Bura Nikah Salonları

Bursa nikah salonlarını senin için listeledik. Oturduğun yerden nikah mekanları panoramik sanal tur incele, hizmetleri hakkına bilgi al ve beğendiğin mekanlardan kolayca fiyat teklifi iste!

Nilufer Evlendirme Dairesi

Nilüfer - Bursa

Salon Gül

Nilüfer - Beşevler
700 kişilik
Mekanı Ara Yol Tarifi Al WhatsApp

Sultan Düğün Salonu

Ulubatlı Hasan Bulvarı - Osmangazi
5 Farklı Salon Seçeneğiyle Bursa'da Düğün Organizasyonları
500 - 1.000 Kişilik

Sansit Düğün Plaza

Yıldırım - Yiğitler

Atabey Düğün Salonu

Osmangazi - Panayır
Mekanı Ara Yol Tarifi Al WhatsApp

Salon Karlıtepe

Nilüfer - Konak
Düğün ve Kına Organizasyonu Paketleri
250 - 500 - 800 kişilik salon seçenekleri
Mekanı Ara Yol Tarifi Al WhatsApp

Karlıtepe Nikah Salonu

Nilüfer - Konak
15. Yıla özel, büyük indirim kampanyasını kaçırmayın! / 200 - 350 - 650 kişilik 3 farklı salon seçeneği ile

Nilüfer Düğün Salonu

Nilüfer – Ataevler

Merinos Evlendirme Dairesi

Osmangazi - Bursa

Salon Karlıtepe

Nilüfer - Konak
250 - 850 Kişilik

Bursa’nın Nezih Nikah Salonları

Düğün sezonunun açılması yaklaşırken çiftlerde nikah salonları belirleme telaşı başladı. Sezonun açılmasına yakın hafta sonları tamamiyle rezerve edilen salonlarda uygun tarih ve mekân araması erken başlıyor. Bursa’da nikâh merasimi yapacak çiftlere farklı ortamlarda ve varyasyonlarda hizmet sunan mekânlar bulunuyor.

Kapalı Nikah Salonları

Düğün merasimlerinin kapalı ortamda olmasını isteyen çiftler kapalı nikah salonları için talepte bulunuyorlar. Bu alanda; Seyran Sultan, Bey Konağı, Çırağan Club, Sarper ve Karlıtepe düğün salonları ön plana çıkıyor. 650 ile 1500 arasında davetli ağırlama kapasitesine sahip bu yerler havadar ve ferah ortamlarıyla hoş saatler geçirilmesini sağlıyor.

Açık Nikah Salonları

Açık havada bulutların altında nikâhlanmak isteyenler kır ve bahçe ortamlarını tercih ediyorlar. Bu alanda; Hanedan, Nazende Garden, Atlıspor Kulübü, Botanik, Mor Çilek, Ernur Wedding Garden, Akasya, Oksijen ve Kasaba Organizasyon göze çarpıyorlar.

Havuzbaşı Nikah Salonları

Havuzbaşının sakin ve nezih havasını davetlilerle birlikte yaşamak isteyen çiftler havuzbaşında düğünlerini yapıyorlar. Mekânın kısıtlı olması nedeniyle misafir sayısı diğer salonlara göre daha düşüktür.

Yemekli organizasyonlar kişi başı 10 lira 80 lira arasında değişkenlik gösteriyor. Mekan fiyatlarıysa hafta içi ve hafta sonu olarak değişiyor. Çiftlerin en uygun fiyattan mekan belirlemek için acele etmeleri gerekiyor.