Vitamin Cafe Restaurant

Mudanya Yolu No:451 Endülüs Park Bursa

Vitaminde Harika Sabah Kahvaltısı

 • Fiyat Aralığı :  Serpme Kahvaltı Menü : TL
 • Kahvaltı Menü İçeriği :
  • Yumurta, Peynir, Zeytin, Reçel, Kaymak, Bal, Yaş ve Kuru Meyveler, Sebzeler, Sahanda Yumurta, Menemen ve Omlet

ORGANİZASYON ALANLARI

Vitamin Kahvaltı

Güne güzel başlamak için nasıl bir kahvaltı olmalı? Herkesin farklı farklı tadları vardır mutlaka. Olması gerekenler Vitamin Cafe Restaurant Kahvaltı menüsünde bulabilirsiniz. İyi bir kahvaltı için en ince detayına kadar düşünüldü. Amacımız sizlere sağlıklı ve lezzetli ürünler sunabilmek. Kahvaltı içeriği: 
 • Yumurta, Peynir, Zeytin, Reçel, Kaymak, Bal, Yaş ve Kuru Meyveeler, Sebzeler, Sahanda Yumurta, Menemen ve Omlet
 

Vitamin Restaurant - Pizza

Vitamin Cafe Restaurant'ta birbirinden leziz yemeklerin yanında Pizza çeşitlerini de bulabilirsiniz. Geniş açık ve kapalı alanlarıyla iş yemekleri, özel davetler, arkadaş ve aile buluşmaları gibi etkinlikler için uygun mekanlardan biridir. Mutfak çeşiti oldukça kapsamlı olan mekanda hoşunuza gidecek birşeyler mutlaka bulacaksınız.

Alkolsüz İçecekler - Nargile

Yılın tüm mevsimlerinde sizlere sıcacık bir ortamda sıcacık içeceklerle günü keyifli bir hale getirmek için sizlere birbirinden sıcak içecekler sunuyor. Boza içmeye de bekleriz. Boza Vitamin Cafe'de en çok tercih edilen içeceklerimiz arasında.  

Lig TV Maç Keyfi ve Oyunlar

Rahat ve geniş bir ortamda ligin en önemli maçları, şampiyonlar ligi ve UEFA ligi maçları dev ekranlarda, HD yayın kalitesiyle Vitamin Cafe Restaurant'ta.  

Vitamin Cafe Restaurant

Vitamin Cafe Restaurant  Bursa, Endülüs Park Cafe, Kahvaltı, Restaurant, Vitamin Cafe Restaurant lezzetli mutfağı ve geniş oturma alanı ile endülüs park avm de sizleri bekliyor.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı :  Serpme Kahvaltı Menü : TL

Kahvaltı Menü İçeriği :

 • Yumurta, Peynir, Zeytin, Reçel, Kaymak, Bal, Yaş ve Kuru Meyveler, Sebzeler, Sahanda Yumurta, Menemen ve Omlet

Mekan, Çevre Özellikleri :

 • Manzara : Şehir manzaralı
 • Mekan Alanı: Açık ve Kapalı Alan

Kapasite:

 • Kapalı alan kapasite : 300 kişi
 • Açık alan kapasite : 100 kişi

Hizmet verilen organizasyon türleri : Öğle arası aile yemekleri, İş yemekleri, lansmanlar, brunch, romantik yemekler, gala yemekleri, kahvaltı, kokteyl,

Bölge – Ulaşım : Endülüs Park – Nilüfer – Bursa

Vitamin Cafe Restaurant Kahvaltı

Kahve birçoğumuzda tutku haline gelmiştir. Gerek sohbetlerimizin vazgeçilmez bir parçası oluşu, gerek yemek sonralarında keyif sürmek için tercih ettiğimiz bir içecek oluşu gerek ise içmeden güne başlayamamamız gibi sebeplerden kaynaklı olarak en çok tercih ettiğimiz sıcak içecek türlerinin arasında yer almaktadır.

Kahve içme kültürü, tarihte 11. yy’ a kadar dayanmaktadır. Kahvenin asıl vatanı olan Etiyopya’ dan diğer ülkelere ihraç edilmeye başlanması, bu bölgeye ait olan kahve ile beraber kahve kültürünü genişletmiş ve tanınmasına neden olmuştur. Kahvenin uyarıcı etkisinin olması, canlı ve diri tutma özelliği ile birleşince özellikle çalışan çok fazla insan tarafından sevilmiş ve tüketilmeye başlanmıştır. Zamanla gelişen kahve sektörü Etiyopya’ da gelen ve ona göre yapılan kahveler dışında birçok tarifi de bünyesine eklemiş ve müptelaları ile tanıştırarak onların beğenisine sunmuştur.

Kahve ağacı yetiştirilmesi de bu talepler doğrultusunda artmış ve ülkelerdeki tarım faaliyetlerini de geliştirerek tarıma da katkıda bulunmuştur.

Hemen her yerde görebileceğimiz kahve dükkanları markalaşarak tüm ülkeyi sarmıştır. Talebin çok fazla olması işletmecilerin de kar gütmelerine neden olmuş ve kahvenin yanında çeşitli şekerlemeler ve bazı tatlı türlerinin de ikram edilmesini sağlamıştır.

Ayrıca kahve yapımını kolaylaştıran aletlerin yapılması da teknolojinin vazgeçilmeyen bir parçası olmuş ve doğal olarak kahvenin varlığı bu sektörü de ayakta tutmaya, genişletmeye ve geliştirmeye sebebiyet vermiştir.

Anlaşıldığı üzere tarih boyunca yanımızda yer alan kahvenin varlığı sadece kendi sektörü içerisinde değil dolaylı yoldan da olsa ona bağlı olan tüm sektörlerin işine yaramıştır. Böylelikle de ekonomiyi bir nevi ayakta tutan etmenlerden biri olmuştur.

Cafelerin menülerinde yer alan kimi zaman kendi yaptıkları kimi zaman ise hazır yapan makineler ihtiyaç duydukları kahve türlerine gelecek olursak;

-Filtre kahve
-Espresso
-Türk kahvesi
-Mırra
-Menengiç kahvesi
-Kül kahvesi
-Caramel latte
-Latte
-Maccihiato
-Cappucino
-Americano
-Frappuccino olarak sıralayabiliriz.

Vitamin Cafe Restaurant Kahvaltı, Endülüs Park AVM ve diğer çoğu kahve restaurantında da kahveler günümüzde sadece sıcak olarak tüketilmemektedir. Yaz aylarının vazgeçilmezi haline gelen dondurmalar ve buzlu kahveler de müptelaları tarafından çıktığı ilk günden beri sevilmiş ve bu konuda geçer not almıştır.

YEMEK – OYUN – NARGİLE – CAFE – LİG TV – TİVİBU

Yıllardır Kültürpark da sürdürdüğümüz cafe ve nargile geleneğini Endülüs Park’a taşıdık.

Vitamin Endülüs’de sizlerin iyi zaman geçirmesi ve rahatlığı için tüm deneyim ve bilgimizi, işimize olan sevgimizi ortaya döktük. Gelen misafirlerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuz çünkü.

Menüyü hazırlarken bir yandan güzel ve orijinal seçenekler sunmayı istedik, bir yandan da bu zenginliği sürdürülebilir kalite standartlarıyla verme çabamız var. Tazelik, lezzet ve temizlik mutfağımızın disiplinidiri burada seveceğiniz, unutmayacağınız lezzetler bulacağınıza inanıyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Vitamin & Cafe Restaurant Ekibi

5 yorum

 1. Yılların Vitamin'i

  Kültürpark’tan da bildiğim Vitamin, Endülüs Park’ta çok sağlam bir işletme sistemi ile boy göstermiş. Aile olarak geleni de, nargile içeni de, eş dost oyun oynamaya geleni de, maç seyri için de ben çok beğendiğim için belirtmek istedim. Mutfağı geniş dediklerine göre dünya mutfağı bir konsept var. Ben zor beğendiğimden dolayı ve takıntılı olduğumdan dolayı dışarda yiyemesem de Füme Wrap’lerini yedim ve kesinlikle öneririm. Nargile için Bursa’da nadir saydığım yerlerden. Genel anlamda 10/9.6…

 2. Dünya mutfağı yiyecekleri kesinlikle deneyiniz

 3. Hizmet sahane,personel guleryuzlu,mutfak lezzetli

 4. Maç ambiyansı çok güzeldi. Nargile ve oyun oynamak için de gidilir. Çok beğendim.

 5. Wrap ları Harika. Mekan Harika. Tekrar ve tekrar gelinecek tek mekan. Güler yüzlü insanlarına teşekkürler

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir