Plaza16

Plaza16

İhsaniye Mh. İmece Sk. No: 2/18 Nilüfer - Bursa 0224 322 2125

Bize Yol Tarifi Al

Mekan Özellikleri

Hizmet Alanları

Kristal Salon

 
 • Düğün Organizasyonu : Hafta içi : 5.000 TL'den başlayan fiyatlarla    -    Hafta sonu: 7.500 TL'den başlayan fiyatlarla
 • Yemek Menü : Hafta içi : 30 - 50 - Hafta sonu : 50 - 80 TL fiyatlarla
 • Kapasite : 700-750 davetli
 

Kuvars Salon

 • Düğün Organizasyonu : Hafta içi : 5.000 TL'den başlayan fiyatlarla    -    Hafta sonu: 7.500 TL'den başlayan fiyatlarla
 • Yemek Menü : 50 - 80 TL fiyatlarla
 • Kapasite : 450 - 500 Davetli

Plaza16 Düğün ve Nikah Salonları

Plaza16 düğün ve nikah salonları Bursa’ da yepyeni ve farklı bir hizmet anlayışını ortaya koymak için tasarlandı. Hepsi birbirinden konforlu salonlarda çok özel nikâh törenlerinin yanında, yemekli organizasyonlar ve gala etkinlikleri de bu eşsiz plazada hayat bulacak.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı : 

 • Düğün Organizasyonu : H.İçi : 5.000 TL’den başlayan fiyatlarla     –    H. Sonu: 7.500 TL’den başlayan fiyatlarla
 • Yemek Menü : 50 – 80 TL fiyatlarla

Mekan Özellikleri :

 • Manzara : Park manzaralı, Panoramik şehir manzaralı
 • Davet Alanı: Açık ve kapalı alan, balkon, şehir merkezinde, teras, yüksek tavan

Kapasite :

 • Kuvars Salon 450 – 500 kişi
 • Kristal Salon 700 – 750 kişi
 • Asya Salon 300 kişi
 • Otopark Araç Kapasitesi : 500 araç

Hizmetlerimiz

 • Şık ve ferah salonlar

Hizmet verilen organizasyon türleri : Davet ve Resepsiyon, Kurumsal Etkinlik, Mezuniyet Törenleri, Piknik, Sünnet Düğünü, Kına, Nişan

Bölge – Ulaşım : Nilüfer – Bursa

Yetkili Kişi : İlknur Yıldız

Plaza16 Düğün ve Nikah Salonları

Bursa’nın en şık, gelişen ve değişen semti Nilüfer’de; çevresinde Bursa Vergi Daireleri, Nilüfer İlçe Kaymakamlığı, Nilüfer İlçe Emniyet Müdürlüğü, Nilüfer Belediyesi Hizmet Binası, Nilüfer Kültür Merkezi, Nilüfer Müftülüğü ve Kent Meydanı’ nın olduğu, bulunduğu bölgenin kalbi denebilecek lokasyonda yer almaktadır.

Plaza 16, Bursa’ da yepyeni ve farklı bir hizmet anlayışını ortaya koymak için tasarlandı. Hepsi birbirinden konforlu salonlarda çok özel nikâh törenlerinin yanında, yemekli organizasyonlar ve gala etkinlikleri de bu eşsiz plazada hayat bulacak. Plaza 16 kurumsal ihtiyaçların bir parçası olan toplantı ve seminerlerde firmaların en önemli partneri olacak.

Stratejik konumu, turizm değerleri, güçlü ekonomik yapısı, yüksek ihracat hacmi, sanayisi ve bölgesinin ticaret merkezi olma özellikleri ile başlı başına bir değer olan Bursa’mızda, ‘Marka Kent Bursa’ vizyonuna yakışır Plaza16 Etkinlik ve Yaşam Merkezi’ni faaliyete geçirmenin gururunu yaşıyoruz.

Osmanlı Devleti’ne başkentlik yapan, tarih ve kültür turizmin yanında kongre turizminde de büyük bir potansiyele sahip bu muhteşem şehirde artık yeni bir soluk ve farklı bir deneyim mevcut… Çok fonksiyonlu kullanım olanakları, üstün teknik donanımı, zengin mutfak seçenekleri ve misafirlerinin ihtiyaçlarına odaklı profesyonel ekibiyle Plaza16 Etkinlik ve Yaşam Merkezi’nin sizler için güçlü bir stratejik ortak ve Bursa’da düzenlemeyi planladığınız toplantı ve etkinlikler için aradığınız mekân olduğuna inanıyoruz.

Plaza16 Etkinlik ve Yaşam Merkezi olarak sunduğumuz hizmet kalitesinde iddialıyız. Başarılı organizasyonlar için, sadece her türlü teknik ayrıntının düşünüldüğü binaların yeterli olmadığını, iletişimin, kültür ve bilgi alışverişinin fark oluşturacak özellikler olduğunu biliyoruz.

‘Bursa’nın ilk ve tek özel etkinlik ve yaşam merkezi olan Plaza16’olarak, fuaye alanlarımızda veteknolojik imkânlarla donatılmış farklı misafir ağırlama kapasitelerine sahip çok seçenekli akıllı salonlarımızda; kongre, sempozyum, seminer, toplantı, eğitim gibi organizasyonların yanında ziyafet ve cemiyetler gibi organizasyona da ev sahipliği yapabiliyoruz.

Her organizasyonun kendine özel başarı kriterini öncelik alan hizmet anlayışımızla sizleri ve değerli misafirlerinizi Plaza16 Etkinlik ve Yaşam Merkezi’nde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Bursa’nın tarihi dokusu içerisinde buluşabilmek temennisiyle…

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir