Salon S


Salon S Balo ve Davet Salonu

Salon S Balo ve Davet Salonu bursa. Nilüfer düğün salonları fiyatları, Düğün, nişan, sünnet, kına, toplantı ve özel günlerinizde özel salonumuz sizleri beklemektedir. Salon S Toplantı ve Düğün Salonu ismiyle Bursa Nilüfer’de, üst düzey hizmet anlayışına sahip tecrübeli çalışanlarımız ile size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Mekan Detayları

Organizasyon Fiyat Aralığı :

  • Elit Salon : 5.500 – 7.500 TL.
  • Tuana Salon : 4.500 TL
  • Ela Salon : 3.500 TL

Mekan Özellikleri :

  • Manzara : Panoramik manzara, şehir manzaralı
  • Davet Alanı: Kapalı Alan, şehir merkezinde, balkon, kolonsuz salon, yüksek tavan

Kapasite :

  • Elit Salon : 700 kişi
  • Tuana Salon : 300  kişi
  • Ela Salon : 200 kişi
  • Otopark Araç Kapasitesi : 150 – 250 araç

Hizmet verilen organizasyon türleri : Bursa Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Balo-Parti, Açılışlar, Bayi Toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Doğum Günü

Bölge – Ulaşım : Nilüfer – Bursa

Yetkili Kişi : Hasan Yılmaz

 

Salon S Balo ve Davet Salonu

Bursa Nilüfer’de, üst düzey hizmet anlayışına sahip tecrübeli çalışanlarımız ile size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Düğün, nişan, sünnet, kına, toplantı ve özel günlerinizde 700 kişilik özel salonumuz sizleri beklemektedir.

Bir insan hayatında kaç kere gelinlik giyer ya da kaç kere o beyaz meleği kollarına alıp hayatının en güzel gününde dans edebilir. Hayatınızın aşkı ve mutluluğunuza şahitlik edecek konuklarınız ile birlikte bu çok özel günde, harika bir düğün salonunda, mükemmel hizmet ve kaliteyi hakediyorsunuz. Salon S Düğün Salonu olarak evliliğe ilk adımınızı attığınız o günde, size mükemmel saatler geçirtmeyi vaad ediyoruz. bursa dugun organizasyon

Bir çok kişinin tercihi olan Salon S Düğün Salonu, güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşmalarını ve araçlarını park edebilmeleri için özel otopark alanı sağlamaktadır.

700 kişiye ev sahipliği yapabilecek kapasitesi , otomatik jeneratörlü, merkezi sistem klimalı, özenli dekorasyonu, özel dizayn edilmiş ışık sistemi ve kendine özel otoparkı ile düğün salonumuz hayatınızdaki en özel günü olan düğün geceleriniz için uygundur. Salon S, lüx bir mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır.

Hepsinden önemlisi konuklarımızın memnuniyeti amaç edinen ve her şekilde sınırsız hizmet anlayışı taşıyan firma politikamızdır.

Düğün Organizasyonu Şehrin trafiğinden sonra ve park yeri sıkıntısını da kendinize dert etmenize gerek yok, özel otoparkımızda aracınızı güvenle park ederek, salonumuzdaki toplantı, düğün veya görüşmenize katılabilirsiniz.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir