Sonset Özlüce

Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı 406. Sokak 35/B Nilüfer 0224 322 2575

Bize Yol Tarifi Al

Dijital Yemek Menüsü

Tanıtım Videoları

Hizmet Alanları

YİYECEK : Kahvaltı ve Ana Yemekler

Lezzet yönetmeni mottosunu benimsemiş Sonset'te günün her anı lezzet vardır. Geleneksel serpme kahvaltısından atıştırmalıklara, atıştırmalıklardan ana yemeklere, formuna özen gösterenler için kalori değerleri hesaplanmış sağlıklı yiyeceklere kadar geniş bir yelpazede hizmet veren lezzet Yönetmenleri her damak tadına uygundur.

İÇECEK : Alkollü ve Alkolsüz İçeçekler

Adile Naşit sıcaklığında sunulmuş tavşan kanı çaydan, 40 yıl hatrı olan Türk kahvesinden, dünya standartlarında sunulan kahve çeşitlerinden, özenle hazırlanan alküllü ve alkolsüz kokteyllerden bir araya gelen zengin bar menüsü uygulanır.

MOVIE : Sanatsal Etkinlikler ve Eğlence

Entertainment Cafe temasında hizmet veren Sonset'te sürekli heyecan ve ritim vardır. Haftanın her günü uygulanan interaktif etkinlikler, yeşilçam sınavları, ünlü radyocuların katılımıyla gerçekleşen radyo geceleri, Sonset için özel yazılan misafirin katılımını arttıran mobil uygulamaları ile Sonset'te sürekli eğlence vardır.DJ'lerimiz tarafından hazırlanan, müzik arası geçiş replikleri ile misafirlerin gözünde olduğu kadar kulağında da Yeşilçam konseptini veren Sonset'te ayrıca her hafta bir Yeşilçam Filmi gösterime girmektedir.

Sonset Özlüce

Sonset Özlüce Bursa, nerede nasıl gidilir. Haftanın her günü özenle oluşturulan müziklerle ve eğlenceli sürprizlerle dolu etkinlikleri, modern tablet menüleri, dünya mutfağının en seçkin ürünleri, special kokteyleri ile karşınıza her an bir Yeşilçam nostaljisi çıkacak olan Sonset’te, gerek ailenizle, gerek misafirlerinizle unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

Fiyat Aralığı :

 • Bar Menü Fiyat Aralığı :

Yemek Menüleri :

 • Kokteyl Çeşitleri, Alkollü & Alkolsüz İçecekler,

Mekan, Çevre Özellikleri :

 • Manzara : Dağ manzaralı, Şehir manzaralı
 • Mekan Alanı: Açık ve Kapalı Alan, Şehir merkezinde
 • Lig TV Maç Keyfi
 • Canlı Müzik
 • Yemek Servisi
 • Fotoğrafçı Getirme İmkanı
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Organizasyon Firması Getirme İmkanı
 • Evcil hayvan kabul edilmiyor

Kapasite :

 • Kapasite : 350 kişi
 • Otopark Araç Kapasitesi :

Hizmet verilen organizasyon türleri :
Gala Yemekleri, Kokteyl, Şirket Yemekleri, Brunch, Lansmanlar, Temalı davetler,

Bölge – Ulaşım : Özlüce Bulvarı – Nilüfer – Bursa

Yetkili Kişi :

Sonset Özlüce

31 Aralık 2012 tarihinde Özlüce Bulvarı’nda faaliyete geçen Sonset, Bursa’da bir ilk olan Yeşilçam konsepti ile yeme-içme sektörüne farklı bir pencereden bakarak, hızlı ve emin adımlarla her geçen gün büyüyerek ve yükselerek yoluna devam etmektedir.

Barından mutfağına, servisinden misafir karşılamasına kadar uzman ve profesyonel bir kadroyla misafirlerine hizmet veren Sonset, 350 kişilik kapasitesi ile Özlüce Bulvarı’nın tartışılmaz en uğrak ve popüler adresidir.

Haftanın her günü özenle oluşturulan müziklerle ve eğlenceli sürprizlerle dolu etkinlikleri, modern tablet menüleri, dünya mutfağının en seçkin ürünleri, special kokteyleri ile karşınıza her an bir Yeşilçam nostaljisi çıkacak olan Sonset’te, gerek ailenizle, gerek misafirlerinizle unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

Sonset 2015 yılında 3. yaşını kutlarken, misafirlerinin 3 yıldır değişmez adresi olmaktan mutlu ve gururlu…

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir