En İyi Kebap Restaurantları

Bursa'da harika bir pide ve kebap yemeyi düşünüyorsan, senin için listelediğimiz en iyi kebapçılara bakmanın tam vakti! Restoranları ve kebap menü fiyatlarını incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al. Size en yakın ve en iyi kebap salonları nerede nasıl gidilir yol tarifi alabilirsin.
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Molla Yegan Kebapçısı

Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Hacı Dayı

Osmangazi - Tophane
4.8
260 Kişilik
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Yahyabey Kebap

Osmangazi - Akpınar Mahallesi
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Harran Kebap

Nilüfer – İzmir Yolu
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Öz Urfalı Hacı Dayı

Nilüfer - Ataevler
4.6
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Ciğergah Ali

Nilüfer - Özlüce
4.5
250 Kişilik
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Haşim Usta

Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Urfa Konak Kebap

Yıldırım - Ertuğrulgazi
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Özşark Yaprak Döner

Nilüfer - FSM
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

İsot Ali Kebap

Nilüfer - Esentepe

Bursa’da Bulunan Pide Ve Kebap Restoranları

Bursa, et yemekleri konusunda Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biridir. Bursa’yı ziyaret ettiğinizde ya da hali hazırda Bursa’da ikamet ediyorsanız, mutlaka tatmanız gereken kebap ve pide çeşitleri bulunmaktadır. Sizlerde hangi restorana gideceğiniz konusunda tereddüt içerisinde iseniz, sitemizden yardım alarak sizin zevkinize ve bütçenize uygun Bursa pide kebapçılar arasından seçim yapabilirsiniz.

Bursa’da Bulunan Pideciler

Bursa’nın yemek kültürü açısından oldukça gelişmiş bir şehir olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bursa’ya uğradığınızda mutlaka tatmanız gereken yemeklerin başında kuşkusuz pideler gelmektedir. Eğer sizde pide yemekten hoşlanıyor iseniz, hem sizlerin hemde sevdiklerinizin bu lezzeti tatmaları adına sitemizde bulunan Bursa pide kebapçılar kategorisinden, tüm restoranları listeleyebilir ve kendi zevk ve bütçenize uygun olan mekanı seçebilirsiniz.

Bursa’da Bulunan Kebapçılar:

Bursa yemeklerinin mutlaka tadılması gerekenleri listesinde ilk sıralarda pek tabii bursa kebap gelmektedir. Diğer bölgelerde iskender kebap olarak bilinen bu lezzet, Bursa bölgesinde bursa kebap olarak geçmektedir. Bursa dışındaki bölgelerde de zevkle yediğiniz bu lezzeti, bursa kebap olarak Bursa’da yani yerinde tatmadan eve dönmeyiniz. Eğer sizlerde, et yemekleri ve kebap türlerini seviyorsanız, bu lezzetleri tatmak için hemen sitemiz üzerinde bulunan Bursa pide kebapçılar sekmesinden arama yapabilirsiniz. Bu aramanın sonunda karşınıza çıkan restoranlardan sizlere uygun olanı seçebilir. Restoran kampanyalarını ve restoranların içeriklerini detaylıca inceleyebilirsiniz.

Bunun haricinde dilerseniz sitemize üye olarak, restoranların güncel kampanyalarını inceleyebilir ve diğer restoranlar ile karşılaştırmasını kolaylıkla yapabilirsiniz.