Seraser Restaurant

Çekirge 1. Murat Cad. No.22 0224 322 2498

Bize Yol Tarifi Al

Tanıtım Videoları

Mekan Hizmetleri

Seraser Restaurant

Seraser Restaurant Bursa, Otelimizin tarihçesi ile ilgili yaptığımız araştırmalar sonucunda Gönlüferah Otelinin 1890 yılına dek uzanan bir geçmişi olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı :

  • Kahvaltı Menü Fiyat Aralığı : 50 – 80 TL
  • Yemek Menü Fiyat Aralığı : 50 – 80 TL

Mekan Özellikleri :

  • Manzara : Kır manzarlı, Bahçe manzaralı
  • Mekan Alanı: Açık ve Kapalı Alan, Bahçe, çim alan, havuzbaşı, şehir merkezinde

Kapasite :

  • Kapalı alan kapasite : 280
  • Açık alan kapasite : 1.000 kişi
  • Otopark Araç Kapasitesi : 150 – 250 araç

Hizmet verilen organizasyon türleri : Gala Yemekleri, Açık Büfe Kahvaltı, Kokteyl, Şirket Yemekleri, Brunch, Lansmanlar, Temalı davetler,

Bölge – Ulaşım : Osmangazi – Bursa

Seraser Restaurant Gönlüferah Otel

Seraser Restaurant, Otel Yemek Fırsatları, Yemek Fırsatları Otelimizin tarihçesi ile ilgili yaptığımız araştırmalar sonucunda Gönlüferah Otelinin 1890 yılına dek uzanan bir geçmişi olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. O tarihlerde han ve termal banyo olarak hizmet vermekte olan otelimiz 1900’lü yılların başına geldiğimizde 30 odalık bir konaklama tesisi olarak hizmet vermeye başlamıştır. O tarihlerden bugune kadar Siyaset dünyasından renkli simalar, yerli ve yabancı sanatçılar, yönetmenler, yazarlar Bursa’daki Evleri olarak otelimizi tercih etmişlerdir.Bir bakıma tarihe tanıklık etmiş olan bir otel olduğumuzu da söyleyebiliriz…. Bu süre içerisinde de sıcaklığını, samimiyetini aile oteli olma özelliğini hiçbir zaman kaybetmemesi Gönlüferah Oteli tam anlamıyla bir gelenek haline getirmiştir.

 

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir