Ömürlü Ekren

Doğancı Köy Sofrası Kahvaltı

Doğancı, Doğancı Köyü İç Yolu, 16370 Osmangazi/Bursa 0224 322 2752

Dijital Yemek Menüsü

Doğancı Köy Sofrası'nda 18 Çeşit Doğal Serpme Köy Kahvaltısı

19 Çeşit Köy Sofrası Kahvaltı İçeriği: Tarhana çorbası, sahanda yumurta, kuru yufka böreği, fırında kabuklu patates, salça, siyah zeytin, yeşil zeytin, ezine peyniri, çeçil peyniri, köy peyniri, tereyağ, bal, kaymak, süzme yoğurt, baharatlı zeytinyağı, 2 çeşit reçel, ekmek, çay, su, (mevsimine göre sebze ve yeşillikler) Doğancı Köy Sofrası Osmangazi Doğancı Köyü'nde Doğancı Köy Sofrası'nda doğa manzaralı, kapalı ve açık alanında 18 çeşit doğal serpme köy kahvaltısını mutlaka deneyimlemelisin. Kahvaltı mekanı organik kahvaltılık satışı, gözleme, mantı, erişte, silör, börek, etkinlik ve kutlamalar için sizleri bekliyor. Doğancı Köy Sofrası'nda Yapabilecekleriniz Grup Kahvaltıları Doğal Kahvaltılık Satışı Kahvaltı Baby Shower Doğum Günü Kutlama

Organik Üretim Kahvaltılık Satışı

Organik kendi üretimimiz olan köy ürünü kahvaltılıklarımızdan güvenle alabilirsiniz.

Doğancı Köy Sofrası Köy Kahvaltısı

Doğancı Köy Sofrası Doğancı köyü Bursa Osmangazi ilçesine bağlı Orhaneli-Keles yolu üzerinde olan bir köydür. 16 köy kadınının birlikteliğiyle Doğancı Köyü Kadınları Dayanışma Derneği kurulmuştur.  Şuan 25 köy kadını dönüşümlü olarak çalışmaktadır.

Köy kahvaltıları şehirleşme ile birlikte yeniden popüler hale gelmeye başladı. Şehir stresinden uzak, yemyeşil köyler ve köy kahvaltıları kaybettiğimiz enerjimizi geri kazandırabiliyor. Bu hafta Bursa’da kahvaltıya gidebileceğiniz kahvaltı adresi Doğancı Köy Sofrası. Serpme kahvaltıda bolluğu seviyorsanız, bu mekan tam size göre çünkü burada sınır yok.

Doğancı Köy Sofrası Detayları

Bölge – Ulaşım : Doğancı – Osmangazi – Bursa
Hizmet Saatleri : 09:00 – 17:30

Kapasite :
Kapalı alan kapasite : 100 kişi
Açık alan kapasite : 100 kişi
Otopark Araç Kapasitesi : 30 araç

Hizmetler :
Kahvaltı
Doğal kahvaltılık satışı
Mantı, Erişte, Kuskus, Silör …
Tatlı Çeşitleri

Toplu Ulaşım : Osmangazi bölgesindeki Doğancı Köy Sofrası adresine aşağıdaki toplu taşıma hatları Doğancı Köy Sofrası yakınından geçiyor

Otobüs: 2/B
Minibüs / Dolmuş: Acemler Aktarma Merkezi – Keles, Orhaneli

2 yorum

  1. Kahvaltı menüsünü miktar ve çeşit olarak yeterli bulmadım .salça unutulmuştu .yeşil zeytin çok kötüydü..üç kişilik menü istedik .ancak doymadan çıktık .servisle ilgilenen bayanlar yetersizdi .ortam iyiydi.

  2. çok iyi

    Harika bir yer. Kahvalti muthis

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir