Ömürlü Ekren

Tabiat Binicilik

Tabiat Binicilik Merkezi Kazancı Mh. 16450 Kestel / BURSA

Bize Yol Tarifi Al

Dijital Yemek Menüsü

Tabiat Binicilikte Kahvaltı Keyfi 79 ₺

İki kişilik kahvaltı tabağı : 79 ₺

Ezine beyaz peyniri, çeçil peyniri, kıbrıs hellim peyniri, eski kaşar peyniri, cherry domates, salatalık, köy yumurtası, hindi füme, yeşil zeytin, siyah zeytin, tereyağı, bal, kaymak, ev yapımı, gül reçeli, kayısı, ceviz, peynirli puf böreği, dana sosis, ekmek sepeti ve 2 adet çay

Tek kişilik kahvaltı tabağı : 49 ₺

Ezine beyaz peyniri, çeçil peyniri, kıbrıs hellim peyniri, eski kaşar peyniri, domates, salatalık, köy yumurtası, hindi füme, yeşil zeytin, siyah zeytin, tereyağı, bal, kaymak, ev yapımı gül reçeli, kayısı, ceviz, peynirli puf böreği, dana sosis ve 1 adet çay

Tabiat Binicilik ve Pony Kulübü At Binme Dersleri

BİNİCİLİK DERSLERİ

Başlangıç Dersi (20 dk)  85 ₺ Binicilik Dersi (40 dk)   145 ₺

AYLIK PROGRAMLAR *

Hafif Program (Haftada 1 Ders) *  %11 İndirim  445 ₺ Normal Program (Haftada 2 Ders) *  %30 İndirim  695 ₺ Yoğun Program (Haftada 3 Ders) *  %30 İndirim  1050 ₺* Aylık programlar sadece Tabiat Card sahibi üyelerimiz için geçerlidir. * Aylık programlarımız antrenörlerimizle belirleyeceğiniz günlerde grup veya bireysel olarak gerçekleştirilir. Programların süresi başladığı günden itibaren 30 gündür.

PONY DERSLERİ

Başlangıç Dersi (20 dk)  75 ₺ Pony Dersi (40 dk)   125 ₺

AYLIK PROGRAMLAR *

Hafif Program (Haftada 1 Ders) *  %11 İndirim  445 ₺ Normal Program (Haftada 2 Ders) *  %30 İndirim  695 ₺ Yoğun Program (Haftada 3 Ders) *  %30 İndirim  1050 ₺* Aylık programlar sadece Tabiat Card sahibi üyelerimiz için geçerlidir. * Aylık programlarımız antrenörlerimizle belirleyeceğiniz günlerde grup veya bireysel olarak gerçekleştirilir. Programların süresi başladığı günden itibaren 30 gündür.

Tabiat'ta Çocuklarınız çok Mutlu

Tabiat Binicilik Pony Ligi 6. Ayak müsabakaları

Çocuklara doğa ve hayvan sevgisini aşılayan, onların kişisel ve bilişsel zihin yapılarının gelişimine pozitif katkılar sağlayan Pony Ligi’ne Türkiye genelinden genç biniciler katılmaktadır. Biniciler engel atlama yarışlarında kıyasıya mücadele edip, tüm hünerlerini sergiliyorlar.

Tabiat Pony Games '19

Binici ve ponylerin takımlar halinde yarıştığı eğlenceli parkurlardan oluşan Tabiat Pony Games ile Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşadık. 40'ı aşkın binicinin katıldığı Tabiat Pony Games ve engel atlama müsabakalarına at severler yoğun ilgi gösterdi.

Mekan Hizmetleri

Tabiat Binicilik Merkezi

Tabiat Binicilik Merkezi’nde yetişkinlere hizmet veren Binicilik Kulübü, çocukların binicilik eğitimleri aldığı Pony Club, doğaseverlerin buluştuğu Country Club ve 2-8 yaş grubunda atla ilk kez tanışanlara hizmet veren Self Binicilik bulunmaktadır. Türkiye Binicilik Federasyonu’na bağlı ve üyelere ait olan Tabiat Binicilik Merkezi’nde yıllık üyelik ve günlük giriş sistemi uygulanmaktadır.

20 bin metrekare arazi üzerinde kurulu olan tesisimizde (Tabiat Binicilik Merkezi’nde) 64*40 açık müsabaka maneji, 32*24 kapalı manej, 30*15 Pony Maneji ve Türkiye’de bir ilk olan Self Binicilik alanının yanı sıra 1500 metrekarelik 2 adet padok bulunmaktadır. Tesisimizde bulunan ve binicilik faaliyetlerine destek amacıyla kurulan Tabiat Café , eşsiz göl manzarasına sahip terası ve özgün menü ve konseptiyle üye ve misafirlere hizmet vermektedir.

Mekan Detayları

 • Açılış Saati : Salı – Cuma: 09:00 – 18:00  / Cumartesi – Pazar : 09:00 – 18:30
 • Bölge : Kazancı – Kestel – Bursa

Kapasite :

 • Kapalı alan kapasite :  150 kişi
 • Açık alan kapasite :  150 kişi
 • Otopark Araç Kapasitesi : 100 araç

Hizmetler :

 • Serpme kahvaltı
 • At binme
 • Özel gün kutlamaları

Toplu Ulaşım : Kestel konumundaki Tabiat Binicilik Kulübü konumuna toplu taşıma ile aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Tabiat Binicilik Kulübü yakınından geçen güzergahları var

 • Otobüs : Otobüs – D/17

2 yorum

 1. anlamsızca pahalı

  kahvaltı yapmak için gittik ama kişi başı giriş için 45 TL istediler. içeride kahvaltı da neredeyse her yerden pahalı. serpme kahvaltı fiyatına kahvaltı tabağı veriliyor. yıllık üyelik ile giriş 300 TL kişi başı ama içerideki her hizmet için yine ekstra ücret var. mekan güzel ama içerik kötü.

 2. Bugün mekana geldik fakat sadece giriş ücreti için 30 tl verdik aşırı pahalı. Üyelerin yeri olduğunu üye dışı müşterilerden bu ücreti aldıklarını söylediler. Kahvaltısının çeşidi çok az. Serpme kahvaltı zaten yok. Herşey ekstra para. Çayı karton bardakla verdiler. Yoğunluktan bardak kalmadı dediler. Çok enteresan buldum. Atmosfer dışında hiç memnun kalmadık…

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir