Bursa Gelinlikçiler ve Moda Evleri

Gelinlik mi arıyorsun? Bursa gelinlikçiler, moda evleri ve gelinlik firmalarının listesi burada! Tek tıkla firmaları panoramik incele, modellerine bak ve beğendiğin gelinlikleri satan mağazalardan hemen randevu al!
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Düşler Moda Evi

Osmangazi - Altıparmak
  Mekanı Ara Yol Tarifi Al

  Hayal Moda Evi

  Osmangazi – Altıparmak
  1.0
   Mekanı Ara Yol Tarifi Al

   Nisse Moda

   Osmangazi – Altıparmak
    Mekanı Ara Yol Tarifi Al

    İsmira Gelinlik

    Osmangazi
    5.0
     Mekanı Ara Yol Tarifi Al

     Nicole Gelinlik

     Osmangazi - Çekirge Caddesi
      Mekanı Ara Yol Tarifi Al

      Setr-i Nur Bursa

      Nilüfer – Odunluk
      5.0
       Mekanı Ara Yol Tarifi Al

       Mediha Cambaz Gelinlik

       Osmangazi – Şehreküstü
        Mekanı Ara Yol Tarifi Al

        Deniz Moda Gelinlik

        Osmangazi – Kapalı Çarşı
         Mekanı Ara Yol Tarifi Al

         Ahu Alnıpak Gelinlik

         Osmangazi – Çekirge
          Mekanı Ara Yol Tarifi Al

          Sultan Gelinlik

          Osmangazi – Panayır
           Mekanı Ara Yol Tarifi Al

           Berrak Bayramoğlu Haute Couture

           Nilüfer – 19 Mayıs

            Asalet Ve Zarafetin Simgesi Gelinlikler

            İki insanın birbirini anlamak ile başlayan yolculuğu zaman içerisinde sevgi ve ilgiye dönüşmektedir. Yaş aldıkça ve kendisi için doğru insanı bulduktan sonra kişiler, evlilik yolunda bir adım atmak istemektedir. Evlilik sürecinin en önemli hazırlıklarından biri gelinlik seçimidir. Kadınların sadeliğini, zarafetini temsil eden gelinlikler günümüzde farklı modellerde üretilebilmektedir.

             Farklı Gelinlik Modelleri

            Günümüz moda akımlarına uyum sağlayan gelinlik modelleri, gelinlik salonları içerisinde konumlandırılmaktadır. Eski zamanlardan beri tercih edilen prenses model gelinliklere farklı işlemeler ile hareket kazandırılmaktadır.

            Ayrıca son zamanların trend ürünleri haline gelen A kesim ve balık modeller de sıklıkla tercih edilmektedir. Gelinlik salonları atölyesinde her kadının vücut tipine uygun olarak gelinlik üretimi gerçekleştirilmektedir.

            Gelinlik Üretiminde Tercih Edilen Kumaşlar

            Gelinlik salonları vitrininde konumlandırılan gelinliklerin üretiminde farklı kumaşlar tercih edilmektedir. Tercih doğrultusunda tül, dantelli, saten gibi kumaşlar kullanılabilmektedir. Bu aşamada en önemli olan kumaşın kalitesidir. Özellikle gelinlik provasında, fotoğraf çekimi ya da düğün sırasında gelinliğe zarar gelmemesi için kaliteli kumaşlar tercih edilmektedir.

            Kişilerin tarzına uygun olarak işlemeler ve son yıllarda moda haline gelen fransız güpürler ile gelinlikler daha şık bir görünüm kazanmaktadır. Özellikle yaka, kol kısmında; prenses model gelinliklerin etek kısmında kullanılan dantel detayları zarif bir gelinlik oluşturmaktadır.

            Güzel gelinlerimizin şıklığını zirveye taşıyacak, onların bir kuğu gibi salınmalarını sağlayacak gelinlikler, her detayı düşünülerek tasarlanmaktadır. Bu sayede gelinlerimize sadece keyifli vakit geçirmek kalmaktadır.