Bursa Gelinlikçiler ve Moda Evleri

Son moda gelinlik almayı düşünüyorsan, senin için listelediğimiz en iyi gelinlikçilere bakmanın tam vakti! Gelinlik modelleri ve gelinlik fiyatlarını incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al. Size en yakın ve en iyi gelinlikçiler nerede nasıl gidilir yol tarifi alabilirsin.
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Sultan Gelinlik

Osmangazi – Panayır
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Nisse Moda

Osmangazi – Altıparmak
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Hayal Moda Evi

Osmangazi – Altıparmak
1.0
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

İsmira Gelinlik

Osmangazi
5.0
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Düşler Moda Evi

Osmangazi - Altıparmak
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Deniz Moda Gelinlik

Osmangazi – Kapalı Çarşı
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Mediha Cambaz Gelinlik

Osmangazi – Şehreküstü
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Berrak Bayramoğlu Haute Couture

Nilüfer – 19 Mayıs
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Nicole Gelinlik

Osmangazi - Çekirge Caddesi
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Ahu Alnıpak Gelinlik

Osmangazi – Çekirge
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Setr-i Nur Bursa

Nilüfer – Odunluk
5.0

Asalet Ve Zarafetin Simgesi Gelinlikler

İki insanın birbirini anlamak ile başlayan yolculuğu zaman içerisinde sevgi ve ilgiye dönüşmektedir. Yaş aldıkça ve kendisi için doğru insanı bulduktan sonra kişiler, evlilik yolunda bir adım atmak istemektedir. Evlilik sürecinin en önemli hazırlıklarından biri gelinlik seçimidir. Kadınların sadeliğini, zarafetini temsil eden gelinlikler günümüzde farklı modellerde üretilebilmektedir.

 Farklı Gelinlik Modelleri

Günümüz moda akımlarına uyum sağlayan gelinlik modelleri, gelinlik salonları içerisinde konumlandırılmaktadır. Eski zamanlardan beri tercih edilen prenses model gelinliklere farklı işlemeler ile hareket kazandırılmaktadır.

Ayrıca son zamanların trend ürünleri haline gelen A kesim ve balık modeller de sıklıkla tercih edilmektedir. Gelinlik salonları atölyesinde her kadının vücut tipine uygun olarak gelinlik üretimi gerçekleştirilmektedir.

Gelinlik Üretiminde Tercih Edilen Kumaşlar

Gelinlik salonları vitrininde konumlandırılan gelinliklerin üretiminde farklı kumaşlar tercih edilmektedir. Tercih doğrultusunda tül, dantelli, saten gibi kumaşlar kullanılabilmektedir. Bu aşamada en önemli olan kumaşın kalitesidir. Özellikle gelinlik provasında, fotoğraf çekimi ya da düğün sırasında gelinliğe zarar gelmemesi için kaliteli kumaşlar tercih edilmektedir.

Kişilerin tarzına uygun olarak işlemeler ve son yıllarda moda haline gelen fransız güpürler ile gelinlikler daha şık bir görünüm kazanmaktadır. Özellikle yaka, kol kısmında; prenses model gelinliklerin etek kısmında kullanılan dantel detayları zarif bir gelinlik oluşturmaktadır.

Güzel gelinlerimizin şıklığını zirveye taşıyacak, onların bir kuğu gibi salınmalarını sağlayacak gelinlikler, her detayı düşünülerek tasarlanmaktadır. Bu sayede gelinlerimize sadece keyifli vakit geçirmek kalmaktadır.