Bursa Otel Düğün Salonları

Düğünün için şık bir otel mi arıyorsun? Bursa otel düğün salonları gösterişli balo salonları, keyifli havuz başı alanları ve şık bahçeleri ile tüm Bursa otelleri Bursapanorama.com’da! Düğününü planlamak için hemen incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Askania Otel

İznik - Bursa
200 - 300 Kişilik

Almira Hotel

Osmangazi - Bursa
500 - 750 Kişilik

Kırcı Hotel

Osmangazi - Bursa
300 - 400 Kişilik

Morrian Hotel

Anatolia Hotel

Osmangazi - Bursa
200 - 300 Kişilik

Artıç Hotel

Osmangazi - Bursa
100 - 200 Kişilik

Hotel Zeytin Bahcesi

Osmangazi - Bursa

Atamer Otel

Gemlik - Bursa
750 - 1000 Kişilik

Hotel Çelik Palas

Osmangazi
500 - 750 Kişilik

Adranos Hotel

Nilüfer - Bursa
300 - 400 Kişilik

Syrus Otel

Gemlik - Bursa
500 - 750 Kişilik

Otel Familia

Orhangazi - Bursa
400 - 500 Kişilik

Kaleiçi Otel

Osmangazi - Bursa
50 - 100 Kişilik

Heybeli Otel

Mudanya - Bursa
300 - 400 Kişilik

Düğünlerde Otel Konforu

Düğünlerin bir numaralı mekanlarından biri de otellerdir. Oteller konaklamadan kuaför ihtiyacına kadar her ihtiyacı karşılar. Bu yüzden düğün sahibi için oldukça avantajlı bir tercihtir.

Düğünlerde Otel Konforu

Otellerin tercih edilmesinin sebeplerinden biri düğün sahibinin tüm ihtiyaçlarının tek merkezden karşılanmasıdır. Misafirlerin konaklamasından düğün ihtiyaçlarına kadar her şeyi otelden karşılamak daha ekonomiktir.

Otel düğün salonları sadece düğünlerde değil, sünnet düğünü, kına gecesi ve mezuniyet gibi organizasyonlarda da tercih edilir. Otel düğün salonları pek çok düğün salonuna göre daha büyüktür. Görünümleri daha moderndir. Şık döşenmiştir.

Tüm İhtiyaçlar Tek Merkezde

Günümüzde oteller A’ dan Z’ye tüm hizmetler verileceğinden buna göre inşa edilir. Kendi alışveriş yeri masaj bölümü ve düğünlerde kullanılmak üzere gelin ve damat odaları mevcuttur. Otel düğün salonları kendi ses ve saz sanatçıları ile de hizmet verir. Yapılan tüm düğünlerde hizmet eksiksiz yerine getirilir.

Personel daima güler yüzlü ve eğitimlidir. Düğüne katılan davetlilerin tüm ihtiyaçları da bu otellerde görülür. Kalacak yeri olmayanlar için odalar tahsis edilir ve böylece konuklar katılacakları düğüne rahatça hazırlanır. Kına ve düğün aynı mekanda olacaksa konukların

Konaklama, yeme, içme ve alışveriş imkanları geniştir. Gelinin ve damadın kuaför ihtiyacı da otelden karşılanabilir. İstenirse otelin araç servislerinden de yararlanılabilir. Oteller her bütçeye uygun hizmeti kalite standartları çerçevesinde ve yüksek performans ile vermelidir.