Tuana Balo Salonu

Tuana Balo Salonu

Odunluk Mh. Erdoğan Binyücel Cad. No:5/1 Nilüfer 0224 322 2717

Tuana Balo Salonu

Tuana Balo Salonu Bursa. Yenilikleri yakından takip ederek gerek kadrosunu, gerekse hizmet seçeneklerini sürekli geliştiren Tuana Balo Salonu düğün, nişan, kına, sünnet, doğum günü, özel parti gibi bireysel organizasyonların yanı sıra şirketler tarafından düzenlenen bayii toplantıları, sempozyum, kongre, seminer, lansman ve tanıtım toplantıları, şirket yemekleri, dernekler, vakıflar, belediyeler, kamu kurumları, mezuniyet törenleri, iftar yemekleri gibi kurumsal organizasyonları başarıyla gerçekleştirmektedir.

 

Fiyat Aralığı :

  • Düğün organizasyonu : 10.000 TL Başlayan fiyatlar
  • Düğün yemek menüsü : 35- 100 TL

Kapasite:

  • Kapalı alan kapasite : 750 – 1000 kişi
  • Kokteyl kapasitesi : 750 – 1000 kişi
  • Yemekli kapasitesi :  750 – 1000 kişi
  • Otopark araç kapasitesi: 250 araç

Mekan, Konum Özellikleri :

  • Manzara : Şehir manzaralı, dağ manzaralı, bahçe manzaralı,
  • Davet Alanı: Kapalı alan, kolonsuz salon, yüksek tavan, şehir merkezinde

Hizmet verilen organizasyon türleri :

  • Düğün, kına, nişan, sünnet organizasyonları, baby shower, doğum günü ve özel parti organizasyonları, kongre, seminer, sempozyum, bayii toplantısı, kuruluş yıldönümü ve gala yemeği, personel moral gecesi, mezuniyet töreni, iftar yemekleri, kültürel organizasyonlar, dernek ve vakıf organizasyonları, tanıtım ve lansman toplantıları, yılbaşı organizasyonları

Bölge – Ulaşım : Nilüfer – Bursa

Yetkili Kişi : Ahmet AKTEPE

Tuana Balo Salonu

TUANA BALO SALONU; Kurulduğu 1978 yılından bugüne üstün kalite, lezzet ve hizmet anlayışı ile Ankara, İstanbul ve İzmir’de müşterilerini ağırlayan MEŞHUR TAVACI RECEP USTA markasının 29 Temmuz 2011 Tarihinde Bursa şubesi ile birlikte hizmet vermeye başlayan kardeş firmasıdır.
Deneyimli, yaratıcı ve sorumluluğunun bilincinde profesyonel bir ekipten oluşan TUANA BALO SALONU, kalitenin, mutlu müşteri ile eş anlamlı olduğu prensibiyle; özel günlerinizi yaşam boyu hatırlayacağınız güzel anılara dönüştürür. Gerçekleşen ve gerçekleşecek olan organizasyonlarda mutlu ve güzel anılarla uğurlanan konuklar, en büyük sevinç kaynağımızdır.

Yenilikleri yakından takip ederek gerek kadrosunu, gerekse hizmet seçeneklerini sürekli geliştiren TUANA BALO SALONU düğün, nişan, kına, sünnet, doğum günü, özel parti gibi bireysel organizasyonların yanı sıra şirketler tarafından düzenlenen bayii toplantıları, sempozyum, kongre, seminer, lansman ve tanıtım toplantıları, şirket yemekleri, dernekler, vakıflar, belediyeler, kamu kurumları, mezuniyet törenleri, iftar yemekleri gibi kurumsal organizasyonları başarıyla gerçekleştirmektedir.

TUANA BALO SALONU, hayata geçirilen ve geçirilecek olan tüm organizasyonlarda detaylar üzerinde titizlikle çalışmayı, kullanılan malzeme ve hizmet kalitesini maksimum düzeye taşımayı firmanın temel prensibi olarak benimsemiştir.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir