Düğün Mekanları

Mutlu günlere önem verilen şehirde Bursa düğün mekanları; klasik salonlar, otel düğün salonları ve balo davet salonları 2020 fiyatları olarak ayrılıyor.
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Atalay Club

Mudanya – Çağrışan
  Mekanı Ara Yol Tarifi Al

  Sansit Düğün Plaza

  Yıldırım - Yiğitler
   Mekanı Ara Yol Tarifi Al

   Aygül Düğün Salonu

   Osmangazi - K. Balıklı
    Mekanı Ara Yol Tarifi Al

    İnceler Düğün Salonu

    Osmangazi - Çatalfırın

     Bursa Düğün Mekanları Fiyatları 2020

     Yaklaşık on beş balo davet salonu şehirde, farklı ilçelerde hizmet vermektedir. Bu salonlar özellikle mezuniyetler için kullanılsa da şıklıkları ve alternatif tavırları dolayısıyla düğünlerde de tercih ediliyor. Yemekli, özel davetli düğünlerin geneli bu tarz hizmet veren Bursa düğün mekanları fiyatları 2020 içinde yapılıyor.

     Lokasyon bilgilerinize uygun, en yakın Bursa düğün mekanları için sitemiz üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Çoğunlukla kır düğünlerinin seçildiği bahar ve yaz aylarında evlenecekseniz, gizli cennet bahçeleri ile Bursa düğün mekanları sizi bekliyor. Sevgiye açılan büyük balkonlarıyla bazı balo ve davet salonları ve düğün restaurantları da yazın gelinlerin tercihleri arasında oluyor.

     Mutluluğunuzun şahidi Bursa Düğün Mekanları

     Menüsünden çiçeğine, masa dizaynından, gelinlik gipürüne kadar düşündüğünüz bu önemli gününüzde Bursa düğün mekanları sizi ve davetlilerinizi bekliyor. Her sene bir öncekinden daha iyi ve canlı olan bu mekanlardan biri de klasik düğün mekanları olarak geçer. Büyük bir salon, karşıda sahne, sahnenin hemencecik önünde oynamak in bir pist ve genellikle yarım ay bazen de iki kata yayılmış oturma düzeni bu güzel salonları anlatır. Her zaman samimiyeti fazla, halayı ve oynaması daha bol olan bu salonlardan Bursa’da yüzlerce mevcut.

     Davet Mekanları  | Balo Salonları  |  Düğün Salonları  |  Kına Mekanları  |  Kır Düğünü   |  Nikah Salonları   |  Düğün Restaurantları   |  Otel Düğünü