmek, kalan sorulari netleştiririz.

  Saygılarımla, Anar.

  Mob. +994503500308

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir