Sultan Düğün Salonları

Sultan Bademli

Çarışan Mah. Mudanya Yolu No: 48/1 Mudanya 0224 322 2679

MEKAN VİDEOLARI

Sultan Bademli Kır Düğünü

Sultan Bademli Kır Düğünü Bursa, nerede nasıl gidilir. Düğün salonu Mudanya Bursa’da yer almaktadır. Düğün salonları kategorisinde yer alan salonumuzun başlangıç fiyatı 7.500 TL ile 10.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Kır düğün salonu konseptimizde beyaz sandalye ve masalar tercih edilmiştir. Çiftlerin konuklarını en iyi şekilde ağırlayabilmesi için yemekli ve yemeksiz düğün alternatiflerimiz mevcuttur.

Fiyat Aralığı :

  • Düğün organizasyonu : Hafta içi: 5.000 – 7.500 TL – Hafta sonu: 7.500 – 10.000 TL
  • Düğün yemek menüsü : Hafta içi: 30 – 50 TL – Hafta sonu: 80 – 100 TL

Kapasite:

  • Kapalı alan kapasite : 300-400 kişi
  • Açık alan kapasite : 500-750 kişi
  • Kokteyl kapasitesi : 400-500 kişi
  • Yemekli kapasitesi : 750-1.000 kişi
  • Otopark araç kapasitesi: 100-150 araç

Mekan, Konum Özellikleri :

  • Manzara : Kır manzarlı, bahçe manzaralı, dağ manzaralı
  • Davet Alanı: Açık ve kapalı alan, bahçe, çim alan

Hizmet verilen organizasyon türleri :

  • Düğün, kına, nişan, sünnet organizasyonları, baby shower, doğum günü ve özel parti organizasyonları, kongre, seminer, sempozyum, bayii toplantısı, kuruluş yıldönümü ve gala yemeği, personel moral gecesi, mezuniyet töreni, iftar yemekleri, kültürel organizasyonlar, dernek ve vakıf organizasyonları, tanıtım ve lansman toplantıları, yılbaşı organizasyonları

Bölge – Ulaşım : Nilüfer – Bursa

Yetkili Kişi : Hüsniye Aydoğdu, Şenol İnanoğlu

 

Firma Hakkında

Sultan Bademli hizmet hayatına başladı günden itibaren hizmet kalitesini müşterileriyle birlikte daha da ileriye taşıyor. Yenilikçi, teknolojik altyapısı ve hizmet anlayışıyla fark yaratan mekan; farklı konsepti, zengin hizmet seçenekleri ile sektörün öncüleri arasında yer alıyor. Görüntü ve tasarım şıklığı ile kaliteli hizmet ilkesiyle sizlere unutulmaz zamanlar yaşatmayı hedefleyen Sultan Bademli hizmet esnasında doğabilecek herhangi bir sorun anında ve büyük bir memnuniyetle çözümlüyor.

Güler yüzlü personeli, kaliteli hizmeti ve alternatif düğün paketleriyle müşterilerine en uygun fiyat avantajını bir arada sunan Sultan Bademli böylelikle müşteri memnuniyetini ilke ediniyor. Düğün, davet ve organizasyonları büyük bir özenle gerçekleştiren Sultan Bademli, hayatınızın en güzel gününü unutulmaz kılmak için sizleri bekliyor.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir