bursapanorama

Salon Liya

BSS İşletme Kooperatifi Düğün Salonu Salon Liya Küçük Sanayi Sitesi 29. Sk. Hasırönü Üstü Nilüfer / BURSA 0850 532 4259

Salon Liya Düğün Salonları

Salon Liya Düğün Salonları, Kına Gecesi Organizasyonları, Yemek Servisi, Catering firması getirme imkanı, Organizasyon sorumlusu, Organizasyon firması getirme imkanı, Engelli girişi, Menüde değişiklik imkanı verdiğimiz hizmetlerden birkaçı.

Fiyat Aralığı :

  • Düğün organizasyonu fiyat aralığı : 2.000 – 3.000 TL.

Mekan Çevre Özellikleri :

  • Manzara : Panoramik manzaralı, şehir manzaralı, dağ manzaralı
  • Davet Alanı: Kapalı alan, Kolonsuz salon, yüksek tavan, Teras

Kapasite:

  • Kapalı alan kapasite : 750 – 1.000 kişi
  • Otopark araç kapasitesi :

Hizmet verilen organizasyon türleri :

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Bölge – Ulaşım : Nilüfer – Bursa

Yetkili Kişi : Vildan ÇANAK

Salon Liya

Mükemmel geniş ferah direksiz 800 kişi oturma kapasiteli, 300 kişi oturma kapasiteli kafetaryası, 800 araç kapasiteli otopark, 1000 kişilik kendi bünyesinde yemek yapma imkanı olan mutfağı ile uzman ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

2 yorum

  1. Mekanın ışıklandırması güzeldi. Orkestrasından memnun kaldık çaldıkları şarkılar iyiydi. Mekan yeni bir yer olduğundan salonu büyük ve kolonsuzdu. Fiyat konusunda da makul bir yer olduğundan burayı seçtik.

  2. .Yetklileride oldukça ilgiliydiler bizi kapıda ağırladılar düğün bitimine kadar bizimle ilgilendiler.Mekanın görselliği kapıdan girildiği gibi göze çarpıyor dikkat çeken bir mekan kolonsuz olması salonun daha geniş görünmesini sağlamış ve iç tasarımı çok güzeldi ses sistemleri güzeldi biz dini içerikli bir organizasyon gerçekleştirdik başta kuran okunmuştu o yuzden ses sistemleri sorunsuzdu.Kız tarafı duadan sonra göbek atmak istedikleri için bir playback mevcuttu o yüzden bir orkestra vs anlaşmadık.Mekan oldukça bilindik ulaşım açısından sorun yaşanmadı

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir