Bursa Gelinlikçiler ve Moda Evleri

Son moda gelinlik almayı düşünüyorsan, senin için listelediğimiz en iyi gelinlikçilere bakmanın tam vakti! Gelinlik modelleri ve gelinlik fiyatlarını incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al. Size en yakın ve en iyi gelinlikçiler nerede nasıl gidilir yol tarifi alabilirsin.
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Setr-i Nur Bursa

Nilüfer – Odunluk
5.0
  Mekanı Ara Yol Tarifi Al

  Mediha Cambaz Gelinlik

  Osmangazi – Şehreküstü
   Mekanı Ara Yol Tarifi Al

   Deniz Moda Gelinlik

   Osmangazi – Kapalı Çarşı
    Mekanı Ara Yol Tarifi Al

    Düşler Moda Evi

    Osmangazi - Altıparmak
     Mekanı Ara Yol Tarifi Al

     Nicole Gelinlik

     Osmangazi - Çekirge Caddesi
      Mekanı Ara Yol Tarifi Al

      Ahu Alnıpak Gelinlik

      Osmangazi – Çekirge
       Mekanı Ara Yol Tarifi Al

       İsmira Gelinlik

       Osmangazi
       5.0
        Mekanı Ara Yol Tarifi Al

        Nisse Moda

        Osmangazi – Altıparmak
         Mekanı Ara Yol Tarifi Al

         Hayal Moda Evi

         Osmangazi – Altıparmak
         1.0
          Mekanı Ara Yol Tarifi Al

          Berrak Bayramoğlu Haute Couture

          Nilüfer – 19 Mayıs
           Mekanı Ara Yol Tarifi Al

           Sultan Gelinlik

           Osmangazi – Panayır

            Asalet Ve Zarafetin Simgesi Gelinlikler

            İki insanın birbirini anlamak ile başlayan yolculuğu zaman içerisinde sevgi ve ilgiye dönüşmektedir. Yaş aldıkça ve kendisi için doğru insanı bulduktan sonra kişiler, evlilik yolunda bir adım atmak istemektedir. Evlilik sürecinin en önemli hazırlıklarından biri gelinlik seçimidir. Kadınların sadeliğini, zarafetini temsil eden gelinlikler günümüzde farklı modellerde üretilebilmektedir.

             Farklı Gelinlik Modelleri

            Günümüz moda akımlarına uyum sağlayan gelinlik modelleri, gelinlik salonları içerisinde konumlandırılmaktadır. Eski zamanlardan beri tercih edilen prenses model gelinliklere farklı işlemeler ile hareket kazandırılmaktadır.

            Ayrıca son zamanların trend ürünleri haline gelen A kesim ve balık modeller de sıklıkla tercih edilmektedir. Gelinlik salonları atölyesinde her kadının vücut tipine uygun olarak gelinlik üretimi gerçekleştirilmektedir.

            Gelinlik Üretiminde Tercih Edilen Kumaşlar

            Gelinlik salonları vitrininde konumlandırılan gelinliklerin üretiminde farklı kumaşlar tercih edilmektedir. Tercih doğrultusunda tül, dantelli, saten gibi kumaşlar kullanılabilmektedir. Bu aşamada en önemli olan kumaşın kalitesidir. Özellikle gelinlik provasında, fotoğraf çekimi ya da düğün sırasında gelinliğe zarar gelmemesi için kaliteli kumaşlar tercih edilmektedir.

            Kişilerin tarzına uygun olarak işlemeler ve son yıllarda moda haline gelen fransız güpürler ile gelinlikler daha şık bir görünüm kazanmaktadır. Özellikle yaka, kol kısmında; prenses model gelinliklerin etek kısmında kullanılan dantel detayları zarif bir gelinlik oluşturmaktadır.

            Güzel gelinlerimizin şıklığını zirveye taşıyacak, onların bir kuğu gibi salınmalarını sağlayacak gelinlikler, her detayı düşünülerek tasarlanmaktadır. Bu sayede gelinlerimize sadece keyifli vakit geçirmek kalmaktadır.