Zukka Kafe Kahvaltı

Zukka Kafe Kahvaltı

Yüzüncüyıl Mah. 416. Sok. No:62  Nilüfer - Bursa 0224 322 2761

Zukka Kafe Serpme Kahvaltı

  • Serpme Kahvaltı : 27,5 TL. (kişi başı)
  • Kahvaltı İçeriği : Domates, Salatalık, Zeytin Çeşitleri, Kaşar Çeşitleri, Beyaz Peynir, Otlu Peynir, Burgu Peyniri, Van Cacığı, Tereyağ, Reçel Çeşitleri, Sucuklu Yumurta, Köy Çöreği, Sigara Böreği, Kavut, Murtuğa, Acuka, Petek Bal, Ceviz İçi, Kaymak, Patates Kızartması, Şakşuka, Sosis Tava, Mevsim Meyve Tabağı ve Sınırsız Çay Eşliğinde.

Zukka Kafe Kahvaltı

Zukka Kafe Kahvaltı Bursa, kahvaltının başkenti Van’ın geleneksel lezzetlerinden zengin serpme kahvaltı keyfini hafta içi ve hafta sonu her gün Zukka’ da yaşayın!

Mekan Detayları

Açılış Saati : 08:00  – Kapanış Saati: 00:00

Mekan Çevre Özellikleri :

  • Manzara : Kır manzarlı, Bahçe manzaralı, Dağ manzaralı, Dere manzaralı, Şehir manzaralı
  • Mekan Alanı: Açık ve Kapalı Alan, Bahçe, çim alan, şehir merkezinde, dere kenarı

Kapasite :

  • Kapalı alan kapasite : 100 kişi
  • Açık alan kapasite : 200 kişi

Bölge – Ulaşım : Nilüfer – Bursa

Yetkili Kişi : Uğur Çovaç

Zukka Kafe & Kahvaltı

Kika Kitap Kafe markasıyla, bulunduğumuz şehirlerde insanların sanata bakış açısını geliştirerek, günümüz kitap ve müzik arzusunu bambaşka bir yere taşımış olmanın verdiği mutlulukla, daha iyisini yapmak üzere hizmet vermekteyiz. Yenilikçi, öncü bakış açısı ve özgün mekan tasarımlarımızla konuklarımızı bambaşka dünyalara ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Kahvenizi veya çayınızı yudumlarken, normal hayatın monotonluğundan uzaklaşmanızı, huzurlu ve mutlu bir ortama kavuşmanızı sağlıyoruz. Bizim için en büyük keyif bu.Kika Kafe & Kahvaltı Bursa Özlüce, Kika Kitap Van AVM , Kika Kitap Kafe Sanko Park AVM olarak üç şubede hizmet vermekteyiz.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir