En İyi Kebap Restaurantları

Bursa'da lezzetli bir İskender kebap, adana urfa kebap, pide lahmacun, ciğer kebap, yaprak ve cağ döner lezzetleri yemek istiyorsan, senin için listelediğimiz kebap evi restaurantlarına bakabilirsin! Kebap evleri ve kebap menülerini incele, beğendiklerinden indirimli fiyat teklifi al.
Mekanı Ara Yol Tarifi Al

Bursa Kebapçısı

Osmangazi - Tophane
  İftar Menü
  Mekanı Ara Yol Tarifi Al

  Özşark Yaprak Döner

  Nilüfer - FSM
   Mekanı Ara Yol Tarifi Al

   Hacı Dayı

   Osmangazi - Tophane
   4.8
    260 Kişilik
    Mekanı Ara Yol Tarifi Al

    Harran Kebap

    Nilüfer – İzmir Yolu
     Mekanı Ara Yol Tarifi Al

     Molla Yegan Kebapçısı

      Mekanı Ara Yol Tarifi Al

      Urfa Konak Kebap

      Yıldırım - Ertuğrulgazi
       Mekanı Ara Yol Tarifi Al

       İsot Ali Kebap

       Nilüfer - Esentepe
        Mekanı Ara Yol Tarifi Al

        Yahyabey Kebap

        Osmangazi - Akpınar Mahallesi
         Mekanı Ara Yol Tarifi Al

         Öz Urfalı Hacı Dayı

         Nilüfer - Ataevler
         4.6
          Mekanı Ara Yol Tarifi Al

          Haşim Usta

           Mekanı Ara Yol Tarifi Al

           Rumeli Kardeşler Sofrası

           Osmangazi-Gülbahçe

            Bursa’da Bulunan Pide Ve Kebap Restoranları

            Bursa, et yemekleri konusunda Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biridir. Bursa’yı ziyaret ettiğinizde ya da hali hazırda Bursa’da ikamet ediyorsanız, mutlaka tatmanız gereken kebap ve pide çeşitleri bulunmaktadır. Sizlerde hangi restorana gideceğiniz konusunda tereddüt içerisinde iseniz, sitemizden yardım alarak sizin zevkinize ve bütçenize uygun Bursa pide kebapçılar arasından seçim yapabilirsiniz.

            Bursa’da Bulunan Pideciler

            Bursa’nın yemek kültürü açısından oldukça gelişmiş bir şehir olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bursa’ya uğradığınızda mutlaka tatmanız gereken yemeklerin başında kuşkusuz pideler gelmektedir. Eğer sizde pide yemekten hoşlanıyor iseniz, hem sizlerin hemde sevdiklerinizin bu lezzeti tatmaları adına sitemizde bulunan Bursa pide kebapçılar kategorisinden, tüm restoranları listeleyebilir ve kendi zevk ve bütçenize uygun olan mekanı seçebilirsiniz.

            Bursa’da Bulunan Kebapçılar:

            Bursa yemeklerinin mutlaka tadılması gerekenleri listesinde ilk sıralarda pek tabii bursa kebap gelmektedir. Diğer bölgelerde iskender kebap olarak bilinen bu lezzet, Bursa bölgesinde bursa kebap olarak geçmektedir. Bursa dışındaki bölgelerde de zevkle yediğiniz bu lezzeti, bursa kebap olarak Bursa’da yani yerinde tatmadan eve dönmeyiniz. Eğer sizlerde, et yemekleri ve kebap türlerini seviyorsanız, bu lezzetleri tatmak için hemen sitemiz üzerinde bulunan Bursa pide kebapçılar sekmesinden arama yapabilirsiniz. Bu aramanın sonunda karşınıza çıkan restoranlardan sizlere uygun olanı seçebilir. Restoran kampanyalarını ve restoranların içeriklerini detaylıca inceleyebilirsiniz.

            Bunun haricinde dilerseniz sitemize üye olarak, restoranların güncel kampanyalarını inceleyebilir ve diğer restoranlar ile karşılaştırmasını kolaylıkla yapabilirsiniz.