En İyi Güzellik Merkezleri

Düğünden önce güzelliğinize güzellik katmaya ne dersin? Bursa güzellik merkezleri Bursapanorama.com’da! Düğün öncesi bakımını yaptırabileceğin ve sana en uygun güzellik merkezlerini panoramik tek tek incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Estetik İnternational Çekirge

Osmangazi - Çekirge
5.0
  Mekanı Ara Yol Tarifi Al

  Epitorium

  Nilüfer - FSM Bulvarı
   Mekanı Ara Yol Tarifi Al

   Epila Klinik

   Nilüfer - Fethiye
    Mekanı Ara Yol Tarifi Al

    Elif Toprak Make Up

    Nilüfer - Balat

     Güzellik Salonları

     Evlenecek çiftlerin düğün günü için en büyük sorunlarından biri uygun güzellik salonunu bulunmasıdır. Bu salon kına ve düğün günü gelin ve ailesi için tüm hazırlıkların yapılacağı tam donanımlı mekan olmalıdır. Bütçeye uygun salonlar genelde tercih edilir.

     Düğün ve Kınada Gelinin Hazırlığı

     Güzellik salonları hem kuaför hem de diğer ihtiyaçlar için hizmet veren salonlardır. Gelinin ve damadın ailesindeki kadınların güzellik ile ilgili ihtiyaçlarının karşılanması gerekir. Bu da tam donanımlı bir güzellik salonunda yapılır. Gelinin o gece güzel görünmesi önemlidir.

     Bunun için işinin ehli kuaförler ve eğitimli güzellik uzmanları tercih edilmelidir. Saç yapımı ve makyaj önemlidir. Gelinin manikür ve pedikür bakımı da yapılır. Bunun için tüm cihazların sürekli olarak temizlenmesi gerekir.

     Usta Ellerde Güzellik

     Güzellik salonları tüm bu endişeleri giderecek beceriye sahip olmalıdır. Kişilerin beğenisi zordur. Özellikle kına ve düğün günü saç ve makyajın usta eller tarafından yapılmalı gerekir. Salonun hijyen ve temizlik kurallarına uyması gerekir.

     Buna dikkat edilmelidir. Temiz bir salon titiz çalışılan iş demektir. Kına ve düğün hazırlığı için kuaförden gün alınır. Güzellik salonları gelinin salona girişinden çıkışına kadar titizlikle çalışır. Saçları yıkanır. kurutulur ve gelinin istediği ve gelinliğe uyan modelde saç yapılır.

     Makyaj yapılır ve gelin gelinliğini giymek üzere gelin odasına geçer. Daha sonra gelinin saçı tamamlanır ve makyajda son rötuşlar yapılarak gelin düğün için hazırlanır. Eğer kına olacaksa kına kıyafeti giydirilir.