Düğün Mekanları ve Fiyatları

Mutlu günlere önem verilen şehirde düğün mekanları; klasik düğün salonları, kır düğünü, balo davet salonları, otel düğün salonları , nikah mekanları ve fiyatları arasından en beğendiğini seç.
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Grand Sofia

Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Saloon Son İmza

Yıldırım – Yavuz Selim

Düğün Mekanları Fiyatları

Yaklaşık on beş balo davet salonu şehirde, farklı ilçelerde hizmet vermektedir. Bu salonlar özellikle mezuniyetler için kullanılsa da şıklıkları ve alternatif tavırları dolayısıyla düğünlerde de tercih ediliyor. Yemekli, özel davetli düğünlerin geneli bu tarz hizmet veren düğün mekanları içinde yapılıyor.

Lokasyon bilgilerinize uygun, en yakın düğün mekanları için sitemiz üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Çoğunlukla kır düğünlerinin seçildiği bahar ve yaz aylarında evlenecekseniz, gizli cennet bahçeleri ile düğün mekanları sizi bekliyor. Sevgiye açılan büyük balkonlarıyla bazı balo ve davet salonları ve düğün restaurantları da yazın gelinlerin tercihleri arasında oluyor.

Mutluluğunuzun şahidi Düğün Mekanları

Menüsünden çiçeğine, masa dizaynından, gelinlik gipürüne kadar düşündüğünüz bu önemli gününüzde düğün mekanları sizi ve davetlilerinizi bekliyor. Her sene bir öncekinden daha iyi ve canlı olan bu mekanlardan biri de klasik düğün mekanları olarak geçer. Büyük bir salon, karşıda sahne, sahnenin hemencecik önünde oynamak in bir pist ve genellikle yarım ay bazen de iki kata yayılmış oturma düzeni bu güzel salonları anlatır. Her zaman samimiyeti fazla, halayı ve oynaması daha bol olan bu salonlardan yüzlerce mevcut.