Bursa Sosyal Tesis Düğün Fiyatları Uygun fiyatı, zengin menüleri ve güler yüzlü servisi ile düğününü planlayabileceğin tüm Bursa sosyal tesisleri Bursapanorama.com’da! Oturduğun yerden tesisleri panoramik gez, servisleri hakkında bilgi edin ve beğendiklerinden tek tıkla fiyat teklifi iste!

Merinos Davet

Bursa Osmangazi
500 - 750 Kişilik

Sosyal Tesis Düğün Salonları

Her bütçeye uygun olarak bulunabilecek olan düğün salonu mevcuttur. Hafta içi ve hafta sonu olarak fiyatları değişkenlik gösterebilir. Bazı sektör temsilcilerinin faydalanabildiği sosyal tesislerin de düğün olanakları mevcuttur. Bu sosyal tesis düğün salonları kullanılarak uygun fiyata ve kaliteli hizmetler alınabilir.

Kaliteli ve Uygun Fiyata Hizmet

Her sosyal tesis, kendine özel bir hizmet anlayışına sahiptir. Fiyat olarak da ekonomik olması, sosyal tesis düğün salonları kullanımına insanları yönlendirebilir. Belirli kurumsal kurallar çerçevesinde yönetilen bu tesislerin standartları bir o kadar özeldir.

Bu tipteki düğün salonları, kapasitesi ve özellikleri olarak diğer salonlardan ayrılmaktadır. Hizmet anlayışı ve memnuniyet olarak farkındalık yaratan sosyal tesislerin kullanımı maalesef sınırlıdır.

Unutulmaz Bir Düğün İçin

Tüm hayatınız boyunca aklınızda kalacak bir düğün için ideal alanlar arasında bulunan sosyal tesis düğün salonları ile dünya evine girebilirsiniz.

Üyelik Gerekmektedir

Sosyal tesis olarak adlandırılan ve bazı çalışanlar ve yakınları tarafından kullanılan imkanlar ile düğün yapmak mümkündür. Üyesi bulunduğunuz birimin kimlik kartı kullanılarak sosyal tesis düğün salonları kullanılabilir.

Bağlı üyenin emekli olması durumunda dahi, kendisi ve ilk derece akrabaları tarafından tesislerin tüm imkanları indirimli olarak kullanılabilir. Kullanılan alanlar, dışarıdan yabancı kişilerin alınmadığı ve sadece üyeler tarafından girilebilen alanları kapsar.

Dış kullanım, davetiye harici yasaktır. Halk günleri gibi özel belirlenen günler bu kuralın dışında kalabilir, fakat her tesis için garantisi yoktur.