Salon Gül

Salon Gül

Beşevler Mah. Eski İmtihan sahası Güllü Sokak No:12 (Çalı Yolu Girişi - Küçük Sanayi Karşısı) Nilüfer 0224 322 2161

Salon Gül Düğün Salonu

Salon Gül Düğün Salonu Bursa. Salonumuzun geniş ve profesyonel kadrosu, modern iç dizayn, teknik alt yapısı, ferah ve huzurlu atmosferiyle Bursa’nın güzide mekanlarındandır.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı :

  • Düğün Organizasyonu : 2.750 TL den başlayan fiyatlar
  • Yemekli Düğün Fiyatı : 9 – 25 TL

Kapasite :

  • Gül Salon : 700 kişi
  • Gonca Salon : 400 kişi
  • Otopark Araç Kapasitesi : 100 araç

Mekan Özellikleri :

  • Manzara : Panoramik manzara, şehir manzaralı
  • Davet Alanı: Kapalı Alan, şehir merkezinde, balkon, kolonsuz salon, yüksek tavan

Hizmet verilen organizasyon türleri : Bursa Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Balo-Parti, Açılışlar, Bayi Toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Doğum Günü

Bölge – Ulaşım : Nilüfer – Bursa

Yetkili Kişi : Kemal Şemşek

Salon Gül Düğün Salonu

Salon Gül YİM Grup bünyesinde bir alt kuruluş olarak 2006 yılının Kasım ayında kurulmuştur.

Yakınlarınız ve tanıdıklarınızla birlikte zaman geçirmek için size 750 ve 500 kişilik iki ayrı salon kapasitesi kaliteli ve deneyimli personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile her türlü organizasyonunuzda Salon Gül sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Salonumuzun geniş ve profesyonel kadrosu, modern iç dizayn, teknik alt yapısı, ferah ve huzurlu atmosferiyle Bursa’nın güzide mekanlarındandır. Bizim misyonumuz güler yüzümüzle sizleri karşılamak, kampanya ve indirimlerden sizi haberdar etmek, sizi özel günlerinize en iyi şekilde hazırlamak. Cemiyetlerinizde kaliteli ve hızlı servis yapmak, sizleri hoşnut bırakacak şekilde eğlendirip misafirleriniz karşısında gururlandırmak salonumuzun amaçlarındandır. Salonumuz temizliği ile misafirlerinizi kıskandıracak, güler yüzlü personeli ile sizleri evinizde olduğunuz kadar rahat hissettirecek, tadıyla damaklarınızda tat bırakacak bir mekandır. Vizyonumuz ise sizin için özel günlerinizde sevdiklerinizle buluşmanızı sağlayarak ailenizin eğlence ve toplantı salonu haline gelmektir. Bunları gerçekleştirmek için güler yüzümüz samimi personelimiz, kaliteden ödün vermeme inancımız ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir